1169
  • Bence94
    #129
    a fake oldalon keress pl. new yorki címet.teljesen újat irányító számmal.minden ne york figyelj az ny-re is.
  • Tony0012
    #128
    Sziasztok!
    Az a gond hogy most akartam csinálni egy amerikai profilt de nem fogadja el az irányítószámot. Hiába kerestem meg a fake oldalnál new yorkot azt sem fogadja el. Kifogytam az ötletekből.
    Valaki segítsen!
  • PunkZoli
    #127
    Magyarországon nincs live
  • nico000
    #126
    Sziasztok szerintetek ezt miért írja ki?
    Can't connect to LIVE. You may be using a wnidows LIVE ID from a region that is not supported by LIVE.
    De a játékon kívülről simán be tudok lépni a LIVE profilomhoz.
    A játékban a felső sarokban pedig kiírja hogy LIVE DISCONNECTED.
    PLS HELP
  • fery02
    #125
    Érdekesen hangzik tudom, de ugyanúgy működik szinte a Flatout-nál, mint az eredeti GTA-nál, csak annyi különbséggel, hogy állapotnak "offline"-t ír ki, így pl multizni nem enged (értelem szerűen).
    Majdcsak engedni fogja. :)
  • PunkZoli
    #124
    hogy lépsz be akkor , ha offline vagy? belépsz online és offolod? annak mi értelme?:P

    de ha az a kérdés, hogy most megvan a flatout eredetiben és folytatnád, akkor szerintem menni fog
  • fery02
    #123
    Csak mert regisztráltam már egy LIVE felhasználót (az eredeti GTA 4 miatt :P), és ezzel be is lép egy másik másolt játékba (Flatout UC), csak ugye offline vagyok a nem eredeti CD kulcs miatt.
  • PunkZoli
    #122
    ha nem egyezik a felhasználóneved és az id-d nem fog stimmelni a mentés se, szóval nem lehetséges, hogy folytasd, szerintem
  • fery02
    #121
    Azt kérdezném, hogy ha egy másolt játék nem eredeti CD kulcsával végigjátszom a játékot, akkor később, ha megvenném a játékot, folytathatnám-e az elmentéseimet, vagy új játékot kellene kezdenem? Azért kérdezem ezeket, mert nem tudom, hogy ez a LIVE pontosan hogyan reagál a "másolt vs eredeti" ügyre.
  • RYO21
    #120
    olyan live-os játék demoja amelyel lehet livera felmenni. (a kane a lynch demoja nem liveos).
  • bertino
    #119
    ?
  • RYO21
    #118
    van liveos demo?
  • PunkZoli
    #117
    ezt nem tudom, nincs xboxom, csak pc
  • HUN BECSEHELY
    #116
    Az gond lehet hogy nekem magyar az X-Boxom.Tehát az oldal,és magyar a megye meg minden.
  • HUN BECSEHELY
    #115
    nem enged be
    Error
    Sing in error
  • PunkZoli
    #114
    de kelleni fog még egy social klubos acc is, azt itt tudsz csinálni:

    http://socialclub.rockstargames.com/

    majd a live os accod redeld hozzá a socklubboshoz :)

    macerás de ez van.

    #73 as komment
  • PunkZoli
    #113
    szedd le ezt a kliens progit, olyan mint az msn

    ezt

    és ha oda felenged, a játékba is befog
  • HUN BECSEHELY
    #112
    Tököm a sok okoskába.
  • HUN BECSEHELY
    #111
    Akkor most elvileg már beenged LIVE-ra játékon bellül?
  • HUN BECSEHELY
    #110
    köszi szépen.
  • PunkZoli
    #109
    nem az email az legyen a hotmailesed pl, az ország legyen csak hamis, a többit nem kell kitölteni.... magyarban nincs live azért
  • HUN BECSEHELY
    #108
    Hamis adatokat adjak+?az E-mail cim is hamis legyen+a jelszó is?
  • pendulo
    #107
    nekem ez segíett:

    start menü -> futtatás

    oda beírni: ncpa.cpl, aztán enter.
    a felugró ablakban (hálózati kapcsolatok) a "speciális" menüben a speciális beállításokat megkeresni, ott pedig az "adapter és kötések" sorrendjét állítottam át.

  • akyyy
    #106
    megvan, xbox angol oldalán látni:)
  • akyyy
    #105
    Nem lehet vhol neten vagy vistába belépni az accomra? megnézni, barátaim közül ki van online, ilyesmi, esetleg üzenetet írni nekik:)
  • BiG G
    #104
    nekem is volt hasonló bajom, ezt próbáld meg: bemész az Internet Explorerbe, ott Eszközök menü, Internetbeállítások menüpont. onnan Kapcsolatok fül, és LAN-beállítások gomb, erre feljön még egy kis ablak. ott a felső szekcióban két pipát tudsz tenni vagy kivenni, ha be van pipálva akkor szedd ki a pipát, ha nincs akkor tedd be (van akinél ez, van akinél az segített).

    illetve ha routeren keresztül kapcsolódsz netre, akkor érdemes lehet kifürkészni melyik porton keresztül is akar kapcsolódni a Live (mert őfelségének külön kell), és azt engedélyezni külön neki.
  • csinkin
    #103
    Ez az én bajom:
  • RYO21
    #102
    itt az én bajom:

  • Bence94
    #101
    nem tudom de ha lesz magyar is akkor nekem már van egy.
  • RYO21
    #100
    nem akaja letölteni a profilomat a Flatout UC ill. nem akar belemenni abba az MSN szerű GFWLba. Az MSN se műxik.Még netezni se birok rendesen. Mi lehet a baj? túlterhelték a live rendszet a GTA IV-ezni akaró PCsek?

    ezt írja ki a GWFL külső indításban:

    Can't sign in.The Windows Live ID or password you entered is not valid. Enter your information and sign in again.
    code: 80048820

    (LIVE 2.0 van fent mert az nem kéri a product keyt a flatouthoz.)
  • BiG G
    #99
    mi a ráknak foglalkozol vele? nem kell megadni címet egyáltalán.
  • RYO21
    #98
    wtf? pdeig csináltam live accot.


    Can't sign in.The Windows Live ID or password you entered is not valid. Enter your information and sign in again.
    code: 80048820
  • PunkZoli
    #97
    de nem kötelező azt kitölteni, nekem pl üresen áll

    aztán betudtam lépni így is a kliensbe

    viszont meg lehet semmisíteni a profilt? ha egyszer lenne benne magyar?!
  • Bence94
    #96
    na sikerült: megoldás a fake oldalnál megkellett keresni new yorkot.
    és csak amerikai ként lehet belépni.
  • Bence94
    #95
    segítsetek most próbálok egy amerikai profilt csinálni de fennakad folyton az irányító számon.
  • RYO21
    #94
    az uj live keri a product keyt?
  • PunkZoli
    #93
    kösz, én is mikroszoft oldalról szedtem, de 1.0 ás és nem települt vistán O.o
  • Bence94
    #92
    valaki tud megoldást rá?

    punkzoli: tess
  • PunkZoli
    #91
    ezt a klienst hol lehet leszedni? vagy ez msn szintű, és ha az msn live os ez is megy?
  • Bence94
    #90
    megcsináltam bazmeg! akkor felmegy az xbox live-ra bejelentkezve.