1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • endy papp
    #1736
    Nos itt a Gold Whitetail Deer elejtése.
    Ennél jóval hosszabb volt a cserkelés....

  • endy papp
    #1735
    Ja én is szeretem,majd írj róla milyen az új és a célzók közül melyiket érdemes rárakni,mennyi a hatótáv,vagyis messzebbről tudsz é vele lőni.
    Lehet nem az íj zajától mennek szanaszét hanem ahogy a vad zajt csap az elejtés után ,de ez csak feltételezés.
    Igen sokat számít milyen a növényzet ,mind más-más zajt csap.
    Hanyas szinten vagy?
    Én még csak a 17-en.
  • Forrest Tomee
    #1734
    Én nagyon szeretem az íjas vadászatot itt is és a classikban is. Remélem itt a jövőben csökkentik az íjak zaját, mert eléggé szerteszét mennek a vadak ha lövök íjjal. Remélem ma meglesz a pénzem a nagyobb csigásra, kíváncsi vagyok mennyivel erősebb.
  • Forrest Tomee
    #1733
    Már kijavították az osonás zaj hibát, billentyűzettel is lehet halkan menni. Guggolva szinte semmi zajt nem csapunk, ha megnyomjuk a sprint gombot akkor gyorsabb lesz a karakter és picit nő a zaj, amit befolyásol amin sétálunk éppen.
  • endy papp
    #1732
    Köszi az elismerést.
    Engem valahogy annyira beszippantott hogy ,alig tudom abba hagyni,sokszor csak a napfelkeltében gyönyörködöm...
    Igen kontrollerrrel ,volt hogy szerintem a medvéhez 10 méteren belülre is mehettem volna de nem kockáztattam,majd erről is jön a vidi,de mikor lövök és célzok biztosabb az egér.
    Most vettem egy csigás íjat ,mondom nagyobb legyen a kihívás ,mert itt aztán nagyon jól kell eltalálni,plusz eléggé közel is kell lopózni.
    Meg is lett az eredmény egy Gold a csigás íjjal,ráadásul a Whitetail Deer-hez elég nehéz közel kerülni,kúsztam vagy 100-150 métert majd jön vidi is róla,persze nem az egész kúszásról....
    A medvéhez még annyit hogy mozgásban volt ,igaz elég közel .
    Most is tartom hogy egy jó tüdő lövés halálos igaz sokat kell utána menni nyomot követni de ez is a játék része,persze egy jó gerinc lövésnek nincs párja ,hisz az esetek nagy részében a helyszínen össze esik,de nem mindig jó a pozíció.
  • Árnyvadász
    #1731
    Jók lettek a videók!

    A diamond már elég szép pénzt is ad. Eddig 1200-1300 közt volt amit lőttem, igaz nekem ha jól emlékszem a silver volt az eddigi legjobb.
    Ahogy látom kontrollerrel játszol. Gondolom a mozgás "zajossága" miatt, ami billentyűzeten sajnos mindig maximális értékű. Eleinte én is kontrollert használtam, csak a célzás miatt váltottam. De ahogy a videóban néztem mégiscsak számít, mert kevésbé vettek észre az állatok.

    Az a medve amit kilőttél hatalmas jószág volt. Remek helyen találtad el. Bár játszatni már nem szoktam, de ezeket a videókat szívesen elnézegetem. Köszi!
  • endy papp
    #1730
    Nos sikerült meglőnöm az első "Diamond" fokozatú állatot egy medve személyében.
    Semmi extra,szerencsém is volt,azért is nem vettem fel mert csak úgy pár nyom után ott termett...
  • endy papp
    #1729
    Hajnali medve támadás...meg ami még össze jött.
  • endy papp
    #1728
    Éjjel több Coyote elejtése.
    Nem tudom de éjjel több állatot elejtek mint nappal,no meg, még jobban is élvezem,nagyobb kihívás.
    Meg lett a 3. is csak már nem fért a felvételre a begyűjtése.
    Egyre ritkább, hogy nem találom meg a lelőtt,megsebzett vadat, még éjjel is....

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2017.03.12. 12:48:57
  • endy papp
    #1727
    Éjszakai medve vadászat.
  • endy papp
    #1726
    Itt végül is az volt a cél hogy megtaláljam az előtte elejtett Elk-et,mert az egyik "kivégzett" így vissza dobott a házhoz és mehettem vissza értük ,csak közbe beiktattam a hegymászást is.
    De meglettek,a végére meg egy maci kilövése.
  • endy papp
    #1725
    Medvének indult coyote vadászat lett a vége.
  • endy papp
    #1724
    Bocsi hogy megint de remélem nem gond,ha felteszek egy egy vidit ,mindig.
    Most próbáltam csak hogy a felvevő nem eszeik semmit (fps-t)így mostantól ,minden vadászatnál indítom és megy míg ki nem lépek.
    Így megtudom örökíteni a jobbnál jobb eseményeket.
    Igaz itt csak a lejövetel van a hegyről,de az időjárást is jól bemutatja.
    Mellesleg "nagyon zima" volt odafenn.
    Lesz vadászós is...
    Apropó megvettem a mentődobozt de eddig nem kérdezte meg ha sérülés volt hogy használnám é csak vissza dobott a házhoz.
    Gondolom ennek nem így kéne lennie??
    Már többször is beszorultam sziklák közé,vagy a szarvasok döntöttek fel.



    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2017.03.11. 15:46:31
  • Ludowik
    #1723
    (Azon az oldalon 6k a kulcs lassan félárnál jár!)
    Utoljára szerkesztette: Ludowik, 2017.03.11. 12:00:34
  • Forrest Tomee
    #1722
  • endy papp
    #1721
    Az egyik legmagasabb hegycsúcs meghódítása,épp unatkoztam......de nem, csak nem volt kedvem megkerülni a hegyet gondoltam megmászom...
    Konvertáltam hogy kisebb legyen,így lehet nem oly tökéletes,de remélem élvezhető.


  • endy papp
    #1720
    Megint volt egy (több is...) érdekes szitu.
    Végül mid a 3 meglett...


  • endy papp
    #1719
    Na meg lőttem első Gold trófeát.
    Az egyik kilátóból 45 méterről ,már ha pontos a mérés ,mert tegnap meghülyült és többet is 4,5 méternek írt holott nem annyiról lőttem.
    Nálam mikor lemegy a töltöttség akkor ki kell lépnem a játékból hogy újra mutassa a nyomokat persze ez több óra folyamatos bent lét után van,erre kitalálhatnának hogy legalább valamelyik háznál fel lehessen tölteni.

    Találtam egy jó helyet medvékből is csak a 3. lelőtt-et nem találtam.
    De így a is a 2. az meg ér egy misét.
    Közel volt láttam hogy jön felém majd a szeme közé pár méterről,a biti kedvéért még egyet is....
    Ezután jön a poén állva elpusztult és úgy maradt .......
    Egyre jobban megy vagy kezdek belejönni ,persze szerencse is kell....


    Én meg azt hittem legközelebb is érdemes oda menni ahol piros paca van.
    Nem tudom ez idővel elmúlik felszívódik???
  • Árnyvadász
    #1718
    Ha esetleg nem tudtátok volna egy érdekesség. Amikor lelövitek a vadat, vadakat egy adott területen belül és behozzátok a térképet, akkor ott egy viszonylag nagy (kb. 1 km átmérőjű területen) egy nagy bordó paca lesz feltüntetve. Nos ez annyit jelent, ezt a területet jobban elkerülik az állatok a közeljövőben. Mindössze azért mert itt vadászat volt és oda nem szívesen térnek vissza. Legalábbis valami ilyesmit szűrtem le a játékbeli útmutatóból.

    Vadászgatni jelenleg talán nincs is jobb program. A többi ehhez képest elég árkád jellegű. Legalábbis én így vélem.
  • endy papp
    #1717
    Valahogy így gondolom én is,itt teljesen más a koncepció,mások a fontosabb dolgok.
    Igaz még csak 37 óránál járok az is nagy részt a felfedezésre ment el (mindkét terület map),de később mikor igazából vadászik az ember,lesz haszna.
    Amit vadászok azok csak amolyan random.
    Pontgyűjtés szintnövelgetés,persze azért a vadászat a lényeg....
    Inkább felderítem majdan hol lesz érdemes vadászni,így megkímélem magam a felesleges kilométerektől.
    Habár már így is rengeteg van benne,mármint kilométer,simán elmenne egy "gyalogtúra szimulátornak" is....XD
    Nekem valahogy olyan életszerűbbnek tűnik,persze ha bugokat kivesszük,nyilván minden ízlés dolga.
    Én a classicban hanyagoltam a versenyeket,pont az alább előttem szólók leírása miatt.
    Ha kedvem volt vadásztam.
    Apropó classic,mennyire életszerű hogy 260 méterről leszedsz egy medvét és ott a helyszínen össze esik.
    Igaz itt meg pont a bizonyos ló másik oldala,de szerintem,(csak gondolom),majd idővel ahogy nő a a készséged minden irányba ez jó irányba változni fog,de azért ezen része még eléggé bugos,van mit javítani rajt.
    Sokat gondolkodtam a vételen ,de inkább e mellet döntöttem ,mint sem megújítsam az előfizum a classicban,mert ehhez ha nem veszek semmit akkor is tudok majd vadászni ,(nem jár le az előfizum).
    A grafika az valóban eszméletlen.
    Összességében még mindig eléggé béta biztos lesz javítva,de már így is használható,van egy bizonyos hangulata varázsa,a clasichoz képest,mondom ezt úgy hogy ott is több éve voltam előfizető elég sok órám is benn van.
    Mikor megjelent a bison a új téli területen,használhatatlan volt egy jó darabig,bugos volt nem kicsit ,nem véletlen volt kompenzáció is,pedig volt már gyakorlat benn előtte,mégis béta állapotban dobták ki.
    A tegnapi "hajtó vadászat visz mindent" eddig ,sok lúd disznót győz alapon.
    Ne számoltam össze de szerintem volt vagy 30-40 állat egy kupacban.....
    Az estin lőttem random ahogy sikerült,sokat nem terítettem le mert gyorsan futkoztak inkább csak a tömegbe lövöldöztem....

    Ezen egy bikát szerettem volna leszedni de nem sikerült,elszalad még a nyomát sem találtam meg a sokaságban....

    Ezeket meg csak úgy..



    Kincskeresés a barlangban


  • Forrest Tomee
    #1716
    Annyira nem rossz a helyzet a CotW-al szerintem. Nekem 60 órám van benne egyelőre és továbbra is élvezem, sőt ahogy kiismerem egyre jobban. Persze van még pár bug, amit javítani fognak, de már most is bőven megéri az árát.
    Továbbra is elképeszt a grafika minden egyes alkalommal. Eddig az éjszaka nekem a FarCry Primal-ban volt a legélvezetesebb, de itt szebb. Elképesztően szép ahogy éjszaka a hold bevilágít a fák közé.
    Az hogy a puskák gyengék nem ennek a hibája hanem a calssicnak. Ott pont nincs se bullet drop(ez ballisztika magyarul?:O) ), se igazi penetration. Bármelyik puskával simán csinálok dupla tüdőlövést. Itt a lövedéket befolyásolhatja a szél, a táv és a töltény fajtája + mekkora tesbe csapódik be. Az íjas vadászatba tettek egy kis random dolgot, ami baromság szerintem, lehet majd kiveszik mert sok a panasz rá.
    Az állatok AI-ját, beragadás stb biztosan finomítják majd, eddig a lopakodás bug volt a legfontosabb.
    Mivel 2 hete a steamen a 10 legjobban vett játék-ba befér biztos, hogy komolyabban fejlesztik, mit azt a rémálom Primalt.
    Eddig kb. 70 ezer példányban kelt el és naponta 3000-en játszanak vele(ezek steam adatok), ami szerintem több, mint a classic napi játékosállománya(ezt nehéz megmondani, mert sokan nem steamből, hanem a böngészőből indítják), de pl szintén steames fishing planet, csak feleennyi játékosbázis állít elő.
  • bajgunar
    #1715
    Én pl BlackTail-ból még nem is találtam ~170 pontnál nagyobbat, így olyat még nem is lőttem!!! Útálom a BlackT.. versenyeket. Verseny vége előtt nézed, és mindíg van (persze a szokásos ~6-8 név), akik a ranglista elején vannak, azok ~195 pontos körülivel vezetnek.
    Míg a Timbergold pálya nem volt, lehetett Mule-t is találni Logger-en ~230 körülit, de már azt se. Logger-en wr-t már ne is keress! Csak Timberen menj Mule-ra, de azon meg megtalálni a ~240-est, hogy azzal nyerj is. Esélytelen.. akkora a pálya, és ott meg már több a spawn is. ~110 kg-osak néha jobbak, mint egy ~135 kg-os.
    Azért nekem sok arany, ezüstöm, stb van. ~5-6000 em$-t versenyekből szedtem össze. Ha már játszok, akkor mindenképp verseny. Útálom még a tévlövős kihívásokat is. Van pár gyökér, akik be vannak állva egy pozícióba. Oda spawn-ol, lenéz hegyről, és vár... vagy spawn-ol párszor, míg be nem jön egy nyúl, őz, stb. a látóhatárba és kilövi. PFf. Na ezeket is megelőzni? Esélytelen. Ezt én pl nem is díjaznám. Manuálisan törölném a őket a ranglétráról.
    Utóbbi időben elég sok pízt szedtem össze azzal, hogy WhiteHeart-ön toltam versenyt. Egy időben van a pulyka, farkas, vapiti és fehérfarkú. Kezdesz ~középtájt a felső szigeten a tótól balra a mező fele. Kicsit felfelé szaladsz arra a nagy placcra. Itt mindíg (~80%) találni farkast (20-30 kg -os nyom kell csak), és pár pulykát (néha van benne nyerő trófea). Ha nincs elfutsz a tó fölé, körbenézel pár pulyka, ha találsz pár farkast, ami 20-30kg-os, azt leköveted. Ha belebotlasz ~440-500 -as vapitibe, akkor azt is becserkészheted. Ha semmi, akkor spawn az alsó szigeten a bal felső leshez. Az környékén megintcsak farkast keresel és 85-100kg-os white-ot. Majd futás le bal oldalon a sziget közepéig. Itt ~beakadnak az öböl csücskénél a farkasok. Ha semmi átfutsz jobb oldalra, majd fel a két sziget ~találkozása felé. Ha semmi, akkor nyomhatod ki, kezdhetsz újat.
    Ez ~1-1.5 óra alatt letudható. ~3-4 "nekifutás" és össze lehet szedni ~3-4 dobogós helyet.
    Én eszerint toltam, és hozott pár em$-t.
  • Ludowik
    #1714
    Na meg az hogy hogy a csipába lőtt akkora vadat , mert én pont egy éve tolom a klasszikot és két arany egy ezüstöm van,de a ranglistán fasorba sem vagyok a trófeákkal. Nézem hol lőtte az adott vadat megnézem a területet több belépésből napszakból ,de akkora kapitális trófeát még csak nem is láttam. Mire másnap belépek az esetleges első helyem sehol sincs addigra 20- 30 közé esik vissza az ember. Idő meg nincsen rá hogy újra feljöjjek. Bajos ez a két hunter játék de ha választani kell a régire voksolok,jelen pillanatban. De ezt a fejlesztők érezték is mert soha nem mondták hogy a klassziknak vége lesz, utólag én is megváltoztatom az akkori kijelentésemet . E mellett a régi lazán megél. Megvenni nem igen fogom annyit nem ér, bár van egy oldal ahol a kulcs ára napról napra zuhan, hét pénz meg az apró. Mindenkinek leke rajta mennyit ér meg neki de szerintem sokat kérnek érte nagyon. Grafikáért ennyit fizetni kár.
    Utoljára szerkesztette: Ludowik, 2017.03.08. 21:07:53
  • bajgunar
    #1713
    Classic-ot 8 éve fejlesztik! És azóta is javítgatják, csiszolgatják, újítják. Ezt csak 2 éve, de ez még nagyon early access.
    Kezdetben a classic-ban is voltak szép kis hibák. (én is beta teszter voltam), de ezeket már kinőtte. Majd idővel ez is. De ahogy mondod, kell neki legalább ~fél-1 év.
    Na meg valóban bazi nagy pénzekre mennek... Állandóan fizess elő! Jön az új fegyó, azt vedd meg! Aztán ~1-2 akció, arra muszáj befizetni, merthát miért ne, aztán újra fizess elő, új cucc, stb... És csak ölöd bele a pénzt. Nagyobb "biznisz" van benne, mint egy sima játékban, mint amit megveszel és tolod. Max kijön rá 1-2 dlc.
    Csak itt meg az a sz@r, hogy benne van jó sok pénzed. Idővel ráunsz, nem jön új cucc, nincs tovább, stb... Aztán ~kuka. És buktad a sok beleölt lóvét. Ok, megveszel egy game-t, mint anno pl BF2-őt ~16k-ért előrendelve, most meg ~1k. De előveszed és megvan. Ebben lejár az előfizetés x idő után, elővennéd de nem tudod mert elő kell fizetned... PFf. Tehát fizess be újra. Baromi nagy pénz kicsikarás. Ok, fejlesztgetik. De lehetne olcsóbb is. (vagyis nem... mi kereshetnénk kicsit több pénzt.). Ott meg a versenyek.... Az meg a másik. Nagyon nem sok esélyed van az állandó, örökös ~3-4 top ranglistás, éjjel-nappal a game-t toló, függő kockákkal (akik talán rokkantak és mást nem is csinálnak??? csak fexenek az ágyban és ezt tolják egész nap?...) szemben. Jó, lehet párszor nyerni. De van egy pár, akinek meglátom a nevét és már tudom, hogy nem lesz könnyű dobogósnak lenni.
    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2017.03.08. 20:05:12
  • Árnyvadász
    #1712
    Hát igen. Amit leírtál abban jószerivel minden benne van. Engem kb. 3 napig tudott megfogni, és még egy pár napig lekötött, így jött ki 20 óra játékidő, de azóta el sem indítottam. Legnagyobb bánatomra előre megvettem, közben meg már megjelenés napján volt belőle warez. Én hülye, ha tudtam volna. Meg eleve arra sem számítottam, hogy ez fizetős lesz. Azt gondoltam ez a The Hunter következő része, illetve folytatása, aztán ami kell majd játékon belül megveszem.

    Kár érte, bár idővel csak kipofozzák annyira, hogy legalább annyit tudjon, mint a Classic, de az is lehet ezeket a svéd fejlesztőket csak a pénz mozgatja és basznak majd ezt normálisan megcsinálni. Egyébként volt valami vadhajtás is Hunter: Primal néven, korai hozzáférésben. No azt is kipróbáltam még, mert ugye akkor még a The Hunter az egy név volt és nyilván arra számítottam, akkor a Primal is valami jó dolog lesz. Hát kb. a bottal se kategória, és szerintem a mai napig is ez a szint. Csináltak belőle némi pénzt, aztán ennyi.

    Itt nem annyira gázos a helyzet, mint a Primal esetén, de legalább kell 1 év, alsó hangon fél, de inkább több, hogy ezt gatyába rázzák. :(
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2017.03.08. 19:30:33
  • bajgunar
    #1711
    Én "poénból" kétszer telepítettem... (ergo letöltöttem). Mondván ha már "ilyen gyorsan" patch-elték, "talán!?" jobb, jó lesz.... (én balga...) De ez... ÁHh, ez még a beta gammája.
    A Classic-ot imádom(tam) (most kissé félreraktam egyéb problémák miatt), nem keveset öltem bele, mind időben, mind pénzügyileg. (~3-4 előfizetés + 3-4x 1000 em$, stb.).
    De hogy ez a rész! Grafikailag, hangügyileg nagyon ott van. Tényleg gyönyörű.
    De hogy a fegyverek, (mintha vmi csúzli lenne), nevetséges. Tényleg nem lehet oda lőni, ahova célzol. Az állatok mozgása elég szegényes (néhány "megmozdulásuk" elég vicces, na meg ahogy megsebezve menekül. PFf.
    Aztán meg akkora csaló a game! Mint pl: egy komolyabb vad eszik a mező közepén, figyelheted azt órákig, egy helyben eszik! ~80m -ről. Amint elindulsz felé, és ~80m -nél közelebb érsz, még ha fekve is kúszol, meggondolja magát és elindul ~gyors gyaloglással totál más irányba!!!, leginkább be a legnagyobb dzsungelbe! Aztán hívogathatod... ~20 perc után meg ~1km követés után (talán) megfordul, és (talán) vissza bőg! És NEM felé fúj a szél! Semmi. Ha ~80m -nél messzebb vagy, akár órákig lesheted, kb le van fagyva és egy helyben eszik! Amint megindulsz felé, akár 5 perc után, akár fél óra után, akkor kezd el helyet változtatni. Na ez vicc volt...
    A kukaricamező megmentése küldi is... PFf. Nevetséges. Bejárhatod a térképet, hogy megkapd az Outpost-ot (amit addig míg be nem járod az adott területet, le se generálja a játék, se grafikailag, se sehogy. egy üres kis mező van helyette). Na ennek az egy sz@r küldinek is neki kellett futnom ~5x, mire találtam az adott területen belül 2 nyomorult vadat. Addig meg rohanhatsz odáig... ~20 percig, mást nem csinálsz, csak auto futás. Aztán lősz egyet (szíven ~20m-ről, ami persze nem szív.) ami meg úgy elszalad, hogy a ~50. sebzett vad után a francnak van kedve keresgetni órákig.
    ÁHh. Na meg a néha elindított game-ből ~hiányzik a hívó hangja... Na akkor indíthatod újra a game-t.
    Aztán meg ha hívod is az állatot, nem ám mind oda jön a hívásra! Hanem ~20m-rel odébb tőled, ott kezd "keresgélni". De úgy ám, hogy nehogy hátszéllel legyen, hanem pont TE legyél neki szélirányba, hogy véletlenül is felé fújjon a szél.
    Na ebből ennyi nekem elég is volt. Olyan uninstall, mint a huzat. Grafikailag gyönyörű, de ez így számomra nem ér 5 Ft-ot se.
    Maradok a Classic-nál! (inkább annak húzták volna fel a grafikáját így).
  • endy papp
    #1710
    Na itt aztán volt vérontás,az első lövés csak megpiszkálta,majd rám rontott,nem győztem gyors tüzelni,az utolsó lövésnél már rajtam volt.
    Minden esetre ijesztő szitu volt ahogy rohant rám.....


  • Forrest Tomee
    #1709
    Sajnos a felesleges gyaloglás még a felfedezett kabinokkal is baromi sok. Remélem kitalálnak még valami fast travelt legalább a távcsövekkel jelölt helyekre jó lenne elmenni FT-el.
  • Árnyvadász
    #1708
    Igen ennek a játéknak az egyik eleme a felfedezés. Ez így lett kialakítva, megtervezve. A bejárt területeken felfedezett dolgokért kapod a tapasztalati pontot. Tényleg óriási a terület és sokat kell gyalogolni. Lehet nem kellett volna ennyire nagy egybefüggő területet csinálni, ezt én is aláírom. Azonban van egy megoldás arra, ha nem akarsz annyit kutyagolni.

    Mind a két nagy különálló vadászterület fel van osztva régiókra. A térképen ezekben a régiókban fel vannak tüntetve az outpost helyek zölddel. Nos ha ezeket mind meglátogatod egy régión belül akkor a játék automatikusan megmutatja neked a kabint vagy más szóval azt a helyet ahol elkezdheted a vadászatot a játék elején. Van amikor egy régió két ilyen induló házzal is rendelkezik.

    Így minden vadászat elején már onnan tudsz indulni ahonnan szeretnél és bár még így sokat kell gyalogolni, de mégsem annyit, mintha csak egy bizonyos helyről kezdhetnél. Lehet írtam már korábban ezt, akkor bocsánat.

    Nekem egyébként volt olyan is, hogy 3 méterről szívre célozva lőttem meg a szarvast és tényleg volt idő becélozni. Erre elfutott és a vérnyomok alapján csak húsba ment a lövés, alig vérzett, majd egy kilométert kellett keresgélni a vadat mire megtaláltam, de az is lehet feladtam a francba. Hagytam. Ez roppant idegesítő tud lenni.

    Inkább érdemes fejen lőni az kész. Akkor megspórolsz egy csomó felesleges sétát és keresgélést.
  • Ludowik
    #1707
    Én az nem értem minek ennyit kolbászolni szó szerint ,felfedező vagy a térképen.A két órámból vagy bő másfelet mászkálással töltöttem! Most vadászunk vagy sétálgatunk! Oké hogy a valóságban is cserkelhet az ember ennyit. És sanszos hogy hazamész üres kézzel De itt ha jó a szél és megszólaltatod a hívót max öt perc és neked mennek a szarvasok szó szerint.A akkor is egy raklap nőstény jön, a hímek meg min egy primadonna rohangálnak fel alá.
    Tegnap pl tarkón lőttem két fehérfarkú hímet 243 soft lőszerrel. Az egyiket 70 méterről ezt szerencsés lövésnek tudom be ,tűzbe rogyott silver lett. A másikat 50 méter alatt találtam el tíz percig kerestem kevés vérnyommal! Pedig ennek is el kellett volna dőlni mint a másiknak! Nőstényt meg lőhetnék halomra öt tíz méterről. Ez a játék erős beta!
    Utoljára szerkesztette: Ludowik, 2017.03.08. 10:08:36
  • endy papp
    #1706
    köszi az infókat gondolom ilyennek kellene lennie mindnek....

    Csak véletlen sikerült be volt ragadva a fa mellé ....odaballagtam majd adtam neki....
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2017.03.08. 09:36:08
  • Forrest Tomee
    #1705
    Ha nagyon nincs pénzed, akkor talán jobb a 7mm-es.
    Egyébként attól függ, hogy mennyire akarod csinálni a küldetéseket. Egyre több olyan küldetés van, hogy ejts el egy GOLD pontot érő állatot. Ez nem úgy van, mint a classicban, hogy random generál értéket a trófeához, hanem több dologból (3) adódik össze. mindháromnak 100%-kell lennie, hogy esélyed legyen GOLD értékes vadat lőni.
    1. egymás után elejtett és begyűjtött állatok száma - szóval mielőtt elkezded a küldit el kell ejteni legalább 4-5 állatot.
    2. milyen gyorsan pusztul el az állat - itt már számít a fegyver
    3. ez a legfontosabb fegyver szempontjából, mennyire etikus a fegyver a vadhoz(integrity bonus).
    Ha mindháromra 100%-ot kapsz akkor nagyobb eséllyel lesz GOLD a vad, de ez szem biztos. Van valamennyi random még ez után én úgy látom. Tegnap 3 szarvast lőttem, megvolt minden feltétel de mindhárom csak silver lett.
    Itt egy link a fegyver integrity bonusokhoz -> link
  • endy papp
    #1704
    Elméletileg """"kész""" a játék....nem kevés pénzért vesztegetik.
    Nos két menü még mindig inaktív,a "Gallery és a Download,akkor most miért nem 70%-os árat kértek érte ha nincs kész.???
    De ez lenne a kisebbik baj.
    Ahhoz hogy egyik mapról át tudjak menni a másikra ,nem kis fejtörést kellett végeznem,mert mindenre gondoltam de arra hogy a multiplayer kell elindítanom ahhoz hogy majd kilépés után a másik területen tudjak vadászni...
    Lehet van más módszer is rá ,de ha ez ilyen akkor eléggé béta akárcsak a játék készítője.
    Elméletileg ez egy vadászós játék lenne csak pont az a leggyengébb rész benne ,nem sorolom mert aki játszik vele úgy is tudja,aki meg játszik a classic változatával,tudja miről beszélek.
    Ez így kiadni ......
    Na mind egy talán javítják, addig meg, felfogom úgy mint egy "terület felfedezős" játékot,mert jelen állapotában csak arra jó, a vadászat katasztrófa...
  • endy papp
    #1703
    Üdv mindenkinek.
    Aki már eljutott arra a szintre hogy megveheti a legjobb puskát,attól kérdezném,de igazából mindenkitől melyik a legjobb puska melyiket érdemes megvenni.
    Még az elején járok de majd idővel ,nem pazarolnám feleslegesen a nehezen össze gyűjtött pénzem.
    Ahogy olvastam a paramétereit ,nem igazán tudom belőle eldönteni,melyik is a legmegfelelőbb.
    Nem biztos hogy a legdrágább a legjobb.
  • Ludowik
    #1702
    Hogy mekkora ez a két térkép bakker! Komolyan belefáradtam mire elkolbászol egyik helyről a másikra. Az viszont nem értem ha 30 -60 méterről beletrafálok abba a tenyérnyi területbe ami a való életben halálos, a játékban hogy a francba fogja meg az Ureus a lövedéket? Bottal üthetem a nyomát! Szóval ilyen téren nehezebbre faragták mint a klasszikot! Az tetszik hogy a távlövészet mint olyan nem jellemző, sokkal életszerűbbek a távolságok. A növényzet meg egyáltalán az egész elég lehengerlő egy rókát sem láttam még csak hallottam. A susnyás néha túl lő az igazin olyan sűrű. Mikor csinálod a küldiket elég hervasztó hogy a térkép aljáról menj át a felső sarkába.
    Utoljára szerkesztette: Ludowik, 2017.03.07. 17:08:12
  • Ludowik
    #1701
    Az szép:D klasszikusban is van ilyen néha de azok ha nekik mégy legalább elszaladnak. A múltkor egy Vapiti nem boldogult két egymáshoz közeli fával. Megszabadítottam a szorult helyzetéből
  • endy papp
    #1700


    Van itt még mit pachelni....
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2017.03.05. 20:57:56
  • Ludowik
    #1699
    Na eccer csak meggyógyult wim7:) műxik úgyhogy kipróbálom.
  • revi73
    #1698
    Köszönöm szépen
  • Forrest Tomee
    #1697
    Használnod kell az adott fegyvertípust. Ha a boltban rámész arra ami még nem megvehető kiírja mennyi pontod van és mennyi kell a feloldáshoz. Ez minden tárgynál (hívók stb) így van. Ezen felül persze kell még pénz is hozzá.