30
  • morden
    #30
    Érdekes dologra lettem figyelmes : http://store.apple.com/us/browse/home/shop_ipod/family/ipod_touch?intcmp=AIC-WWW-NAUS-BUYNOW-HEAD-IPODTOUCH-080910

    229 dollár a 8 GB


    a Magyar apple boltban ugyan ez: http://store.apple.hu/IMC-Apple-Store/WebObjects/Asto.woa/wa/stockPageByName?name=ipod_touch_hu

    74 (!!) ezer forint.

    Üzenem az Apple Hungarynak hogy vegyen egy számológépet és számolja már át mégegyszer hogy a 229 dollár az nem 74 ezer forint

    Szánalmas egy cég a csórókon akar meggazdagodni, rajtam csak a csomagküldő szolgálat fog mert külföldről rendelek inkább természetesen csak non Apple terméket ...
  • kerek1224
    #29
    Én azt birom, hogy a szövegben szó volt az árcsökkentésről is, miszerint mindegyik ipod modell ára esik, az új 32 gigás touch például 400 dolcsi. Érdekes nálunk a szemét forgalmazók (és maga az Apple is) ezt elfelejtették kommunikálni, és érvényesiteni is, igy lehet, hogy nálunk a touch az 125.000 bruttó!!!! Lehet számolni mennyivel b..ák át azt aki itthon veszi meg.
  • Sanyix
    #28
    Miért szerinted normális hogy így néz ki? Norbizik? És ja hülyék vagytok mind2-en :)
  • Tetsuo
    #27
    Hallottam amr jobb beszedet is, de azt nem tudtam h szegeny volt.. nem semmi karrier az biztos.
  • Macc
    #26
    Nekem a nano nem jon be, bar eletben mindig jobban neznek ki. Az iPod touch viszont nagyon teccik, csak akkor mar miert ne iPhone, azt viszont nem szeretnek (most vettem egy moto F3-at), szoval nem rohanok erte a boltba.

    Steve Jobs-rol meg annyit, hogy ezt a beszedet erdemes megnezni (magyar felirattal):
    http://video.google.com/videoplay?docid=235272496403281234&hl=en
  • hpteso
    #25
    Nagyon szepek.
  • GregSB
    #24
    Az nem multáj táccs.
  • Polllen
    #23
    Én nem is reagáltam rá, mert felesleges. Ha ezt így leírja és vállalja, mindegy mit mondasz...a hülyeség, meg a rosszindulat nem kinőhető...:(
  • Polllen
    #22
    A postomban nem volt szó arról, hogy világrengető újdonságnak nevezte...egyszerű kijelentés volt, nem kell mindig, mindent támadásnak venni. Az is elég lenne, ha egyszerűen annak vennéd, amit leírtam. Minden mögöttes tartalom nélkül.
  • Tetsuo
    #21
    jah en is ruhellem az urget. :)
  • Tetsuo
    #20
    sok keszulek van, pl a HTC Diamond..
  • A1274815
    #19
    Szerintem most talán egy picivel jobb bőrben van, mint itt.

    Személy szerint nem kedvelem, de azért remélem jobban lesz, illetve remélem, hogy nincs komoly baja.
  • BRobee
    #18
    Narxis: Látom ketten vagyunk, akinek feltünt Sanyix unintelligens, paraszt hozzászólása. És még ő hülyéz...
  • darkhill
    #17
    Nem vagyok Ipod rajongó de az ürge mindenesetre nagyon felhuzza a céget.
    a Mac viszont jó csak le az árakkal!
  • V43 1105
    #16
  • Narxis
    #15
    Honnan szedsz ilyen marhaságokat? Az orvosa vagy?

    Ne ejhazz vagy mehetsz a bannamákra.
  • bld
    #14
    "Legutoljára akkor beszélt ilyesmiről amikor a multi-touchot mutatta be, és azt szerintem joggal, mivel még a mai napig sem sikerült egy riválisnak se bevezetni ilyen kis készülékben."
    mert alaposan le van védve;)
  • GregSB
    #13
    "Apple-nél mindig az az újdonság, ami az ő kütyüjükben új..."

    Javíts ki ha tévedek, de én nem hallottam a keynote alatt hogy sztívi bácsi világujdonságnak nevezte volna a Geniust, vagy a Shake to Shufflet.

    Legutoljára akkor beszélt ilyesmiről amikor a multi-touchot mutatta be, és azt szerintem joggal, mivel még a mai napig sem sikerült egy riválisnak se bevezetni ilyen kis készülékben.
  • GregSB
    #12
    Újat valóban nem mutattak (bár Genius SE mobilban? Inkább a Last.fm-en), csak frissítették a termékeiket amik egyébként is jók voltak néhány fícsörrel. Elegendő lesz ahhoz hogy megtartsák vezető pozíciójukat a zenelejátszó piacon.

    Viszont az tisztán látszik hogy kezd visszanyalni a fagyi: hozzászoktatták az embereket hogy minden egyes keynote "twice as amazing". Most hogy csak frissítéseket jelentettek be, semmi újat egyből hözöngenek az emberek :)
  • Polllen
    #11
    Apple-nél mindig az az újdonság, ami az ő kütyüjükben új...és egyáltalán nem érdekli őket és nem is éreztetik a vevővel, hogy ezt már más is tudja vagy másnak ez már alapértelmezett...

    És ahogy a fáma is mutatja, működik a gépezet...
  • BRobee
    #10
    zLk: Köszönöm, pontosan erre gondoltam, legalább egy ember megértette.
  • concrete
    #9
    steve bácsi az ipod nano alakváltozását követi ... remélhetőleg nem nagyon lesz már kisebb nano ...
  • zLk
    #8
    BRobee ugy ertette sztem, hogy ha ő mint milliomos ennyi pénzzel kapcsolattal stb. nem tudja kikuralni magat, akkor egy szegenyebb ember (esetunkben halando), hogyan tudna finanszirozni a draga uj kezeleseket.

    Kezdem banni hogy 1st gen ipod touchom van.. ezen mar van hangeroszabalyozo.. fuck
  • shaark
    #7
    Szerintem ez volt eddig az egyik leggyengébb bemutató.... A Shake-To-Shuffle és a Genius technológiák már rég bele vannak építtve pl SE mobiltelefonokba, tehát ezzel újat nem mutattak... És ezek után még örüljünk egy hangerőszabályzó gombnak is... Viszont a játékokkal le a kalappal előttük (habár azok nem Apple fejlesztések, legalábbis legtöbb esetben, de az máskérdés :P).
  • FlyingV
    #6
    halandó ő is, de ha úgy vesszük halhatatlan, mert a számítástechnikában nagyot alkotott, amire nagyon sokáig fogunk emlékezni (ez most nem nekrolód akart lenni:) ).

    és azért kell egy kis 'tök' ahhoz, hogy ilyen lazán kezelje a haláláról szóló híreket.
  • FlyingV
    #5
    nem tudom ki hogy van vele, de ez a Shake-To-Shuffle funkció nagyon szellemes, ezért imádom az Apple-t :) (jó, lehet felesleges is :D) A másik meg, én most láttam először ezeket a játékokat működni, hát kegyetlen új - számomra - ez a felhasználói élmény!!
  • Sanyix
    #4
    Miféle szófordulatnak? Hülye vagy?
  • BRobee
    #3
    Tudom, hogy szófordulatnak szeretted volna Sanyi, de szerintem intelligenciamentes hozzászólásra sikeredett. De tény, hogy nem néz ki túl jól. Bízom benne, hogy sikerül legyőznie a betegséget... (Nem, nem azért, mert Apple vezér, hanem azért, mert ember) Ha neki sem sikerül, akkor egy halandónak még annyi esélye sincs...
  • MrBlowfish
    #2
    Banyek. Jobs tényleg nagyon dúrván néz ki. Ha nem tudnám, hogy ő az meg sem ismertem volna.
  • Sanyix
    #1
    omg ezt a faszit felzabálja a rák...

    Ejha.