1169
  • grebber
    #249
    Semmiféle ilyen nincs.
  • werkfilm
    #248
    régen volt egy marhanagy join live gomb, most nemtom hogy van :)
  • grebber
    #247
    Pont ezt kérdeztem máshol is és ott hogy csinálom amelyik game-et offline profilommal már toltam??
    Sehol nem látok olyan lehetőséget hogy ne offline hanem live legyen és betudjam írni a keyt.
  • werkfilm
    #246
    akármilyen címet regelhetsz (nekem pl gmail van) a fenti linken.
    ha már használsz msn/windows live messengert akkor az account.live.com oldalon ha átállítod az országod USA-ra vagy angliára akkor arra is létrehozhatsz egy live gamertaget és nem kell újat regelni.
    a keyt a live menüben kell megadni 1. loginnál, home gombra jön elő.
  • grebber
    #245
    Lehet atomhülye kérdés lesz,de mivel nem volt még eredeti live-os game-em így nem tudhatom!

    Szóval ha veszek egy live-os játékot (Esetemben a kiszemelt a Kane and Lynch ez a legolcsóbb )
    Akkor ennek a kódját hova kellene beírnom hogy a Resident Evilhez (vagy teszem azt más live-os játékhoz) jó legyen??
    És csak hotmail-es cimmel lehet regelni ,mert nekem sajnos olyan nincs?
  • Csokis
    #244
    Ott a probléma megoldása is. Fel kell tenni egy javítást.

    "Install an update
    To resolve this problem, manually install the appropriate update for the version of Windows that you are using."
  • ffxi
    #243
    Ezt kapom, mikor föl akarom rakni a LIVE klienset :( Mi ez?
  • Kongy
    #242
    hello

    Nekem kb ugyanaz a problémám mint az előttem írónak, csak enged a Street Fighter 4 multiba nem enged be. Újra lett téve a Windows (Vista lett XP helyett) és most nem működik, pedig XP-n még tökéletesen működött. Lehet hogy az a baj, hogy nem a legfrissebb LIVE van fenn, Vki betudná linkelni a legfrossebbet pls?

    ja, és régióval nincs gond mert az USA. xD
  • rigaman
    #241
    Sziasztok!! Szeretnék a GTA4-el multizni mindent a leírás szerint megcsináltam fake név és cím. De így sem enged be azt írja, hogy ezen a régión nem támogatott a live. Mi lehet a megoldás ez ügyben? Kösznöm szépen a válaszokat!!
  • fery02
    #240
    Max a LIVE-hoz kötődő elmentéseid, meg a megszerzett G pontjaid, achievementjeid.
  • Zeller01
    #239
    akkor veszítek én valamit, ha csinálok egy teljes új felhasználót? mentések vagy nem tudom.
  • fery02
    #238
    ami kb 1900 Ft..egy francos név változtatásért. :)
    Én is meg szeretném változtatni, de nekem egyelőre még körülményes ez az internetes fizetés.
  • werkfilm
    #237
    meg, de 800 MS pontba kerül, ami kb. 10 dollár.
  • Zeller01
    #236
    Live-ban meg tudom változtatni a felhasználó nevemet? Az, ami megjelenik a játékokban. Most elég béna szeretném valami értelmesebbre változtatni!
  • fery02
    #235
    Köszi az információt, ezeket nem tudtam. Mind1, addig örülök míg ingyenes.

    janika: Már hogy a fenébe ne lenne jó?
  • werkfilm
    #234
    PC-s liveon is lehet költekezni már egy ideje, ott vannak azért a fallout 3 dlc-k, street fighter 4 rucik, battlestation egységek+pályák, és fog ez bővülni.
    Sajnos meg fognak szűnni az ingyenes extra tartalmak itt is, ahogy egyre rákapnak az emberek erre. Az új mass effect küldetéspakk is 5 dollár pc-n, csak az nem liveos.

    Meg szintén használhatók pontok a zune marketplacen, ami jó kis itunes alternatíva így.
  • janika1972
    #233
    Bocs Feri,de itthonról nem jó a Live! Kösz!
  • fery02
    #232
    PC-s LIVE esetén nincs ilyen gond. :)
  • Nohab
    #231
    Az xfire-t kellett kikapcsolni, és utána már minden jól ment.
  • bertino
    #230
    267 aláírás.
    ennek biztos lesz foganatja.
  • werkfilm
    #229
    jóval drágább is lenne euróval a havidíj/pont, én nem regelnék semmi pénzért magyart :)


    Country 100 points (USD) Price relative to USD
    United States $1.25 100%
    Canada $1.26 101%
    United Kingdom $1.39 111%
    Australia $1.32 105%
    Europe $1.69 135%
    Japan $1.53 122%
    Mexico $1.06 85%
    Taiwan $1.27 102%
  • PunkZoli
    #228
    akkor már érdemes lenne azt is bele venni, hogy lehessen országot váltani utána, mert én baromira nem fogok egy újat regelni, a jól bevált hotmailem helyett
  • fery02
    #227
    Igen, bele is van írva már egy ideje a profilom leírásánál is. :)
  • werkfilm
    #226
    összefogtak a wareznagyhatalmak? :)
  • SL
    #225
    Petíció, hogy legyen Magyarországon is Live!
  • fery02
    #224
    Én magyar vagyok.
    Amúgy nem tudom hogyan csináltam.
  • terribad
    #223
    addig jó, ha magyar lenne nem tudnál játszani mert nem támogatott ország
  • RYO21
    #222
    Hogy birok Hungary locationban lenni? mert azt hiszi, hogy az usaban vok.
  • Doom 4
    #221
    őőő akartam ma játszani a gow-al de valami frissitést nem tud letölteni aztán manuálisan letöltöm elkezdi csinálni aztán: Setup cannot update your Windows XP files because the language installed on your system is different from the update language. Tudtok segíteni?
  • janika1972
    #220
    Én is használom 4 játéknál:Fuel,fallout 3,Gow,Grand theft auto 4,csak most erre a problémára keresek már megoldást,amit 6 hozzászolással elöbb irtam.
  • fery02
    #219
    Majd szólj! :)
  • Szathy
    #218
    LOL istenkirály :D Kösz az infót. Pár napon belül megtudom, hogy a legfrissebb Live-val is működik-e :)
  • fery02
    #217
    Azután is aktiválhatsz vele más LIVE-os tört játékokat, miután aktiváltad a GoW-ot. Valaki a fórumon írta, hogy egy GoW kulccsal 4 másik tört LIVE-os játékot játszik online.
  • terribad
    #216
    nemrég még működött, 3.0-val lehet javították ezt
  • Szathy
    #215
    Hali!
    Egy hirtelen ötletem miatt kérdeznék valami hülyeséget, ha szabad :D Szóval: ha nekem van egy eredeti Live-os játékom (jelen esetben ez a GoW), akkor annak a cd-kulcsával (még mielőtt aktiválnám vele a GoW-ot), aktiválhatok más, esetleg warezban letöltött játékot is? A választ sejtem, csak fogadtam egy haverommal :D
  • RYO21
    #214
    nekem is pont ugyanez a hibám
  • janika1972
    #213
    Hello mindenkinek! Miért van az,hogy mindennap felajánlja a frissitést,a Game for windows live 3.0,pedig már többször feltelepitette sikeresen.Windows 7-et használok,de mindennap ujra megjelenik alul,hogy uj fontos frissités érkezett,és ugyanaz a fájl,de már fel van telepitve.Ha valaki tud valamit erröl irjon!
  • Nohab
    #212
    Az egyik haveromnál a következő a probléma:
    A GTAIV hez csinált egy fake címet, ez ment szépen a 1.0.3-as patchig. Innentől mindig kiírta neki, hogy talán rossz régió... Csináltam neki egy új profilt, aminél szintén kiírja a hibát. Szinte azonnal rá én is beléptem ugyan azzal a profillal, és lám: működött.
  • werkfilm
    #211
    nem éppen liveos game
  • hitch
    #210
    sziasztok. a cod5 nél müxik a gears of war-os cd kulcs?