1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • Falcon87
    #976
    200$?! Nagyon elszálltak az árazással...
  • garaib
    #975
    Kipróbáltam és 200$-ért olyan lett mint bármelyik deer hunter rész, mindenem eszköz és állatfaj meglett, nincs a licenszemnek lejárati ideje, lőszerek korlátlanok (hurrá lehet pufogtatni!!!), így már szerintem a legjobb vadászos játék ami létezik. :o)
  • garaib
    #974
    Sziasztok!

    Ha minden igaz lehet kapni már olyan licenszet, amivel minden eszközt, állatfajt megkaphatunk, még azokat is amik a jövőben lesznek kész.
    Minden eszközből végtelen darab számot kapunk pl. lőszerek.
    Ára 200$.

    Üdv,

  • Haffner
    #973
    Már sikerült!!:D
  • Haffner
    #972
    sziasztok!!!
    be regeltem a játékra és olvastam, hogy vannak benne küldetések az lenne a kérdésem, hogy csak fizetös felhasználoknak vagy free felhsználoknak is elérhetö?
  • ximix #971
    Üdv
    -Mivel ingyenes a játék saját honlapjáról lehet letölteni The Hunter .
    -Az ingyenes verzióval is csak interneten lehet játszani.
    -Azt nem tudom mi a fejlesztők elképzelése de nem hinném hogy fizetős lesz, a mai játék ipar inkább arra hajlik hogy csak az extra tárgyakért kelljen fizetni. /több játékos nagyobb esély a zsére/
  • szakacsgergo333
    #970
    ja és ha majd nem csak béta verzió lesz az csak internettel lehet e majd játszani, és olyan lesz mint a wow??? és fizetni is kell maj ezért?
  • szakacsgergo333
    #969
    hello valaki adna egy linket ahonnan le tudnam tölteni ezt a vadászos és első látásra a Crysis grafkóját verő játékot... pls köszi előre is
  • ximix #968
    Üdv
    A játék ingyenes de még csak béta.
    Az ingyen:
    - Vadászhatsz a "kis" szigeten Mule deer-e
    - Egy puskával és hozzá távcső, lőszer
    - Távcső,multi ketyere, őz hívó, egyféle zöld ruha
    Maniért:
    - Elk,Whitetail,Turky,Coyot
    - 4 golyós,2 pisztoly ,sörétes, íj, zoomos távcsö
    - csalogató ketyerék, sátor, terep ruci

    Egy kis kedv csináló
    The Hunter
  • El Deloro
    #967
    Hehehe már azhittem letöltöm a játékot, de hogy kezdőkként máris havidíjaznak -.- .
  • N András
    #966
    Egyébként az új patch egész jó lett, beleértve a prérifarkast, az íjat, az új nyomtípusokat és a játék közbeni üzenetküldést is...
  • N András
    #965
    Szerintem írj a fórumba, tele van segítőkész emberekkel. De az is lehet, hogy találsz erről már topicot. Végső esetben meg a fejlesztőknek lehet küldeni egy emailt a problémáddal.
  • Mr_no_NaMe
    #964
    Van egy kis gondom. Letölti a játékot emote progi, feltelepíti, rákattintok a Go Huntingra, feljön a launcher config képernyő, start gamere nyomok és nem történik semmi. Mi lehet a gond?
  • ximix #963
    Üdv
    Tegnap letöltöttem a játékot azóta a harmadik küldinél tartok miszerint 6-os bakot kell lőnöm.
    Pár kép

    Már látom


    Egy közelit a kisasszonyról


    Akár íjjal ha volna


    A virtuális Isten nyugosztaljon


    Hype mindentudó GPS (17,3m)


    Mission Completed(tehát nem Impossible)

    Egy fohász, hogy a linkek jók legyenek. :)
  • bajgunar
    #962
    Ezekszerint, te befizettél már a vadászatra?
    Én még beta teszter voltam. Nahmost azóta ottmaradt a küldetések között, hogy egy Elk-et lássak meg, kövessem, meg lőjem le.
    Azóta meg a License -be, nincsen csak Mule Deer!
    És játékba se nagyon találkoztam Elk-el.
    Ez most hogy van?
    Jah és még azt akarom kérdezni, hogy ami most van Bow-ra verseny, arra én is ugyanugy tudok join-olni? Vagy csak a befizetettek közt zajlik?

    Meg ti már a nagy szigeten is tudtok vadászni? Nem csak a kicsin, ha veszel engedélyt?
  • bélanéni #961
    A 300-as távcsöves nekem is tetszik, pláne azért, mert az Elk-ekre eddig csak távcső nélkülivel lehetett lőni, ezáltal nagyon közelre kellett csalogatni őket, vagy menni hozzájuk, ami nem volt túl könnyű feladat.
    Ezt leszámítva mondjuk nem sok különbséget érzek a 270-eshez képest.

    Én is kíváncsian várom az újításokat, bővítéseket!
  • garaib
    #960
    Sziasztok

    Sok új cuccal bővült a játék, a kedvencem a .300 win. magnum fegyver , ami minden fajra jó, plusz javítottak a vadak fizikáján (sérülés, trófea, mozgás, inteligencia, stb.).
    Nem tudjátok, hogy milyen állatok kerülnek még a játékba?

    Üdv
  • Falcon87
    #959
    Letöltöd a honlapról a klienst, felrakod, és a honlaprol, a Go Hunting! gombra klikkelve indulhat a játék :)
  • robi11
    #958
    12 oldal nem sok.
  • PeToth
    #957
    Helló!

    Nem akarok lustának tűnni, de egyszerűen nincs időm végig olvasni a fórumot. Hálás lennék ha valaki leírná lépésről lépésre a játék letöltésének és indításának a menetét.
    Előre is köszönöm.
  • Tc82
    #956
    friss infók a www.thehunter.hu oldalon
    idő hiányában csak most frissült az oldal
    ha valaki ellenállhatatlan késztetést érez, hogy csatlakozzon a csapathoz, jelezze bátran
  • Falcon87
    #955
    A játék hivatalos oldaláról lehet letölteni, ott lehet előfizetni is. Addig csak egyféle szarvasra vadászhatsz egyféle fegyverrel, azt hiszem. Bár eléggé le vagyok maradva, felvilágosítana valaki engem is?:D
  • ShadyAdrián
    #954
    De imádom a többi huntert is,csak azok grafikailag elég gyengék,ezért szeretném ezt.Teljes változatban letölthető már?Már egy csomó torrent oldalon is kerestem
  • Falcon87
    #953
    Akkor ez a játék nem neked való. Itt kúszni kell, és nem szaladgálni, mert bizony akkor egy szarvast sem fogsz látni.
  • ShadyAdrián
    #952
    szerintem azért a crysist nem foglya hamar utolérni
  • ShadyAdrián
    #951
    Ja én egyébként nem szoktam az előző hunterekben így kúszni meg stb..Oda mentem oszt fejbe lőttem,nem csúszok,mászok
  • ShadyAdrián
    #950
    Sziasztok!

    Tudna nekem valaki egy linket adni,ahonnan ingyen letudom tölteni ezt a játékot?:) Már mindenhol kerestem de nem találtam.Vagy még nincs kiadva?

    Megköszönném:)
  • bélanéni #949
    Hoppá! Nagyszerű! Mondjuk most is jó a játék nagyon, de minél több a lehetőség, annál szuperebb.
  • Solt
    #948
    Volt itt régebben egy srác, aki rendelkezett "belső" információkkal, az ő állítása szerint lesznek reflex, és csigás íjak is... reménykedünk! :)
  • bélanéni #947
    Solt: lesz íj a játékban? Az frankó lenne!
  • Solt
    #946
    Hajnalban indulj, keress nyomokat, azonosítsd, kövesd, de nagyon lassan... én "bőgni2 sem szoktam... addig kúszok mászok a vad után, amíg 50 méteren belülre kerülök... ( ez lehet akár egy óra is! :D ) már az íjra gyakorlok... ;)
  • Scottt
    #945
    Már működik^^ A kis déli szigetecske valami White Heart vagy mi a neve ott próbálkotam,lesétáltam a kettős magasles környékéig az északibbra,fel is másztam nyomkodtam azt a bőgő dobozt de nem jött semmi^^
  • Solt
    #944
    Hogy állsz, sikerült életre kelteni? A Go Hunting mellett van egy Install the Game felirat, azon túl vagy? :))
  • Scottt
    #943
    Srácok ezt az emotalauncher-t, hogy tudom letölteni?Mert rákattintok a Go Huntingra és a firefox azt írja ki, hogy:"A Firefox nem tudja, hogy kell ezt a címet megnyitni, mert a protokoll (emote) nincs egyetlen programhoz sem hozzárendelve."
    Na ezzel mit kezdjek?
  • Visitor
    #942
    szia engem felvehetsz bár még őszig nem tudok játszani valszeg: fleurnuit néven vok (többiek is felvehetnek ha akarnak =), én nem jöttem rá hogy lehet barátokat bejelölni)
  • Scottt
    #941
    Inkább tekerje fel az Armán a látótávot 10km-re rakjon be vagy 1-2 zászlóalj gyalogost és kezdjen el repkedni.Igen összefosná magát a 4870:)
  • Solt
    #940
    Kizárt, hogy egy olyan förmedvény a vinyómat szennyezze! Senkit nem szeretnék megbántani, de elég debil egy játék...
  • EK1TEP
    #939
    Ideje kipróbálnod és megizzasztani azt a 4870-et!
  • Solt
    #938
    Nem valószínű... :)
  • Solt
    #937
    Nincs hasonlítási alapom, nem volt soha a gépemen a Crysis! :)