1169
  • bertino
    #49
    ha nem kérdez rá, utolag biztos be kell állítanod.
    mert ha nem állítod be, akkor sajna biztos nem fog működni.(legalábbis ha gamen belül ellenőrzni a profilod, muszáj látnia, hogy olyan helyen "vagy", ahol van live)

    én nem regisztráltam, hanem régi acc-omnak változtattam meg az adatait, így lettem "külföldi"
  • BiG G
    #48
    minek a fake adatokat generáló oldal, ha rá sem kérdez regisztrálásnál?
  • bertino
    #47
    anyád születési dátumát.
  • Leky
    #46
    Úgy hallottam, hogy a Kane & Lynch-et lehet tört verzió létére interneten keresztül játszani.
    Nekem kér valamilyen product key-t ide mit kell beírni.
  • Optimus Prime
    #45
    Örök hála! Sikerült ! :)
    Angol oldalról kell reggelni #14, majd a name generatorral egy név és telefonszám (mást nem is kért) #6 és voilá.
    Sajna mindemellett nem találok egy játékost sem. Vagy a játék nem túl népszerű vagy a Live lévén nem sokan tudnak belépni. azért más Live-os játékhoz jó lesz az account. :)
  • Optimus Prime
    #44
    Csakhogy megtaláltam ezt a topicot. Már szinte mindent végig szöszöltem egy Live accountért, mert az Universe at War is csak azzal megy multiban - kösz Bill Gates.
    A #37-es megoldás tuti biztos? Én próbáltam UK-vel regisztrálni, de irányítószámot tudtam kitalálni.
  • Drephis
    #43
    ok, thx.
  • EnZsolt
    #42
    :D:D:D Mondom kipróbálom, hogy csinálok egy kamu magyar nevet, erre kidobta a fodrászom nevét :D:D:D
  • ldavid
    #41
    gyakorlatilag semmi
    talán az USA-ból működne, nem tudom
  • kirol
    #40
    "kitiltani nem fognak, max nem tudod használni"

    Mi a különbség?
  • ldavid
    #39
    kitiltani nem fognak, max nem tudod használni
    megváltoztatni nem lehet, másikat kell regelni
  • kirol
    #38
    Én USA-t választottam és csak bepötyögtem valami kamu adatot.

    Ide milyen a következő adat:

    - Irányítószám (ZIP-Code):
    - Telefonszám (Phone number): (a kötőjelet nem kell beírni) ???

    Most mivel nekem még kamu az adat, kitiltanak? Meglehet utólag változtatni?
  • ldavid
    #37
    elvileg igen, ha beengedett akkor meg már nem téma
    a regisztrációnál csak erre kell figyelni:

    "A személyes adatok, amelyeket meg kell adnunk: Lakcím, e-mail cím, telefonszám, irányítószám.

    Fontos: Mivel Magyarország jelenleg nem tartozik az Xbox Live által hivatalosan támogatott országok közé, ezért magyarországi címet nem tudunk megadni. A regisztráció sikerességéhez külföldi címet kell megadni, olyan ország-belit, amely támogatva van. A kiválasztott ország hivatalos nyelvén fognak megjelenni később az Xbox Live Piactéren lévő információk, ezért ezt is figyelembe kell venni. Ha angol nyelvet akarunk, akkor Angliát (United Kingdom) vagy Amerikát (United States) kell megadnunk országként. Fontos: A lakcím (város, utca, házszám) megadása tetszőleges, ezekben a mezőkben bármi állhat. A rendszer azonban leellenőrzi az irányítószám és a telefonszám hitelességét, ezért ebbe a két mezőbe az adott országhoz tartozó formátumú adatokat kell megadnunk (például Ausztriában négy számból áll az irányítószám, míg Angliában hét karakter, számok és betűk vegyesen). Az alábbi bekezdésben példát mutatok a jelenleg ajánlott angol telefonszámokra és irányítószámokra. Ezeket bárki használhatja, megadásuk nem illegális, és nem ütközik törvénybe.

    Angliai adatok (ha az angol Piactér-régiót szeretnénk használni):
    - Irányítószám (ZIP-Code): RG216YJ
    - Telefonszám (Phone number): 0870-7502743 (a kötőjelet nem kell beírni)

    Fontos: A választott országot, és ezzel együtt az Xbox Live Piactér nyelvét később már nem lehet megváltoztatni. Ha mindenképp ezt akarjuk, akkor elölről kell kezdeni a regisztráció folyamatát, és új profilt kell létrehozni."



    Drephis: igen, használható mindkét platformon
  • kirol
    #36
    Na én most rákattintottam erre a linkre, be is léptem az MSN-es adataimmal és akkor már van is "Games for Windows LIVE" accountom?

    Egy rendes leírást lehetne készíteni, hogy hogyan kell elkészíteni, és hogy utána mit is lehet vele kezdeni.
  • Drephis
    #35
    hi, ha van egy boxos silver accountom azt tudom használni pc-n gowhoz, vagy bármelyik live-os játékhoz?
  • bertino
    #34
    oks, akkor megnyugodtam, kösz szépen a helpet.
  • ldavid
    #33
    jah, work on Windows XP and Windows Vista based PCs
  • bertino
    #32
    hű.
    na, az zsír.

    minden buhera nélkül, teljesen alapvetően megy vele ?
  • ldavid
    #31
    xp-re is
  • bertino
    #30
    live csak vista-n van, ugye ? :\
  • snowkid16
    #29
    thx
  • ldavid
    #28
    van Crysis topic, kérdezd meg ott
  • snowkid16
    #27
    Nem tudom, nem tudjátok hol lehet megvenni az AKCIÓS Crysis-t. Nem 12K-ért.
  • ldavid
    #26
    egy gamertag egyszerre használható mindkét platformon
  • ATi0021
    #25
    Ez nem csak XBox 360-hoz jó?
  • Doom 4
    #24
    Helló! A Crysishez a kétéltű APC-t hogy tudom kinyitni? nekem azt mondták hogy itt mondták már.
  • bertino
    #23
    inkább regeljetek egy live-ot külföldi címmel, ahol van live és írjatok, ha működik.
  • Jim Morrison
    #22
    Hűha! Ezt azonnal kipróbálom!
  • John Cena
    #21
    LOÁÁLXD
  • snowkid16
    #20
    NAGYON KÖSZÖNÖM! MÜKÖDIK! NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM%
  • snowkid16
    #19
    Újra regélni, rendben! Köszi, hogy végigvezényeled!
  • bertino
    #18
    nekem sikerült, de ne kérdezd hogyan :D
  • ldavid
    #17
    újat kell csinálnod, a meglévőnél nem lehet címet változtatni
  • snowkid16
    #16
    Na most más kép jött be, mint a magyaron.
  • snowkid16
    #15
    Köszi, remélem jó lesz. Van egy accountom, azt az angol oldalon átváltoztathatom a nemzetiségemet? vagy regisztráljak újra?
  • ldavid
    #14
    bocs, elcsesztem
    próbáld angolul, így elvileg jó lesz
  • snowkid16
    #13
    Nekem ott se ment, mert Magyarországot írt ki..:( Így nyilván nem csatlakozhatok a livehez.
  • ldavid
    #12
    csinálj egyet itt
  • snowkid16
    #11
    Tudom, hogy lol, de én már nagyon játszanék a neten, de sehova se tudok jutni ezzel a sz*r Live-vel
  • circa
    #10
    ez de lol