11
  • winnie
    #11
    "Ez köztudott volt. IMDb-n is ott szerepelt a neve..."

    izé, az imdb userek szerkesztette adatbázissal bír. bárki beírhatja vagy kihúzhatja onnan rourke nevét. akkor csak bíztak benne, hogy benne lesz. elsődleges forrásnak nem érdemes hagyni az imdb-t.
  • Challanger
    #10
    Jolie-t is kilőtték már a projektből vagy egy éve. Helyette Rachel Weisz volt beírva, de már őt is cserélték (szerencsére).
  • Danecay
    #9
    A jelenlegi IMDB-s szereplők alapján, úgy látom, hogy Angelina Jolie-t végül is csak nem szerepeltetik a második részben, pedig állítólag miatta, a terhessége miatt tologatták mindig film forgatásának a kezdetét, mert valamiért Robert Rodriguez minden áron a filmjében akarta látni Jolie nénit. Én mondjuk nem sajnálom, hogy nem fog szerepelni benne, csak azt, hogy miatta halogatták állandóan a filmet, potyára.
    Egyébként ma vettem meg az első részt eredetiben, az Elektro World-ben, akciósan 990Ft-ért
  • Challanger
    #8
    Én nem szoktam fikázni az itteni cikkeket és most sem fogom, de ezt a hírt (hogy Rourke benne lesz a 2. részben) kb. 2 évvel ezelőtt meg lehetett volna írni. Ez köztudott volt. IMDb-n is ott szerepelt a neve...
  • koschwarz
    #7
    asszem aldo moro-nak még semmi nem tetszett az életében ő ilyen hivatásos elégedetlen

    mellesleg marv sztoriját bírtam a legjobban a sin city-ben
  • Danecay
    #6
    Ízlések és pofonok, de akkor is azt tudom mondani, hogy csak sajnálhatod
  • Aldo Moro
    #5
    Nekem nem tetszett a film.
  • knightbali
    #4
    Végre, egy jó hír.
    Marv története volt, szerintem a legjobb a sin cityben.
  • CaptainRumi
    #3
    egyébként mindegyik karakter volt olyan jó, hogy nélküle a film színvonala nem lett volna olyan jó amilyen...
  • CaptainRumi
    #2
    Dwight McCarthy rulez !!!!!
  • 5i
    #1
    Szívesen vennék még egy Marv sztorit. Ha ő nem lett volna benne az elsőben, közel sem lett volna ilyen klasszikus.