1093
  • ChuckyHUN
    #204
    link link link
  • gyuri12
    #203
    Nem kell jó angoltudás,csak nagy szókinccsel kell rendelkezni;)
  • Curesz
    #202
    háhhá:D most nagyon jó küdletésen vagyok túl, ilyen haloween volt a suliba, és volt akit megkellett dobálnom tojással, vagy alá dobni vmi labdákat amitől elcsuszott, meg a hátára ragasztani h rúgj meg xD
  • #201
    Tetszett ez a küldetés. Mondjuk mire megtaláltam a férfi wc-t, a dagi simán összehúgyozta magát :)
  • ChuckyHUN
    #200
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mininován 3 seed 750 peer LOOOOL:DDDD
  • ChuckyHUN
    #199
    SPOILERBEN LINKT!!!!
  • adeex7
    #198
    oroszul kell tudni!!
    am nekemis még vagy 3 óra van :S
  • rotator
    #197
    Konzol átiratoknál ez gyakori, nem renderelik újra a videókat. A Jade Empire-nél is frankó volt, amikor a tűéles grafikájú játék közben bejött egy xboxra készített ratyi átvezető.
  • TomDantes
    #196
    Na, jó ez a játék...csak anyira konzolos...az irányítás meg hasonlók.

    Denem baj, ez az egy gond van csak vele, a GTA-ig pont jó lesz
  • Curesz
    #195
    Az a baj h kell jól tudni, mert feliratok nicnsenek:) de számomra minden érthető eddig:)
    Küldikről már írtam:) van hoyg vissza kell szerezni vmi tárgyat,szekrényfeltörés vagy verekedés alapján, vagy van h vkit kisérgetni kell, de igazábol ezt így nemtudom elmondani:D de jók nagyon és változatosak:) ruházkodás van, jármávek hát eddig gördeszkám van, de biztos lezs más is, egyelőre még csak a suli területén mehetek:/ jah meg lehet tanulni új harcmozdulatokat:D
  • mama 2
    #194
    Kell jól tudni angolul a játékhoz?
  • Firerock
    #193
    még 3-5óra és lennvannnnn:D
  • The Protector
    #192
    nekem képek és videk alapján nagyon bejövős.kiváncsi leszek miylen a game.jó a bunyó?és milyen jellegű küldik vannak.ruházkodás,karakterválasztás van?járművek?
  • Curesz
    #191
    Nemtudom h kell e hozzá olyan gép:/ nekem eléggé jó gépem van szal ilyenekkel háL' isten sosincs gond...
    Amúgy a játék 5ször szebb mint az átvezető videók az biztos:)
  • #190
    Ez eddig nagyon f@sza játék!
  • FZoleee
    #189
    kell hozzá az a gép, ami a gépigényben szerepel? mert nekem nem felel meg, bár töltöm le (a bolt polcáról), azt kiderül :D
    a képeket nézve kell :|
  • xido
    #188
    azt nézem,de lehet csak nekem csalóka,hogy a játék szebben néz ki,mint az átvezető videók
  • Curesz
    #187
    Nah most meg pl, ez a tökéletes nyomorék megkért rá h kísérgessem a suliig, meg a wcre, meg a szekrényéhez, mer mindneki szétbombázza, úgyhogy megvédtem és sajnos aki rátámadt, azt ki kellett hogy fejeljem a teste alól:/

  • Curesz
    #186
    hát, pl az egér bal gombjára állítottam az ütést, meg a sprintet az E-re akkor a a használat gombot meg az f-re, amúgy az a para h engem már másodjráa dob ki hibajelentés küldésével egy 40perc után
  • #185
    Miket állítottál át?
    Én nem sok beállítási lehetőséget találtam :(
  • Curesz
    #184
    Hát most hogy átállítottam 1-2 dolgot, mostmár full jó:) néha a kamera kicsit zavar:/ de jó mer nagyon egyszerű, verekedés is jó lett:)

  • hitch
    #183
    irányitás milyen?
  • Curesz
    #182
    háát, volt egy dagadt csaj akinek visszakellett szerezni a csokiját, meg most az uccsó küldetésem az volt, hogy fel kellett mászni egy fára a focipályánál, és lecsúzlizni a játékosokat:D, és miközbe csinálod a küldiket beléd kötnek ien bandatagok:D csak para me ha leállsz verekedni(mint mindig xD) akko lekell zúzni őt is a haverjait is, meg még jön a pedellus is XD, meg közbe bejárkálhatsz tanórákra is:) feltörhetsz szekrényeket:) vehetsz ruhákat:D full szabad az egész
  • xido
    #181
    na végre olyan portolás,ahol a billentyűt írják ki,nem pedig az ikonokkal jelzett baromságot,hogy aztán találd ki mi melyik:)
  • Gyocsika
    #180
    Nagyon király!

    És amúgy van valami "fő cél" a játékban? Meg milyen stílusú küldetések vannak? :D
  • Curesz
    #179




  • n3whous3
    #178
    1 óra telt el azóta :OOO KÉPTR!!!!!
  • Curesz
    #177
    nah mi ez a csönd? mindenki játszik?:D
  • balee4
    #176
    ahh, nekem sztem csak a jövő héten lesz meg:( nincs vki innen Óvárról?:D
  • hitch
    #175
    :D üsd le öket a ge..be!én sulimba én is igy szoktam:D
  • Curesz
    #174
    jó lesz ez:) csak az irányítással nem vagyok kibékülve, bocs a sok kommentér csak az élmények xD
  • Curesz
    #173
    viszont, ahoyg iyg ránézek a térképre, nem kicsi a bejárható terület:D bár az elején csak az akadémiába lehet nyomulni:/
    U.i.: máris benézett 2 srác:D
  • Curesz
    #172
    hoppáá...nemtok print screennel fotozni a játékba:/ fraps meg most nincs fent:( nem vok elájulva:D de ennek a játéknak nem is a grafika a lényege:)
  • xido
    #171
    Valaki nem tudja hazai boltokba mikor kerül majd?..Mert megéri a többi R* játék mellé tenni egyszer:)
  • rotator
    #170
    Emiatt teker nálam is a FlashGet most...
  • Neoncsoves
    #169
    13 perc oszt lent van x-O
  • Curesz
    #168
    háháháháháh xD
  • hitch
    #167
    nyugodtan játszál vele nem kell azonnal kibirjuk azt a kis időt. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    dobjááál már képeket az picsába is XDXD
  • Curesz
    #166
    nemsokára dobok képeket;)
  • n3whous3
    #165
    fasza, már sze*** veszem is ^^