1169
  • terribad
    #169
    32bit: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=0e989b12-576b-42f2-b7c1-2a17ce25188b
    64bit: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=d6289d8d-2478-4bf1-984c-56ffb828ba4e
    de win updaten is megtalálja.
  • Föcsök
    #168
    Üdvözlet!

    Nemrég rendeltem egy Xbox 360 kontrollert, és hívtak is utána, hogy holnap otthon tudok-e lenni, de a fickó kicsit elbizonytalanított, így hozzátok fordulok.
    http://www.konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=1637

    Innen rendeltem, ezt a gamepad-ot, és írja is hogy PC-vel is kompatibilis, de mondták hogy nincs hozzá drive, de a microsoft.com-ról le lehet tölteni. Keresgéltem és nem vagyok benne biztos, hogy jót találtam-e szóval tudna valaki egy linket küldeni amivel jó lesz.

    A másik meg az hogy múlt héten az egyik barátom vett drágábban egyet, és ki is próbáltuk nálam, ahhoz volt egy DVD, és felraktuk a gépemre a Microsoft Xbox 360 Accessories-t. Ez jó lesz hozzá, vagy ehhez a kontrollerhez kell még akkor az a dirver is?
  • Mlaci14
    #167
    Sziasztok segítenétek a Gears of War és a The Club játékban?
    Aki segítene MSN: [email protected]
    Előre is köszönöm
  • terribad
    #166
    igen ha a fent lévő linkre kattintasz, ha nemmegy olvasgass a gears topicban vissza pár napnyit
  • Relax99
    #165
    HA nincs live magyarországon attol még tudok valahogy online játszani?
  • Relax99
    #164
    Hy tudnátok segíteni Megvettem a gears of wart csak annyi a gondom hogy nem tudok bejelentkezni livere pedig csináltam accot is
  • fery02
    #163
    Csak egyszer kell beregisztrálni LIVE-ra, ami végülis egy sokat internetezőnek talán még 10 percnyi szenvedést sem jelent. Onnantól pedig kész áldás az egész, legalábbis számomra. Nagyon szeretem a LIVE-ot.
  • Murder3
    #162
    Szerintem inkább összettetnek kellene lennie legalábbis én jobban szeretem az oylat.
  • terribad
    #161
    jót tenne ha nem lennének 3 részre osztva a szerverek (gearsben + külön menübe rakott coop miatt 5 felé..) ranked unranked listplay playermatch faszomfájdalma

    adjanak inkább egy rendes server keresőt filterekkel és kész
    meg a dedikált serverek hiánya is elég fájó pont, megfolytja a közösségek kialakulását eléggé
  • Murder3
    #160
    Pedig neke m az LP-az egyik kedvenc jhátékom és a videókból meg amúgyis elég bejövős a multija.
    De a 2. része szerintem nagy siker lesz legalábbis remélem nem tudom miért húzzák annyira le szerintem nagyon is jó játék.

    A windows live alapból nem lenne rossz ötlet csak a megvalósítás marha szar főleg azzal pl hogy nem mindnehol érhető el pl európábans is minimum mindne országba elérhetőnek kellene lennie h ne keljen szarakodni a regisztrációval.
  • terribad
    #159
    alig játszik vele valaki (a legtöbb windows live játékra elmondható, hogy 5 servert nem találni esténként, talán gta4 és dow2 a kivétel, néha halo2 fanok is akadnak), és közös az autoaimes xboxosokkal a netes game, nem nagy élmény.
  • Murder3
    #158
    Most sajnálom h nincs meg eredetiben a Lost Planet.

    Kinek mi a neve a livon?
    Jó lenne magyarokkal coopozni akár a GOW-ba:)
  • benkoszabi
    #157
    most jó...csináltam egy újat....sztem az volt a baj, hogy az xboxlive.com-on magyar volt a nyelv, átállítottam internatinal-ra és United Kingdom-ra, és most jó....tehát az angolnyelvű oldalon kellett reggelni
  • terribad
    #156
    teljesen új accountot csináltál? nem egy magyarra állított régi msn-essel léptél be?
  • benkoszabi
    #155
    üdv sziasztok.
    a Gamestar keretében én is megvettem a magam Gears-ét...feltelepítettem, a Gamestar-on található videó segítségével csináltam magamnak Live ID azonosítót, Angliába (UK) és megadtam egy londoni Postal Code-t....elindíto ma Gears-t, próbálok bejelentkezni, frissítem a Games for Windows Live-t...de semmi...valami oylasmit ír ki, hogy az én régiómban nem támogatott a Live...nadehát UK-s accountot hoztam létre....most akkor mi van?
  • fery02
    #154
    Mind1, majd meglátom. Ugyanis biztos, hogy megveszem. :)
  • terribad
    #153
    biztos kalózkodták, eredetiben vannak.

    Gears of War (Windows)
    Last Played Online: 4/30/2009
    30 of 1000
    3 of 50 Achievements
  • ldavid
    #152
    akkor lehet végül kimaradt belőle, nem tudom, nem játszottam vele
  • fery02
    #151
    Köszi, bár ez alapján találtam oldalt, ahol állítják, hogy a Gears of War PC-s verziója is achievementes, viszont a játék topikjában mégis azt mondják, hogy csak Xbox-on vannak achievementjei.
  • ldavid
    #150
    itt egy GfW lista
    a live-os címeket berakod gugliba (nincs sok), és mellé biggyeszted az achievements szót, ha találsz van neki, ha nem nincs
  • fery02
    #149
    Na mind1, ha valaki tud mutatni egy listát azokról a PC-s játékokról, amikben lehet LIVE-on keresztül achievementeket gyűjteni, akkor végtelenül boldog leszek. :D
  • fery02
    #148
    "és nem is fogok venni!"- akkor ne is akarj LIVE-on Halo-zni. Működő CD kulcsot amúgy is csak eredeti játékhoz kapsz.
  • RYO21
    #147
    és azt hol lehet szerezni?
    Mert szeretném kipróbálni hogy mien a LIVE csak nincs eredeti játékom, és nem is fogok venni!
  • DJS8
    #146
    elég egy live cd-kulcs.
  • RYO21
    #145
    a halo 2-höz is original game kell?
  • DJS8
    #144
    Indítani fogok Halo 2 klánt. Aki csatlakozni akar --> privát.
    !!!16 éven felüliek!!!
  • fery02
    #143
    Ja, bocsi. Úgy tudtam, hogy ami játékok Xbox-on achievementesek, azok PC-n is azok. Téma lezárva akkor. :)
  • ldavid
    #142
    talán mert boxon játszik vele?
  • fery02
    #141
    De akkor egyik LIVE-os barátomnál a Compare Games menüjére rákattintva a játékok között miért van ott, hozzá achievementekkel együtt?
  • RYO21
    #140
    az ME nem is live-os

  • fery02
    #139
    Nem tudtok egy oldalt, ahol ki van listázva az összes LIVE achievement-es játék? Csak mert wiki-n találtam, de az a lista szerintem nem teljes, mert pl a Mirrors Edge nincs a listában.
  • werkfilm
    #138
    mostantól a windows updaten is frissül a progam és a játékok, jó húzás.
  • bertino
    #137
    http://support.microsoft.com/kb/937424
  • DJS8
    #136
    nem.
  • DJS8
    #135
    Hellósztok!

    Nem tudjátok hanyas számú portot kell nyitni a routerben a Live-nak?
  • werkfilm
    #134
    semmi köze a kettőnek egymáshoz.
    marketplacen vásárolni pénzért lehet.
  • FragStaR
    #133
    Nem igazán értem a dolgot de az Achievements pontok az nem egyenlő a balance pontokkal vagy hogy lehet azt áttrasferálni? (vagy az csak pénzért vehető most meg ?)



    Más.. Fallout 3 Magyar verzió t nekem sem adja hozzá a Played Games közé sőt telepítés után serialt sem kér egyből elindul a játék (term nem warez) manuálissa nem lehet valahogy hozzáadni esetleg (Vista x64)?
  • DJS8
    #132
    Hellósztok!
    Van egy kis problémám van egy gamertagom amit magyar címmel regisztráltam és szeretnék játszani online vele. Persze nem enged fel magyar címmel meg lehet azt csinálni hogy törölni a gamertagomat és újból regelni fake címmel?
  • Tony0012
    #131
    Megpróbáltam és így sem működik. Már rengeteget próbáltam, több New Yorkot is de nem fogadja el. Egyébként nem tudok játszani nélküle, mert amikor elindítom a játékot(GTA IV) akkor kiírja hogy töltsem ki az űrlapot.
    Valaki please
  • PunkZoli
    #130
    igazából nem kell semmi címet megadni, csak a fő országot és jólvan... onnantól kezdve már játszhatsz is