94
Samsung SGH-F480
  • Bencee7
    #94
    Sziasztok!

    Lenne egy eladó F480am ha vkit érdekel!

    Jó kis teló ez, csak lenne benne WiFi... sztem az egyetlen hiányossága - de az elég nagy sajnos
  • Samanoske
    #93
    Tesómnak másfél év után kuka(szétkapcsol telefonálás közben,nem érzékeli a gombokat.)
  • szunyog16
    #92
    Hali.
    Segítségre lenne szükségem. Van egy Samsung sgh u800-as telefonom, T-mobilos. Ki szeretném kártyafüggetleníteni, csak az a baj, hogy nem tudom hogyan. Már mindenhol kerestem ,,kódot,, de sehol sem találtam, nyilván valami más megoldás van rá. Próbáltam a FastGSM programmal, azzal viszont az a baj, hogy vásárolni kell x $-ért accountot. Valaki tud valami jó függetlenítő megoldást adni?
  • kuzco007
    #91
    miért nem ad ki portot a tkffileexplorer?
  • csonkesz
    #90
    Elnézést, nem olvastam vissza. Most már látom, hogy egy Firm frissítés megoldaná a problémámat, viszont megköszönném, ha valaki leírná ennek menetét. Előre is köszönöm.
  • csonkesz
    #89
    Sziasztok!

    Fényképezés után, amikor elmenti a teló a képet, visszahomályosodik a fénykép. Tud erre valaki valami megoldást?
  • Aquir
    #88
    Több samsung modellnél működő LCD teszt:
    Hívószámoknál: *#0*#      have fun
  • lacibacsi
    #87
    Sziasztok!
    Feltelepítettem az USB drivert, csatlakoztattam a telefont, elidítottam a TkFileExplorer-t. Csak egy bajom van: a legördülő menüben nekem nem ajánl fel semmilyen portot!! Mi lehet a baj?
  • kuzco007
    #86
    én azt olvastam, hogy a szolgáltató vagy a telefon szoftvere letiltotta a javát. Hogy lehetne-e ezt feloldani?
  • baribaba
    #85
    ha van valaki, akinek sikerült már feltenni a telóra játékot, az irjon légyszi!Nagyon hálás lennék érte!
  • baribaba
    #84
    Hali!Beírtam a java inkativáló kódot,és igy nincs net a telón.nem tudtam feltenni játékot sem a telóra, pedig van jar és jad formátum is.megvannak a kellő progik is. mi a baj?már behozta a softpick ppp-n a telót is, tehát érzékeli,de vmi nem jó.nem tudom felrakni,nem támogatott fájltípus.Hogyan tudom újra aktiválni a netet a telómon,milyen kóddal?próbáltam beirni,de azt irja ki a rendszer által elutasítva....Kérlek,segítsetek!:-( [email protected] FONTOS!!!!!:-(
  • szab8
    #83
    :S:S:S ááá,jó azért köszönöm :S és azért le tudod irni h resetelhetem a telóm?
  • Maxtreme
    #82
    Mivel nem SW-s probléma áll fent, resetelgetheted Te azt.. Szerviz. Nincs más megoldás.
  • szab8
    #81
    Sziasztok! Samsung SGH-F480-as telefonom van,1éves,lejárt a garancia,és beleesett egy pocsolyába :S hagytam kiszáradni 3hetet de most bekapcsolom és elég sok baja van..nem érzékeli az oldalsó gombokat,magától tölt,azt hiszi h usb-vel csatlakoztatva van géphez stb...Nincs valami hard reset,vagy valami megoldás a szervizen kivül szerintetek? mondjuk végső esetben úgyis szerbviz lesz :S de nem tudtok ajánlani valami mást előtte? :S
  • aaaddaamm97
    #80
    Nekem amikor rámegyek a "settings"-Com fülre a nem ad ki portot!!!
    lécci segítsetek!!!
  • JL666
    #79
    Sziasztok,

    Segítsetek már abban, hogy van fent vagy 10 albumom a telón. De csak 1-nek adja hozzá lejátszáskor a borítónak a képét. Miért van ez? Hogy tudom beállítani, hogy mindegyiknél a saját album borítóját mutassa?
    mindegyik cover.jpg-nek van elnevezve, mindegyik 500x500 pixel, és csak egyet lát. MIndegyik a saját mappájában van.
  • liuska05
    #78
    Sziasztok :D

    JÁTÉK SAMSUNG F480-RA.... :):):)

    Amik feltétlenül kellenek majd:-JADMaker ( letöltési link: http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/JADMaker.shtml )

    - TkFileExplorer ( letöltési link: http://www.filestube.com/df971c9918fabcf003ea,g/TkFileExplorer-2-2.html )

    Ha ezek megvannak:( http://www.youtube.com/watch?v=X6rZxGcHqfE&feature=related )<--- ezt nézd meg és kövesd, amit csinál...
    Elsőre kicsit bonyolult lesz,de simán menni fog....

    Játékokat én innen szoktam szedni : ( http://www.umnet.com/mobile-games/4-1787-0-java_240x320_games-257 ) van pár :P

    Nekem jó.. Tele van már a telóm mindennel xD
    Van 1-2 ami nem megy,de no para, mert egy játék többször is fenn van.

    Remélem tudtam segíteni :)
    Sok sikert, és jó szórakozást! ;)
  • Imrusssss
    #77
    Mákom van mert van még jót állási jegyem Wáááá ingyéééé szervíz!
  • szurdoki
    #76
    Nekem nem ad ki PORTOT!! Mit tegyek??
  • Imrusssss
    #75
    Sziasztok!Van egy kis gondom hogy a kijelző alsó részén a (menű, hív, opció gombokat nem tudja észlelni) csak az a kérdés mennyi lehet a szervizelése?!

    Egyéb Tipp???
  • akos767
    #74
    Egy kérdésem lenne ,ha a tkfileexplorert használom akkor mit csináljak ha a portnál nincs semmi. e-mail cimem:[email protected] előre is köszönöm
  • eliana88
    #73
    Sziasztok egy segítség hogyan lehet kábelen keresztül a telóra rátenni játékot!!!


    Na figyi, lehet ezt ingyenesen is csinálni, elmondom, hogyan:

    1. Driver és file explorer letöltése az alábbi linkről :
    KÓD
    http://66.196.80.202/babelfish/translate_url_content?.intl=es&lp=fr_es&trurl=http:/%2fazev76.free.fr%2fU700%2fJavaInstall.rar


    2. Zippelj ki minden tömörített mappát, majd futtasd a setup.exe-filet

    3. Csatlakoztasd a telefont a pc-hez

    4. Futtasd a TkFileExplorer_2.2.exe - filet

    5. Az elindított programban kattints a 'settings'- 'Com' fülre

    6. Menj a 'Port' legördülő menüjére és válassz portot, majd ok.

    7. 'File' - 'connect'- el elő jön a telefon filerendszere - ha mindent jól csináltál.

    8. Menj az /exe/java/games könyvtárba és hozz létre egy új könyvtárat a játék nevével (jobb klikk-create)

    9. A TkFileExplorer felső file rendszerében navigálj a letöltött játékhoz és drag and droppal húzd át a 2 jad/jar fileokat az elkészített könyvtárba

    10. Ezzel elkészült a dolog, húzd ki az usb-t ... 'file'-'disconnect', ha még fut a file-explorer

    11. Tárcsázd a telefonban a *#6984125*# karaktereket majd az előjövő menüből menj az Internalsba- és add meg a *#9072641*# masterkeyt
    (Itt megjegyezném, hogy Vodkásoknak előbb *#3695147*# majd *#3971258*#kódot/masterkeyt kell megadni!)

    12. Válaszd ki a 'Storage settings'-et és bökj az 'Update Java Db'-re

    És ennyi!

    Megjegyezném még, hogy 1szerre bármennyi játékot/programot tehetsz a telóra, ha mindent beleraktál, elég 1szer frissíteni...



    viszont játékokat én sem találtam :(
  • Auruma
    #72
    Sziasztok!

    Tud valaki F480-hoz master kódot és jelszót (olyat mint az L700-nál)?
    Ha igen pls. ossza meg velem!

    Köszi!
  • lillice
    #71
    Sziasztok!!Nagyon szeretnék egy f480-at és hamarosan megis kapom ha minden jól megy,akinek ilyen telefonja van mi a véleménye róla??Szép képet csinál?Jó a menüje?Meg úgy általánosságban..Köcci a válaszokat előre is!!
  • NoYbee
    #70
    Sziasztok,

    Kérlek, segítsetek: van tippetek, hogy miért nem megy a google map helymeghatározás a telóval? A touchscreen lenne a baja?

    köszi szépen!
  • Emcsyke
    #69
    sziasztok!!! Nem tudjátok honnan lehet játékokat leszedni (ingyen) a telóra? help me! thx :)
  • VWati
    #68
    Sziasztok!!
    Valaki tudja honnét szedjek játékot, témákat???
    Előre is köszönöm!!
  • GX25
    #67
    Ha valakinek van ilyen telefonja (márpedig gondolom hogy van) akkor légyszi válaszoljon a kérdésemre így 1 hónap után, egy igen-el vagy egy nem-el.

    Hatalmas köszönet.
  • GX25
    #66
    Sziasztok!

    Erre lehet rakni java játékokat vagy erre is olyan bonyolult mint a többi Samsungra?
  • dave10
    #65
    Heló. Valaki leírná részletesen a firmware frissítés menetét? köszi
  • AltairFromAcre
    #64
    Sziasztok! Annyi lenne a kérdésem, hogy merre találok friss firmware-t f480-hoz? Mert keresem de nem találom sajna. Ha valaki tud valamit az írjon pm-ben vagy itt! Köszike szépen!
  • dave10
    #63
    Igen,megoldható. Vagyis játékokat csak ilyen esetben tudsz feltenni,ha frissíted a szoftvert.
  • vixo
    #62
    Hi all!

    egy olyan kérdésem lenne,hogy szoftverfrissítéssel megoldható ennél a samsungnál a java játékok felpakolása simán adatkábellel a telóre,mert d900i-nél,orange szoftverfrissítéssel simán átlehetet rakni a játékokat,itt is így működik?
    Előre is thx a válaszért!
  • Noémi20
    #61
    köszike a válaszokat.amugy én ugy tudom,h ha visszaviszem a t-mobilba(mert én onnan kaptam)akkor ha frissitik nem veszik el a gari!csak győzzem kivárni a 15 munkanapot...nah mindegy majd csak lesz valami de zavar h az u600 am 3.2 mpix-el szebb képet csinált:S szép estét.
  • Perkany
    #60
    Noémi20! Egy firm frissités megoldja a kamera gondokat. A kép elkészülte után nem fog elhomályosodni a kép, és még egyéb extra dolgok is vannak benne. Ha erre szánnád magad, akkor azt a figyelmedbe ajánlom, hogy azonnali gari vesztéssel jár, ha minden igaz. (De az eredeti vodás firm is fenn van neten,tehát azt is vissza lehet tenni rá)
  • dave10
    #59
    Nem tudod eltüntetni azt a 3 nevet akinek sms-t írtál, az azért van mert a legutolsó 3-at megjegyzi,de ott van h nevek és akkor tudsz választani a telefonkönyvből. Képek:nekem például nagyon tiszta képeket csinál és egyáltalán nem rossz a minősége,egy szoftverfrissítés biztos megoldaná,legalábbis ezt olvastam,mert nem te vagy az egyetlen aki ilyen jellegű problémával áll szembe. Egyébként szerintem nagyon korrekt kis telefon,én maradéktalanul elégedett vagyok vele!
  • Noémi20
    #58
    Sziasztok!Nekem is van F480-om szeretem is.de segitsetek már nekem abban,hogy hogyan tudom azoknak a nevét eltüntetni akiknek smst irok?Mert sehogy nem jöttem rá.Jah és a kamerája egy sz...r!Vagy csak én nem tom beállitani,de olyan béna csak nem vok!Fényképezek,szép éles és utána vissza homályosodik!!Mitől van??Frissiteni kéne?Amugy 1 hetes a telefon...előre is köszike a segitséget!
  • Dobronski
    #57
    Amúgy is minek témát?olyan buzis meg amúgy is naon szexi fekete menüje van az f480-nak
  • zolo
    #56
    A képlet egyszerű, nemlehet témázni a telefont.
    Képet meg bárhol találsz netszerte, 240x320 a kijelző felbontása. de hogy segítsek is érdemlegesen:
    zedge.net
  • Dobronski
    #55
    Témában viszont nem tudok segíteni.