1169
  • simon7108
    #209
    hát az most épp nincs fenn:Dde azért kiváncsi lennék,hogy miért nem tudok felmenni mozzilával:Spedig eddig simán ment:(és ráadásul még az MSN re sem tudok felmenni-.-
  • werkfilm
    #208
    próbáld másik böngészővel, nekem chromeal simán belép most
  • simon7108
    #207
    őőőőőő nemXDde ha felrakom attol még a mozzila nem fogja sztem megnyit a LIVE accomat:(de miért nem tudok bejelentkezni?az exploreral mukodik de ott is emgkérdezett valami vagy 100x amire végre fellépett:S
  • Tatyla
    #206
    felraktad a GearsPC_TU3_CD_Projekt patchet?
  • simon7108
    #205
    mármint a livera sem tudok fellépni alatt azt értettem,hogy a bongészombol:/
  • simon7108
    #204
    sziasztok ma vettem meg a Gears Of War-t feltelepitettem de amikor be akarnék lépni a LIVE accomra akk valamit kiir és nem enged online modba:(
    és a live ra sem tudok fellépni ezt irja:

    "A biztonságos kapcsolat sikertelen

    A login.live.com érvénytelen biztonsági tanúsítványt használ.

    A tanúsítvány nem érvényes eddig: 2009. 06. 16. 2:00.

    (Hibakód: sec_error_expired_certificate)"

    valaki tudja mi lehet ez?amielott feltettem a GOW ot azelott simán tudtam LIVE on multizni a GTA 4 el de valami lett:(pls help!
    elore is thx.
  • fery02
    #203
    ok
  • bertino
    #202
    ték.
  • fery02
    #201
    ?
  • bertino
    #200
    -.-
  • fery02
    #199
    Ezt szerintem minden LIVE felhasználó észreveszi automatikusan.
  • Csokis
    #198
    Új kliens jelent meg a Games for Windows Live-ból (3.0 verzió). Letöltés, KATT!
  • PunkZoli
    #197
    nálam is ugyanez volt, eltűnt még az az acsi is amit a játék végigjátszásárért kaptam... szutyok szar
  • fery02
    #196
    Úgy érted, ha van 400 G pontod, ha szerzel egy új achievementet, egy régi visszazáródik? :O
    Nem hallottam még ilyet :/
  • poruljartal
    #195
    valakinek volt még olyan, hogy eltűntek az acsívmenjei GTA4 ben?
    400 felett, ha megcsinálok egy újat, egy régi eltűnik :\
  • devilzero
    #194
    Sajnos ez nem így van!
    GTA IV bemegyünka seróra az egyiket beengedi másik meg lefagy a LOADING-nál!
    Amikor meg kilépek meg vissza a játékba akkor már egy Unable... felirat jeelnik meg, de én is emgszeretném változtatni, mert a FlatOut-nak is a saját kódja van így a GTA IV-et sajátítani szeretném :-)
  • fery02
    #193
    Nálatok szerintem könnyebb megoldani a problémát, mert pl felmentek egyszerre LIVE-ra, és aki utolsónak lép fel, annál felajánlja a LIVE automatikusan másik CD kulcs beírását. Vagy tévedek?
  • devilzero
    #192
    Én is vmi ilyesmit kérdeznék:
    Gears of War-os kódom van amit GTA IV-hez használok, viszont komámnak is megadtam a Gears of War-os kódot és tegnap tudtunk ketten játszani, de asszem a LIVE updete letiltotta, így csak az egyikünk tudd egyszerre játszani. Namost akkor átszeretném írni eredeti kódot a GTA IV-ben a komámnak meg odaadnám aGears of War-os kódot GTA IV-nek, hol tudom ezt megtenni?
  • fery02
    #191
    Köszi! Még egy valami érdekelne.
    Van arra mód, hogy LIVE-on egy eredeti CD kulcsot átírjunk egy másik eredetire?
    Mert kipróbáltam, hogy egy másolt, LIVE-os játékom felenged-e online, ha megadom neki egy másik eredeti játékom LIVE kódját. Elfogadta. :P
    De ha mégis megvenném azt a másolt játékot, akkor inkább átírnám az annak a kézikönyvében található kódra.
  • ldavid
    #190
    http://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Points
  • fery02
    #189
    Ennyire sajnos nem vagyok benne. És kb 800 M$p az kb hány dollár?
  • werkfilm
    #188
    a gamerscore csak egy szám, semmi érdemlegeset nem csinálhatsz vele.

    microsoft pontot pénzért lehet venni, a mi live-mentes országunk esetében pedig előre fizetett kártyákkal.
    erre xbox360 topicban iceákos hírdetései szoktak lenni a legjobb ajánlatok általában.
  • fery02
    #187
    Hallottam, hogy név szerkesztéshez 800 Microsoft pont szükséges. Ha nekem van x mennyiségű G pontom, akkor abból vonna le 800-at? :S
  • fery02
    #186
    Ja, akkor téma lezárva :DDD
  • terribad
    #185
    achievementek megmaradnak, ahhoz nem kell semmit menteni.
  • fery02
    #184
    A LIVE profilnak nincsen köze a játékok elmentéséhez (szvsz). Azok engem nem érdekelnek. Pl a Gears of War-om egyszer lefagyott és magával vitt minden elmentést, mindent újra kellett kezdenem, de attól pl a LIVE achievementjeim megmaradtak a játékkal kapcsolatban. Engem csak a LIVE érdekelne. De am gyanús, hogy a LIVE érdekében nem is szükséges mentenem semmit sem, mert a weboldalon ugyanúgy megtekinthetem a profilomat achievementekkel, mindennel együtt. Szóval valszeg egy távoli szerver tárolja a cuccokat. Nem hiszem, hogy a gépről szedné össze az adatokat a weboldal.
    Persze pl GTA 4-nek mindenképp kell a mentések kimásolása mellett xlive mappa kimásolás, ha használni akarjuk még valaha a mentésinket.
  • terribad
    #183
    nagyon körülményes menteni, valószínüleg bukni fogod a mentéseket ha új windowst raksz fel, több helyen fájlok, registryben is vannak bejegyzései ami fontosak, el van ez rontva eléggé
    minden játékra külön keress rá googlen (sg fórumban 95% törttel játszik és offline profil mentéseit fogja elmondani), az a legbiztosabb, de úgy is lesz vmi gondja. Inkább játszd végig amit akarsz aztán formázz, vagy upgradeld a windowst ha lehet valami újabb/nagyobb változatra, akkor nem vész el.
  • fery02
    #182
    Lehet biztonsági másolatot készíteni a LIVE profilomról vagy nem szükséges, mert online menti a dolgokat? Mert én pl az xlive mappára gondoltam, hogy időközönként kimentem, ha egyszer netalán elk*ródna. Szükséges még egyéb mappát kimenteni (persze, csak ha szükséges) vagy elég csak ezt?
  • Mlaci14
    #181
    Segítsetek kitölteni a regisztrációt a game mindig azt irjha hogy region....... PLS valaki segítsen MSN:[email protected]
    Kérlek segítsetek!
  • fery02
    #180
    Ha nem vagyok bejelentkezve LIVe-on és úgy gyűjtök achievementeket, akkor azokat megjegyzi, ha legközelebb bejelentkezek?
  • terribad
    #179
    http://zip4.usps.com/zip4/citytown.jsp
  • Jim Morrison
    #178
    Akármit irok be címnek, sosem jó a ZipCode :S azt a fake cuccot is használtam
  • ffxi
    #177
    Mi értelme ennek? Létrehoztam 1 akontot. Mit csináljak utána?

    Van origiba GOW-om, Lost Planet-em. Játékon belül nem enged fel a live-ra.
  • Mlaci14
    #176
    Segítsetek már nekem is!
  • Föcsök
    #175
    Bocsi, időközben rájöttem. Jól gondoltam, de az Everest megerősített.


  • Föcsök
    #174
    Azt hiszem 32-es, de honnan tudhatom biztosra? :égő fej:
  • fery02
    #173
    *bit
  • fery02
    #172
    Amelyik bet verziójú a Windowsod, azt szedd le.
  • Föcsök
    #171
    Annyit tudok hogy a szervizcsomagom 3-as
  • Föcsök
    #170
    Köszi szépen! Ez a 32 meg 64 bit micsoda? Mivel másabb?