1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • MelWin
    #336
    Kedves Kolléga! Azt az állatot pulykának hívják :)
  • MelWin
    #335
    Én gmaillel regeltem, és 01.24 óta tesztelem :)
  • bajgunar
    #334
    Én már lőttem fácánt!!!
    Most olyan küldi az egyik, hogy 3-mat is lőjek!
    De olyan gennyes állatok, h messziröl kiszúrnak, ha közeledsz!!!
    Nagyon nehéz csalni őket! Jah és repüni is tudnak!
    Nem egyszer, hallom, h ott van mellettem, de nem találom, erre azt látom, mikor felálltam, hogy száll felfele, és akkor adja azt a csapkodó hangot!
    375 feet is eléggé karcos!
    Még a 200 feet is gáz, alig látsz el akkora bozótosba, nem hogy 375! PFf
    Jah és igen a B&C szerint tényleg a legetikusabb ha közelröl lőjük le!
    Nem pedig km-ekről! Háát még ha el is látnánk odáig!
  • Gando
    #333
    tehát te gmailel regeltél és megjött a kód? mer akkor nemszóltam :D
  • MelWin
    #332
    Nekem is gmailes címem van, mégsem szívatnak.
  • MelWin
    #331
    Melóhelyről nem tudom ellenőrizni, hogy elindul-e, de nálam a helyén van a "go hunting" felirat :)
  • Gando
    #330
    most lehet azért szivatnak mert gmailos vagyok?
  • Falcon87
    #329
    Nektek sem hajlandó elindulni a játék? Új verzió jött ki, vagy mi? Mert csak az install the game felirat van.
  • Falcon87
    #328
    20 perc?:DA_SDA:_SDA_DAS
    Ez itt kb. általában 40perc. Nekem legalábbis... Akárhogy csinálom.
  • mama 2
    #327
    Nyugi. Ne félts engem:D. A Deer Hunterrel is elvoltam fél évet. És ott is volt amikor 20 percig nem találtál szarvast. Ha meg még is, akkor meg meghallott/meglátott, azt elszaladt.
  • Falcon87
    #326
    Szerintem nem fog neked tetszeni ez a játék. Türelem kell hozzá. Rengeteg.
  • nonicks
    #325
    mama2 előre leszögezem, hogy te elfogsz benne akadni az első küldetésnél!
  • mama 2
    #324
    jah
  • Gando
    #323
    jöhetne már az a k**va kód
  • Solt
    #322
    Köszönöm! Regisztráltam, ízlelgetem, ha megjön a kód! Üdv
  • MelWin
    #321
    A teljes verzió kb. őszre készül el, de addig is lesz béta. Jelenleg egy hetes warden licenszeket osztottak (nem tudom, hogy még osztogatják-e), de miután ez lejár, a normál béta folytatódik. A normál bétába is folyamatosan hívják be a regisztráltakat, úgyhogy türelem kulcsot terem.
    A játék nem nagy, a tömörített állomány, amit p2p-el szedsz le kb. 350MB, kicsomagolva is 1,5 GB alatt van. A jelenlegi játékterület viszont ránézésre csak huszada, harmincada a teljes területnek, így a végleges valószínűleg "vastagabb" lesz...
    A fácánt emlegette valaki :) Az tuti, hogy még nem lőtt, de nemsokára lőhet, mert a roosevelt elk után elvileg a fácán lesz a következő állat, amit bepakolnak a játékba :)
    PvP. Természetesen van pvp, a játékban leaderbordsnak hívják :) A versengés itt is adott, csak éppen nem egymást lövitek. Amennyiben valakinek ez hiányzik a játékból, akkor keressen egy olyam modot CS-hez, amiben van szarvas.
  • MelWin
    #320
    Helyesírási hibákért és elgépelésekért utólag (és előre is) bocsánatot kérek, de nagyon reggel van még nekem, és az msi wind ilyenkor kicsinek bizonyul :)
  • MelWin
    #319
    Egyébként most csinálok két olyan missiont, amiről megy a vita béte fórumon :) 1: Hunt a Mule buck worth at least 6 points from 375 feet or more 2: Take a Whitetail from more than 450 feet Vicces lesz, a 450 láb elég messze van. A lényeg viszont az, hogy a "lőjj minél távolabbról szarvast" küldetések erőteljesen ellentétesek a B&C etikai szabályzatával, ahol pont az van leírva, hogy minél közelebbről kell meglóni az állatot :)
  • MelWin
    #318
    Szia!
    A kérdés jó, de konkrét választ nem tudok adni. Elvileg van, de hivatalos fícsörként nem olvastam róla, úgyhogy nem tudom biztosra mondani. Egyébként jelenleg még elég sok minden van WIP státuszban, a ballisztika pedig alap követelmény egy realisztikusnak beharangozott játékhoz.
  • Falcon87
    #317
    Ja. Hurrá!
  • Solt
    #316
    Üdv Uraim!

    Átnyálaztam az eddigi hozzászólásokat, egy dolog nem lett világos ami viszont számomra fontos kérdés: Van a fegyvereknek ballisztikája? :)

    Köszönöm...
  • Visitor
    #315
    Ez de jó! Győzelem a "fúúj védtelen állatokra való lövöldözés" szószólói felett!
  • Falcon87
    #314
    Népszerű témák
    1. Euro Truck Simulator
    2. Modellautók
    3. Ismerd fel a képről az autót
    4. A PC-s játékoknak leáldozott! Vol. 2.
    5. A nagy szavazó topik
    6. 18 Wheels of Steel Haulin
    7. Kézi és az Olimpia
    8. The Hunter
    9. Test Drive Unlimited

    Hajrá! :D
  • Falcon87
    #313
  • kuci06
    #312
    Player versus pig
  • karajjj
    #311
    vadász a vadász ellen, te segglyuk!
  • mama 2
    #310
    PVP? Avagy hogy: én vagyok a vadász te meg a szarvas?:D
  • karajjj
    #309
    akkor én mamadisznóra vadásznék...
  • Kicsikiraly
    #308
    lesz benne PVP?
  • karajjj
    #307
    úgyis kevés lesz már hozzá a géped...
  • mama 2
    #306
    :(.
    Na nem baj, csak megjön majd egyszer. Deer Huntert imádtam, meg minden ilyen vadászós játékot:D.
  • tommygear
    #305
    KOCKAMAMA
  • Gando
    #304
    egyhamar nem is fog... én tegnap délben regeltem és még mindíg nem jött meg :(
  • Falcon87
    #303
    Dehogyis, most kezdték el osztogatni a kulcsokat. Én már régen regeltem, azért kellett várnom. Várjatok türelemmel :)
  • mama 2
    #302
    Amúgy hány mega/giga a játék?
  • TaRka0107
    #301
    Még nekem se jött meg:D
  • mama 2
    #300
    Nekem még mindig nem jött meg a kód:C.
  • Gando
    #299
    mostanában kezdték el osztogatni a kódokat... amúgy meg majd lesz egyszer teljes...
  • mama 2
    #298
    Pont ezt akartam kérdezni hogy mikor lesz kész a teljes verzsön:D.
  • nonicks
    #297
    és mikor is lesz kész a teljes verzió?
    (lehet akkor nekünk is kell várni 4 hónapot a kódra?)