16
  • nessboth
    #16
    Azthittem a SATANS'S ALLEY-t forgatja Kirk Lazarus-sal
  • Xcentric
    #15
    "mióta működik így a társadalom? ugyan már."

    Hát éppen ez az...
  • kelso
    #14
    Jaj, de utálom ezt a Toby gyereket! Nem elég, hogy ellenszenves, de még tehetségtelen is.
  • bmw
    #13
    Arra nem vennek merget, hgy visszaesne...
  • Mister
    #12
    Csak Kirsten Dunst-ot ne... ronda, mint a lőtt seb, nem egy tipikus Mary Jane...
  • CaptainRumi
    #11
    illetve bevétele....
  • CaptainRumi
    #10
    legyen több effect meg akció és kevesebb nyál.

    pff.....akkor meg azért fikáznád le mert csak az akcióról meg az effectekről szólt volna.

    mellesleg Toby nélkül biztos , hogy visszaesne a 4 és az 5 nézettsége
  • reaper4
    #9
    persze igazad van. csak nekem alapban unszimpatikus a srác, szal... így jártam :) de a lényeg a lényeg. legyen több effect meg akció és kevesebb nyál.
  • Chris05
    #8
    Igazságtalan a fizetség a színészeknél, de képzeld el, ha a Superman 1-4-et nem mindig Chris Reeve játszotta volna el. Nem lenne hiteltelen egy kicsit az egész?! Maguire egy kicsit "zsarolhatja" a kiadót, úgy is tudja, hogy ő kell a szerepre. Nem véletlen, hogy Steeve Jobs is visszakerült az Applehoz, az ő gyereke volt.
  • winnie
    #7
    "Biztos ér annyit a munkája, mint 1000 mérnöké, vagy pár ezer őstermelőé, kőművesé, ipari dolgozóé?"

    mi ez a demagóg baromság?:) mióta működik így a társadalom? ugyan már.

    ha a stúdiónak 500 millió nyereséget hoz és úgy érzik, hogy mással csak 400 millió jönne be, akkor 100M alatt bármennyit adhatnak neki, még akkor is megérdemli. hadd döntse el a munkaadó, hogy mennyit ér meg neki a munkavállaló. ha megéri a befektetést, akkor csak hajrá. nem véletlen, hogy a hazai médiaemberek is remekül keresnek - tipikus példa gáspár gy., aki egyedül adja el a műsort és sokan hőzöngenek, hogy mennyit kap érte, holott még rútul alul is fizeti őt az rtl, ha megnézzük, mennyit keresnek rajta. (sokszorosát) és az tényleg oneman show.
  • GG
    #6
    Qvára nem érdekel a többi pókember INKÁBB VÁROM A VENOMOT. Remélem jóval sötétebb és keményebb lesz mint a pók 3-ban szereplők kis köcsög alakításánál.
  • Xcentric
    #5
    Biztos ér annyit a munkája, mint 1000 mérnöké, vagy pár ezer őstermelőé, kőművesé, ipari dolgozóé? Biztos ennyi pénzt érdemel? Ki dönti ezt el? Ki döntötte ezt el? A társadalom, vagy esetleg összeszövetkezve pár kopasz köpcös vagyonos kiadómogulnak sikerült ezt elérnie, szivarral a kezében egy mahagóni iróasztal mögött, a film ipari (és egyéb szerzői joggal védett) termékek árának rögzitésével, hogy idáig jutottunk? Lehet, hogy a film letöltések és kalózkodás egy fajta természetes kiegyensúlyozó erőként, végre véget vethetne ennek az őrületnek, és lezárul a milliárdos színészek korszaka ? Ha hagynák érvényesülni, valószínű...
  • bmw
    #4
    Talan kevesebbet kene fizetni a szineszeknek es talan kevesebb lenne az ilyen-olyan jogdij es talan olcsobb lennenek a filmek.
  • Broafka
    #3
    mondjuk az azért más dolog :)
    Ha még mindig Sean Connery játszaná, akkor egy 75 év körüli vénember lenne James Bond? kicsit bizar! :)

    Egyébként én nem is azt mondom, persze jó hogy ő fogja játszani, de most valahogy, legalábbis engem hidegen hagy, hogy most mennyit perkáltak neki azért hogy elválalja
  • akyyy
    #2
    jó is az ha nem akarnak mást a szerepre, ne legyen ebből is james bond
  • Broafka
    #1
    most őszintén, kit érdekel? :)