31
  • dez
    #31
    Aha, 1-2 üzletben. :P
  • dez
    #30
    Anglia azon kevés helyek egyike, ahol kevésbé jól megy a PS3, ki tudja, miért.
  • 0ckH4M
    #29
    Hehe kiárusítást tart a Microsoft? ^^
  • gyuri12
    #28
    Bejött ez az árcsökkenés, duplájára nőttek az eladások!
    Emellé még a sok exkluzív cím+őszi dömping,szerintem szép kis eladások lesznek itt.
  • cateran
    #27
    Azt nem tudom mennyire mennek az eladasok ps3-bol (mindenfele klassz adatokat en is tudok irogatni..:P) de eppenseggel tegnap shoppingolas kozben lattam 1 konzolos boltban (anglia) az alabbi hirdetest: Ps3 80Gb-os gep 210 font (vagy vmi ilyesmi) ha adod az xbox 360-at is melle,130 ha elitet adsz....nem ugy tunik, hogy nagyon menne.....(persze szubkulturambol kiindulva se megy,leven ismeretsegi koromben van 2 xbox360 es nincs ps3....persze ha vmi akkor ez nem mervado,hisz nintendos cuccok sincsenek,handheldbol csak psp,abbol viszont enyemen kivul vagy 5)
  • Tinman #26
    Elit-es jöhetne
  • n3whous3
    #25
    1. a kép valószínűleg egy japó bemutatóról készült
    2. Japánban meg egy halom reklámban "fura arcú" (komoly) fehér emberek szoktak lenni.
  • n3whous3
    #24
    ingyér van már lassan a gép
  • Glutamin
    #23
    Nekem megfelel a balról jobbra sorrend Játékra biztos nem maradna idő.
  • narumon
    #22
    Nekem is a jobboldali, bár nekem hozhatná azt is ami a kezében van. Valamivel el kell ütni az időt utána is :D :D
  • narumon
    #21
    Miért japánban kivel kéne?
  • ldavid
    #20
    igaz, japánban ez teljesen logikátlan
  • scagnetti
    #19
    Nektek nem tűnt fel, hogy japcsi vagy Ázsiai csajokkal reklámozzák az amerikai konzolt? Érdekes, vagy ez is csak egy reklámfogás a Mikrofos-tól.
  • NEXUS6
    #18
    Ja és hogy a cikkhez is hozzászoljak, majd add már kölcsön ha végeztetek! Köszi!
  • NEXUS6
    #17
    Na filyúk most vegyetek boxot, ez már a végkiárusítás, csak hivatalosan még nem jelentették be!
  • 5c0rp330n
    #16
    jobboldali jöhet. amit tart a kaezében, az nem kell :)
  • Sanyix
    #15
    De, néhányan igen. Adnék neki borotvát :D
  • Énvagyokazapád
    #14
    nagyon izgalmas hírek vannak mostanság...
  • grebber
    #13
    Majd ha az xbox 360 premium ára 35 lesz akkor hírezzétek annyiért talán majd veszek is
  • knightbali
    #12
    Minek neked 2 xbox?
  • Ombika
    #11
    Majd tennek en rola ,h igen! :)
  • dez
    #10
    Ja, és legalább nem szúr.
  • dez
    #9
    Ha odatartaná valamelyik az orrod elé, valószínű nem ezt mondanád... ;)
  • Nagy01
    #8
    A japánok nem borotválják szal fúúj.:D
  • Cat #7
    Ezt úgy írod, mintha ők találnák ki a híreket, és hasraütéssel születnének :)
  • Sanyix
    #6
    végül is, egyiktől se fogna el a hányinger, jöhet mind a 3 :)
  • bertino
    #5
    nah jovan kedves cikkírók, 2 X360 "news" után jöhet valami a többi konzolról is... -.-
  • snorbi
    #4
    Nekem nincs konzolom, talán ezért nem értettem sosem, miért ekkora nagy hír, hogy pár dollárral csökkentik az árát. Hisz a játékok azok, amik baromi drágák, nem maga a konzol!
  • Derapo
    #3
    európában majdd 200 euro lesz
  • Dzson
    #2
    Aki akart már vett ilyet.
    Kapálóznak, mert a PS3-ból már több eladás megy mindenhol.
  • Kenyér001
    #1
    A középsőt és a jobboldalit kérném :D