1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • MelWin
    #56
    Nos... Gyorsban csináltam egy logót, alá lehet kommentelni :) Így talán könnyebben megtalálják egymást a magyar játékosok :)
  • bowden
    #55
    A lassú nem kifejezés. Reggel óta megy és még most sincs meg a fele. Talán ha egész este hagyom a gépet reggelre meglesz.
  • MelWin
    #54
    Vissza is igazoltam jól :)
    Úgy tűnik, hogy sokan korlátozzák az uploadot, ezért lassú a kliens letöltése. Sajna ez a hátránya a p2p letöltésnek.
    Tesztelők figyelmébe! Nemsokára felteszek a profilomhoz egy képet (kezdő komment kíséretében), kérek minden magyar tesztelőt, hogy ide írjon, így könnyebben megtaláljuk egymást!
  • bowden
    #53
    azóta már nekem is eszembe jutott, hogy a képek nem jó ötlet:)

    elég lassan tölti az új klienst majd délután bejelöllek
    bohus néven futok
  • MelWin
    #52
    Nem bug... Kapsz új vip kódot e-mailben, aztán újra kell regelned az oldalon. Hja, és guest helyett warden licenszed lesz :)
  • Bucser
    #51
    Megváltozott a főldal kicsit és a 2 napja reggelt accal sem tudok belépni.

    vajon Bug?
  • MelWin
    #50
    Azért azt csendben megjegyzem, hogy a trófeák egyediségével vannak még bajok... :) Nem véletlen, hogy nincs még trófeaterem.
  • MelWin
    #49
    A képekkel óvatosan, erőteljesen sérti az NDA-t :)
    bowden: Jelöld be melwint ismerősnek thehunter portálon:)

    Ui.: Egyetlen vadász játékkal lehet összehasonlítani, az a DH2005. Ez szebb, és remélhetően jobb is lesz. Van még mit fejleszteni rajta, de ne feledjük, hogy ez még csak béta... Hazamegyek, és éjjel kipróbálom a V5-ös verziót, kíváncsi vagyok, hogy mi minden változott.
  • ricsa008
    #48
    az nagyon jóó lenne előre is kössz :D mármint a képek és az infót
  • bowden
    #47
    Az első beta verzio 1.6 gb volt. Most jelenleg nem megy a játék, hibákat javítják és jön pár új dolog is.
    Erősen beta verzio volt még ez, egy fegyver volt kevés kegészítő tárgy, kevés állatfaj.
    A játék maga nagyon szép, mintha egy igazi erdőben járnánk.
    Az én gépemen(core2duo e6750, gf8600gts, 2gb ram) high beállítások mellett 1680x1050en szépen futott.
    Különböző skilljei vannak a karakterünknek. Ezeket gyakorlással lehet fejleszteni.
    Túl sok vadászos játékkal eddig nem játszottam, azt elmondhatom, hogy egy igazi, realisztikus vadász szimulátornak tűnik így első benyomásra.
    Ha újraindul amit elvileg mára írtak akkor majd írok még róla és teszek fel pár képet is.
  • ricsa008
    #46
    mennyit kell letölteni ? stb én is kiváncsi lennék hátha egyszer lesz nyilt béte is :D
  • Andyka19
    #45
    mesélsz róla valamit? összehasonlítva a többi vadászós játékkal milyen?
    gépigény mekkora? :)
  • Visitor
    #44
    szerencsés!
  • bowden
    #43
    Ma megkaptam a beta kulcsot és már megy is a játék.
    Ha valaki más is kapott jelezze itt, jó lenne valami csoportos vadászatot tesztelni.
  • Andyka19
    #42
    ez ingyenes lesz legalábbis ezt írták a honlapon.
  • Andyka19
    #41
    én kaptam. de mivel asse tudom mi az a dxdiag ezért inkább kihagyom a tesztelést :/
    vajon mekkora lesz a gépkövetelménye? kicsit félek nálam nem fog majd menni :(:(
  • ricsa008
    #40
    mikor lesz már játék?
  • grebber
    #39
    Pár új kép
  • Visitor
    #38
    Nagyon érdekel ez a játék, bár gyanítom, nem fog menni a gépemen :\
    Sosem játszottam ilyen fizetős játékokkal; nem tudja valaki hogy szedik be a díjakat egyáltalán?
  • DaemoonHunter
    #37
    Én is kaptam, küldtem is levélben, kaptam is választ, hogy köszönik és majd szólnak
  • Falcon87
    #36
    Mert egy hülyegyerek vagy -.-
  • Bucser
    #35
    De free to play lesz elvileg.
  • grebber
    #34
    Nagy kár hogy mmo singlet is tehetnének bele igazán!
  • kamaszaki
    #33
    Ez se fog a gépemen futni:S
    6600GT, 512ram
  • bajgunar
    #32
    Nekem küldtek email-t, hogy küldjem el a DxDiag -omat meg a nevem egy levélbe, és bekerülhetek a Beta Tester -ek közé!
    Ti kaptatok valami hasonló-t?
    Én már naon várom!
    Kellemes Ünnepeket továbbra is.
  • MelWin
    #31
    Ez a kép... Azt hiszem, hogy igencsak várom a játékot :) kép
  • ricsa008
    #30
    pont az néztem kegyetlen lesz
  • MelWin
    #29
    Újabb hínek annyi, hogy egyre inkább közeleg a béta... De még mindig nem ért ide :) Az oldalon viszont van ingame video, amit érdemes meglesni.
  • ricsa008
    #28
    Valami hír? mer én a hírleveleket kapom de angol tudás noku
  • RoR zsozso
    #27
    Engem is érdekel,csak elutaztam :D
  • chilios
    #26
    1 ember..mondjuk mit várok.Majd ha beta megjelenik talán nagyobb lesz az érdeklődés :)
  • utgyuru
    #25
    engem érdekel
  • chilios
    #24
    Akarok csinálni egy magyar The hunter fan oldalt.Akinek lenne kedve segíteni PM.angol tudás ajánlott
  • chilios
    #23
    Valakit érdekel ez a játék amúgy?
  • chilios
    #22
    Jónak ígérkezik!Jöhetne már a beta :) ingyenes lesz?
  • MelWin
    #21
    Újabb screenshotok az oldalon!
    képek
  • MelWin
    #20
    Nyugi, ez csak egy info levél, nem béta jelentkezés visszaigazolás :)
  • ricsa008
    #19
    nekem meg nem jön be ez a b...tt vipmail
  • MelWin
    #18
    Nem izgat... Az már jobban, hogy most kaptam a levelet, miszerint a The Hunter beta jövő hónapban kezdődik!
  • ricsa008
    #17
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    PC Game ISOs Cabelas Big Game Hunter 2009 (c) Activision ADDICTION 65x50 MB


    talán majd ez átsegít e nehéz korszakon :D