1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • TaRka0107
    #96
    Szevasztok!! Regeltem az oldalon és csak pár nap múlva küldenek vip code-ot vagy hogy is van ez?:D
  • grebber
    #95
    Ez a mail csak arra volt jó akkor hogy "bekerültem" a rendszerbe semnmi másra?
  • ricsa008
    #94
    várj egy újjabb mail-re a én 3 címre regeltem amire végül megkaptam a vipkódot arra már 4hónapja regeltem és ma kaptam meg tehát türelem
  • ricsa008
    #93
    sikerült!!! a weblapon a go hunting ra kell menni és onnan kell indítani
  • grebber
    #92
    #87-re valaki?
  • DaemoonHunter
    #91
    Nah rájöttem, sorry a hülye kérdésért:)
  • ricsa008
    #90
    lehet a net framework miatt?
  • ricsa008
    #89
    nekem is a képnél kilép
  • DaemoonHunter
    #88
    A klienst hol lehet leszedni? Jött 2 levél, talán a go hunting feliratra klikkelve?
    "A Firefox nem tudja, hogy kell ezt a címet megnyitni, mert a protokoll (emote) nincs egyetlen programhoz sem hozzárendelve."
    Ezt írja ki ha ráklikkelek
  • grebber
    #87
    Én most regeltem ide jött is mail

    "Thank you for registering your interest in The Hunter. We look forward to you joining the community!"

    Confirmáltam a linket amit küldtek.Ez most mire volt jó??
  • ricsa008
    #86
    nekem mindjárt lenn van és telepítem
  • Falcon87
    #85
    Pls. Nézzétek már meg, hogy nektek elindul-e
  • Falcon87
    #84
    Úgyértem el sem indul.
  • Falcon87
    #83
    Lesz benne kutya is? omg
  • Falcon87
    #82
    Nemnem, lejött a 300 mega, fel is raktam, de a telepítés utáni méret 1,6gb.
  • Falcon87
    #81
    Várjunkvárjunk mivan? Lentvan a játék, először el is indult, aztán kiléptem, most meg kilép.
  • ricsa008
    #80
    és utánna ha minden megvan akkor majd mi következik ? csak mer itt a weblapon is van valami térkép annak mi lesz a jelentősége? elnézést hogy ilyen sokat kérdezek hirtelen de régóta várom már ezt a pillanatot
  • ricsa008
    #79
    tehát majd még utánna frissít ?
  • Falcon87
    #78
    Az csak a kliens. A játék másfél giga.
  • ricsa008
    #77
    csak 370 mb?
  • ricsa008
    #76
    megvan
  • ricsa008
    #75
    és hol lehet a kliens leszedni?
  • Falcon87
    #74
    A háromszáz mega a játék végleges mérete? Vagy még utána töltögetés. Mert most járok 50%ál, és még 12 perc kell.
  • Bucser
    #73
    Nekem is megvan regeltem is. Talán holnap már tudok is játszani (kérdés, hogy mennyi idő alatt jön le a kliens)
  • Falcon87
    #72
    fasza
  • ricsa008
    #71
    EZT NEM HISZEM EL!!! NEKEM IS!!!
  • Falcon87
    #70
    MEGJÖTT A VIPKÓD!!!!444NÉGYNÉGY
  • Falcon87
    #69
    És még gondolom optimalizálják is isten lesz ez a játék. Az állatok viselkedése milyen benne? Szaggatva ugrálnak jobbra-balra, vagy futnak? Van single? Milyen a multi? :D
  • Falcon87
    #68
    Már regeltem vagy két hónapja, de nem kaptam. Most délben is regeltem, de hátha.
  • garaib
    #67
    Azt nem tudom, én még tavaly feliratkoztam a bétára, de azóta az oldaluk már megváltozott, lehet hogy szerencséd lesz és küldik gyorsan.
  • garaib
    #66
    Lehet hogy futva közlekedsz?
    Szerintem mindegy hogy merre sétálsz én pl. bevetem magam a sziget belseje felé, no meg meglátogatom a lesek környékét.
    Hajnalba és este felé aktívabbak az erdei állatok. ;o)
  • ricsa008
    #65
    de ha ezen a címen regelek akkor biztos kapok vagy csak akkor ha kiválasztanak?
  • bajgunar
    #64
    És a szigeten merrefel lehet találni szarvast?
    Mert besétáltam a közepéig (kb fél óra) és nem hallottam, láttam bikát egyet se.
  • garaib
    #63
    Igen én már lőttem egy pár bikát az egész titka a kis GPS és az hogy nyomogassuk az ID gombját a megfelelő időbe pl. ha bőgést hallasz, azután használjuk a csali sípot úgy hogy hasalunk a fűbe és akkor tuti a siker.
  • bajgunar
    #62
    Talált már benne valaki egy állatot is?
    Mert a repkedö izék, meg a lehulló falevelen kívül én még semmien más mozgással nem találkoztam, pedig már vagy 8km-t legyalogoltam!
    Grafikailag, tényleg ütős game lett!!! Azok a fényhatások , meg azok az erdei hangok , jah és háát igen, persze a fegyver hangja is , nagyon ott van!!!
    1600*1200 max éls & anizo, és meg se érzi a gép, hogy megy a játék!
    Kiváncsi leszek, a végkifejlett játék mien fog lenni, eddig le a kalappal a készítők elött!!!
    Am. eddig még nincs benne jármű ! A véglegesbe már lesz.
  • garaib
    #61
    Ha regisztrálsz itt:

    http://www.thehunter.com/pub/register.php

    akkor elméletileg kapsz egy VIP kódot amivel már le tudod tölteni a kliens programot.
  • garaib
    #60
    Szerintem akkor kapunk plusz dolgokat pl. járművet, vagy a .243-nál jobb fegyvert ha fizetünk a dolgokért persze igazi pénzzel.
  • Falcon87
    #59
    Énisakarook .D
    Járművek vannak benne? Valaki írhatna egy összefoglalót.
  • robi11
    #58
    hy
  • garaib
    #57
    Sziasztok

    Végre letölthettem a The Huntert megkaptam a VIP kódomat, lenyűgöző a grafika minden élsimítás maxon és lefolyik a képről, a puska hangja maga a gyönyör mint a menydörgés. Az életben is pont ugyan ilyen. Most megyek, megpróbálok egy szarvast kilőni, eddig sokkal-sokkal jobb a Deer Hunter sorozatoknál, a fejlesztőcsapat nagyot alkotott.

    Üdv,