40
Outcry
  • Jano
    #40
    Nekiálltam.
  • fisher5
    #39
    megvan 2.pályán vagyok
  • fisher5
    #38
    valaki irja már le a csatorna helyes kodját lécci mi a sorrend igazábol már megcsináltam ezt a részt azér irtam hogy továbjutottam csak most ujrakeztem
  • fisher5
    #37
    nah helosztok én máár a következö részen tartok átjutottam a kabinba
  • sjucus
    #36
    oké ,megoldódott a problem. Sikerült továbbjutni. Háááát eddigi véleményem: kicsit szokatlan a játék, mármint, hogy ilyen múlt és futurisztikus egyszerre. Segítséget találtok a gamefaqs.com-on ajáték kikeresése után. (Egyelőre még csak a Board és az Answers cimkéknél.)
  • sjucus
    #35
    Érdekes dolog történt: bejutottam a kabinba a középső szobában. Miután pár órát eltököltem a számkombinációval úgy döntöttem kijövök. Kint elmentettem és a következő alkalommal, amikor újra elindítottam a játékot, már nem tudtam bemenni a kabinba, a kapszula pedig már nincs nálam.
    Tudja valaki mi lehet az oka, vagy a megolása?
    Előre is köszi!
  • n3whous3
    #34
    na jó nem, csak te vagy a hülye

    de az nagyon
  • n3whous3
    #33
    anyád kurva
  • sjucus
    #32
    És ez hogy kapcsolódik a játékhoz?
  • wowrepassy
    #31
    http://s2.trabinevelde.hu/latog.php?id=1129291
    Nézzétek meg pls
  • sjucus
    #30
    oké, rájöttem
  • sjucus
    #29
    A gondom az a vegyészkedős résznél, hogy pont azt a csapot nem tudom kinyitni, ami a kapszulához vinné a folyadékokat.
    Valakinek van tippje?
  • John Cena
    #28
    LOÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLXD
  • sjucus
    #27
    2009 derekán? Valamiről lemaradtam?
  • sjucus
    #26
    oké! Köszi!
  • CattiBrie
    #25


  • wordsworth
    #24
  • wordsworth
    #23
    :) a perjel lemaradt :)
  • sjucus
    #22
    Na, ezt most nem értem. Azt hittem így tudok képet beszúrni. Tud valaki segíteni?
  • sjucus
    #21
    [img]http://www.gamespot.com/pages/image_viewer/frame_lead.php?pid=953389&img=1&popup=1[img]
  • n3whous3
    #20
    #19
  • n3whous3
    #19
    Valahogy nem stimmol nekem az, hogy így 2009 derekán PC CD .
  • Prince23
    #18
    Bakker, elég későn nyílt neki topik. kezd érdekelni...
    a dobozkép az feelinges lett!
  • sjucus
    #17
    kösönöm sépen! :)
  • csgj
    #16
    Le van írva egy naplóbejegyzésben egy sorrend, és egy másikban módosítja. Lényeg, hogy a végeredmény 6-0-2-2-3. Ha jól emlékszem... lehet, hogy egyel kevesebb 2-es van :D Nem emlékszem már hány kerék volt :P Ha ezzel kész vagy, kinyílik az a géplejárat. De ott is lesz egy fejtörő :P
  • sjucus
    #15
    A másik amit nem értek: lent a csatornában, ahol a csapok vannak kerékkel, melyiken-mennyit kell tekerni? Mert csak annyit mond, hogy az egyik csatorna teljesen elzáródott. (Ha jól emléxem.)
  • csgj
    #14
    Én is pont itt tartok... Ez az egyik, aminél megakadtam. :P
  • sjucus
    #13
    Akkor te ezek szerint te már játszod?

    Kérdésem: a laborban milyen arányban kell a két vegyszert a kapszulába engedni? (Ahol a virág levelet kell őrölni). Az angol nyelvtudásom kissé megkopott, a lényeget értem.
  • csgj
    #12
    És ez bizony kalandjáték is. Eléggé megköveteli a logikus gondolkodást, és persze az alapos angol nyelvtudást :D Nekem tetszik, nagyon különös hangulata van. First Person nézetű kaland, érdekes, régi filmszerű grafikával. Meg az a zene... na az elég hátborzongató.
  • sjucus
    #11
    Bocs, most néztem egy másik oldalt, ott kalandjátéknak írják.
  • sjucus
    #10
    A következőket írja a bemutató:
    Középokorú íróként játszunk a játékban. Különös meghívást kapunk a bátyánktól, akit már évek óta nem láttunk. De őt nem találjuk meg, csak egy misztikus gépet ami segít szétválasztani a testtől a tudatot.
  • sjucus
    #9
    elvileg augusztus 28-án jelent meg, de nekem úgy szedték le. Akciónak írják (állítólag horror elemekkel).
  • Frosty01
    #8
    pl mien játék ez? soha nem is láttam még :D
  • sjucus
    #7

  • Jocex
    #6
    Infó esetleg?
  • Gando
    #5
    uhhh....
  • LaszloLedzenyi
    #4
    LOOOLL
  • sjucus
    #3
    Elkezdtem játszani vele, de már az elején elakadtam.
  • berczely
    #2
    Valami infó a játékról?
  • sjucus
    #1
    Sziasztok!
    Nem találtam ilyen témát az eddigiek között, de jó lenne, ha találnék olyanokat akinek már van tapasztalata a játékban. Tehát írjatok!