34
  • maersk
    #34
    A Digiseknek mert nem megy VH1 helyén a Comedy Central delutánonként?
  • Anonnim
    #33
    Tud-e már valaki valamit a Family Guy szinkronjáról?
  • winnie
    #32
    ott az axn scifi, ugyanaz a lényege
  • AnarchoiD
    #31
    VEGRE!

  • RecoPhile
    #30
    Én a Sci-fi tv csatornát várom!!!! XDD
  • Sozo
    #28
    A Beugró azon ritka műsorok egyike, amelyen minden korosztály sírva tud röhögni! Sírva! Egyszerűen fenomenális. Nem hiszem, hogy akad párja. Attól, hogy a TV2 levette a műsorról nem lesz egy "rakat sz.r"... Sőt, szerintem meg fogja még bánni...
  • azirafael
    #27
    Bocs winnie nem neked ment hanem Yoshimitsu-nak.
  • azirafael
    #26
    Te nem vagy normális ember. Láttál te egyáltalán egyetlen beugrót is? Szenzációs, az egyetlen normális magyar műsor évek óta. Szerintem nézd me először miről mondasz itéletet...
  • Anonnim
    #25
    Akit bármit is tud a Family Guy szinkronjáról jelezzze!!!!
  • Yoshimitsu
    #24
    "sőt, az idei év nagy meglepetése, a Beugró is feltűnik a programban."

    Ez a Beugró nem egy rakat sz.r?
    Mert a TV2-ről átvándorolt az m1-re is, és most meg ide? És ez a nagy meglepetés?
    Az lenne a meglepetés ha kicsesznék a kukába azt a ratyit
  • winnie
    #23
    a vh1 is tele van reality-kkel és sorozatokkal. a vh1 europe-ra gondolsz, ott még nincs annyi.
  • Chocho
    #22
    Ezaz!! :) A Family Guy mozgat a legjobban.
  • gemi
    #21
    Én is ki vagyok,hogy a VH1 helyére rakják be. Szerintem is a VH1 a legjobb könnyűzenei adó. A VIVA meg nevetséges már nem is zene tv.Filmek is mennek rajta, meg idétlen vetélkedők.
  • Anonnim
    #20
    A South Parkból elkezdik vetítenia 12. évadot és visszahozzák Józsa Imrét
  • Sance231
    #19
    A Mezzo nem az én műfajom, nagyon ritkán hallgatok komolyzenét ugyanis :).
  • Rincewind
    #18
    Remelhetoeg lesz Dave Chappelle, csak azzal az a baj, hogy szerintem a magyarok 99%-a nem tudna ertekelni a poenokat, meg amugy sem lehetne normalisan leforditani magyarra. :/
  • Laci082
    #17
    Később tervek szerint jön majd a 24 órás lokalizált VH1, és a VH1 Europe teljesen kivezetésre kerül Magyarországról ugyanúgy ahogy az MTV-el is csinálták.
  • Gerygrey
    #16
    Én meg pont a zenével vagyok úgy, hogy a Youtube és a torrent évtizedében minek bámulnék bambán a képernyő előtt, amikor a neten bármit megtalálok. Persze ettől függetlenül valóban tehették volna az Anettka TV vagy az ATV helyére.
  • vax
    #15
    Ennek a megosztozgatásnak, levételnek nem nagyon vagyok híve. Szerintem nem kellene egyik másik rovására bevezetni egy újat. A többit megtartva és meléjük rakni, választék bővítésként lenne jó. Sokan vagyunk különbözőek, ezért mindenkinek más és más a szívügye, kedvence a csatornák közül.
  • mflex #14
    Rakják a Romantica helyett...basszák meg!
  • winnie
    #13
    vh1 classic már nem igényes? a mezzo sem?:)
  • Sance231
    #12
    A VH1 az egyetlen igényes zenecsatorna, így sajnálatos, hogy pont annak a helyére költözik be ez a cuccos. A legtöbb rajta futó sorozat vagy nem érdekel, vagy már láttam neten keresztül, szóval én remélem, hogy bukik, és visszatér a vh1.
  • akyyy
    #11
    :(((
  • 1Obi1
    #10
    Azért kíváncsi leszek a Family Guy szinkronjára, vagy hogy ki lesz Earl hangja.
  • samuzsolt
    #9
    family guy, the simpsons, south park.... és ha ez mind feliratosan akkor iszonyat kedvenc csatorna lesz :D
    a "víédzsván"-t pedig nem sajnálom, sose néztem :D
  • winnie
    #8
    a norm show most megy napiban másik csatornán, így nem hiszem, hogy lesz ott.
  • a_n_d_r_e_w
    #7
    Ja, ha a Digi is adja és ő is ott (márpedig gondolom igen) akkor az utolsó nézhető zenecsatornától is megfosztanak minket :(
  • Narxis
    #6
    Egyetértek.
  • Csukii
    #5
    Na, ha "NORM SHOW"-t leadják ezen, akkor kap tőlem a csatorna 1 pirosat ;)

  • mellon
    #4
    "A helyi gyártású és nemzetközi tartalmak a VH1 Europe helyén lesznek láthatóak osztott műsoridővel naponta 14:00 és 02:00 óra között."
  • winnie
    #3
    a szinkron igazából csak a rajongóknak számít, akik ismerik az angolt - de ők meg nem fogják nézni. az átlagembernek kábé minden szinkron ugyanolyan. rossz szinkron miatt nem bukott meg még sorozat, sőt, rengeteg rossz szinkronú sikersorozat és -film van, mint ahogy ez fordítva is igaz.

    az elején fújni fog a nép, később pedig megszokja dolgot, vagyis a szinkronon az égegyadta világon, de semmi nem fog múlni. max pár warezelő eldönti, hogy "nem, ő aztán nem nézi" (nem sorolom, bőven van sorozat, amit ezért nem nézek szinkronosan, mert kifolyik a fülem, pedig aki elfogulatlan, aki nem ismeri az eredetit, azoknak a zöme dicséri a szinkront) és azzal fog érvelni valakinek, hogy ha nem tetszik a sorozat, hogy a szinkron szúrta el.
  • Szefmester
    #2
    jaja.. csak ne csesszék el az idő kevéssége miatt..
  • irkab1rka
    #1
    A szinkronon fog múlni az egész. Remélem bejön nekik, bár biztos leszünk páran, akik maradnak az angol változatnál.