1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • zeoos
    #136
    Messze van még a megjelenés és túl sok infót nem lehetne még közölni.
    De persze ettől valaki ráérő/fanatikus/hozzáértő kreálhatna egy magyar oldalt.
  • zeoos
    #135
    Az nagyon genya, amikor a vészjelző madár rikácsol, mert akkor nem jön semmi puskavégre való. Kerestem már ezt a madarat, de nem találom (pedig úgy kloákán lőném) ... ilyenkor jobb távolabbi helyet keresni.
  • Falcon87
    #134
    Csinál valaki egy fansite-ot, vagy még ráérünk?
  • ricsa008
    #133
    hu thx ezt a sok infót
    de milyen spray és honnan lehet szerezni?
  • zeoos
    #132
    Nyomkövetésben az állatnyomokat egy piros körív már messziről jelzi ... ha követed az irányt, akkor nemsokára megint lesz jelölés ... néha a különböző nyomok keresztezik egymást, ami egy kicsit becsapós. Az ilyen nyomoknál az állat talpának a körvonala piros és ez azt jelzi, hogy még messzebb vagy tőle. Friss nyomok sárgásak és az egész lenyomatot jelölik (ekkor már közel van az állat, tehát vigyázni kell, hogy nem vegyen észre!)
    A hangok is nagy segítségre vannak.
  • zeoos
    #131
    GPS jelzi, hogy közel a vad. Ha pittyen, akkor azonnal állj meg, spray-olj egyet, kukkerolj körbe (nem árt ha leguggolsz és vársz) ... dudálhatsz is és a válaszhangból megtudod, hogy merről jön a préda. Ellentétes irányba kerülj egy kicsit, keress egy jó lőállást, megint dudálj, fukkants és várj. Ha a közelben van magasles, akkor megpróbálhatsz odajutni, de a mozgásodra már nagyon figyelj, mert elzavarod a vadat. Minden megálláskor nyomj egy adag sprayt. Ha elérted a tornyot úgy helyezkedj el, hogy a legjobban átlásd a területet, majd néha dudálj egyet és várj. Jönni fognak az állatok. Ha nem kapkodod el a dolgot, akkor több is egymásután. Válaszd ki a legnagyobbat (adatokat kiírja a jobb felső sarokban), majd tartsd vissza a levegőt (szóköz billentyű), célozz és lőjj. Nem szép dolog, ha csak megsebesíted! Nyugodtan csinálj mindent. Ha kiterült a zsákmány, menj oda és vedd elő a GPS-t ... bal alsó gomb pirosan világít, akkor nyomj rá és már tiéd is a trófea (az állat pedig eltűnik). Ha körbesprayolod a környéket és van türelmed várni, akkor megint visszamehetsz a lesre és kezdődhet minden előlről. Én egy egész csordát kilőttem így.
    Még egy tanács: az indulási időt írd át 5 órára és a tábortól a 2-3-ik magaslesig nyugodtan szaladhatsz, az állatok csak 6 után mocorognak, addigra pedig simán odajutsz a távolabbi tornyokig.
  • Gando
    #130
    Amíg megjön a vipkód addig nemszeretne csinálni valaki egy gameplay vidit? Kíváncsi vagyok mire lehet számítani :D
  • Gando
    #129
    Na regeltem én is, remélem elmegy majd a fostalicskámon :D
  • TaRka0107
    #128
    Német a sajna mert nem szeretem:D
  • TaRka0107
    #127
    Csak németet tanultál? Nekem németet is meg angolt is kell sajna....:D
  • TaRka0107
    #126
    Nem szükséges! When=mikor, amikor. If=ha
  • Falcon87
    #125
    a kérdés lemaradt :D tehát helyes? vagy a when-t cseréljem ki if-re?
  • Falcon87
    #124
    The tree bleeds, when i shot them!
    Tehát így. Sorry, csak németül tanultam .D
  • Falcon87
    #123
    thx .D
  • TaRka0107
    #122
    The tree bleeds!!= vérzik a fa
  • TaRka0107
    #121
    Amúgy képeket tegyetek már ki pls!!
  • TaRka0107
    #120
    Okay, thanx a választ!:D
  • Falcon87
    #119
    Hogy írják angolul azt, hogy vérzik a fa? Írok a készítőknek.
  • Falcon87
    #118
    Mert most kezdték el küldözgetni őket. Nekem is tegnap jött meg, pedig vagy 4 hónapja regeltem én is.
  • Falcon87
    #117
    Vérzik a fa
  • TaRka0107
    #116
    Falcon mért vagy ilyen biztos benne h ma vagy holnap jön? Másnak 4 hónap kellett!:D
  • Falcon87
    #115
    Megvolt az első mule deer roe-m a nyomkeresős módszerrel. Olyan szépen halt meg, hasaltam, a gps szerint ott volt előttem, nem bírtam ki és feltérdeltem. Nem ott állt előttem egy 10 méterre? Puskát ráemelem, céloz, de elcsesztem, mert elindult, és hirtelen kellett céloznom, eltaláltam a hátsó combját. Szaladt még egy 10 métert, és elesett. Utána jött a kegyelemlövés, és mission accomplished.
  • ricsa008
    #114
    a gps en felül vannak csikok van amikor 3-4 is kigyullad az mit jelent?
  • zeoos
    #113
    Küldetés adott vadászni kell ... járod az erdőt, figyeled a jeleket, hallgatod a hangokat, néha felmész egy-egy magaslesre és vársz türelemmel, de eredményesebb, ha a nyomokat követed.
    Kussban kell lenni, a levelek mozgásából megfigyelheted a széljárást és ha már közel vagy a prédához, akkor ne kapkodj el semmit és vigyázz még arra is, hogy ne lépj faágra. Ha bemérted az áldozatod és már lőtávon belül van, akkor kiírja az adatait és akkor eldöntheted, hogy kilövöd-e.
    Mondjuk szerintem a nyomkövetés a legjobb, viszont nem tetszik, hogy a fordított egeret nem lehet beállítani (azaz az options menűt nem lehet használni).
    Azt pedig ne feledjétek, hogy ez nem demó ... tehát a készítők várják a véleményezésedet.
  • ricsa008
    #112
    ok sikerült thanks!
  • bowden
    #111
    Mission felvétele:
    My Page - Messages
    Ott megkeresed azt a levelet amit Doc írt, Welcome a témája.
    És ott rá lehet kattintani valami kérdésre már nem emlékszem pontosan.
  • ricsa008
    #110
    jó reggelt
    már 2 vadat is elszalasztottam
    ha valaki tudja hol lehet küldetést szerezni az szóljon
  • KoPf04
    #109
    bocs,félreolvastam a mondatod:D,igen ott középen valami stonehenge maradék van,kis zenét játszik ha odaérsz:)de én sme láttam semmi funkciót
  • Falcon87
    #108
    Majd később jön. Sztem még ma vagy holnap.
  • KoPf04
    #107
    A térkép mellett ki tudod választani a kezdő pontot,oda kattintva változik pirosra és ott fogsz kezdeni a go hunting-ra nyomva.
    Viszont más játékosok adatlapjára kattintva láttam meg a mission-ket,náluk mindenféle feladatokat írt ki,lőjj két mule-thasonlókat.
    De hogy hol kapták a feladatot,vagy mi módon,fogalmam sincs
  • TaRka0107
    #106
    Most jött egy aktiváló email de vip code-ot nem találtam:D
  • ricsa008
    #105
    és a weboldalon van a térképen egy fekete kocka oda mentem de semmi
  • ricsa008
    #104
    na ja ez engem is érdekelne a weblap ezt írja Active : You have not yet started any missions
  • KoPf04
    #103
    Nem tudjátok mission-t,feladatot,hogyan lehet fölvenni?
  • ricsa008
    #102
    valaki mondja el hogy hogy lehet állatot találni! már addig eljuttotam hogy a GPS észlelte egy piros pont utánna találtam patanyomot 2 piros pont majd most hogy fogalmazzak izé majd ürüléket 3 piros pont hivogattam hivogattam de semmi
  • DaemoonHunter
    #101
    Fuhhh hatalmas ez a játék:)
    Grafika, optimizálás kiváló, bár eddig nem sikerült állatot találni rajtam kívül
    Asszem szarvasra van (z)engedélyem már
  • Falcon87
    #100
    Én is, és vagy 2 órája jött meg :D De megérte. Egy kis online móka? Jön vki?
  • Falcon87
    #99
    Köszi!
  • TaRka0107
    #98
    Komolyan?:D
  • ricsa008
    #97
    igen

    tarka: én 4 hónapja vátram :D