438
  • robi11
    #438
    http://sgforum.hu/listazas.php3?azonosito=Robika0217&id=1293470609
    üdv nézz be a fórumomba ami nemrég indult és vadász játékokkal foglalkozik!
  • robi11
    #437
    ha majd lesz vaki válaszolhatna:D
    hogy a picsába lőjek le messziről állatot??
    mert 400yard a max de úgyse lövi le vidikbe meg ahonnan lő döglik az állat:D
  • Norikás
    #436
    :vloz()
  • Norikás
    #435
    javascript:vloz()
  • noricadragon18
    #434
    támaszd fel
  • Rash87
    #433
    Bizony :)
  • robi11
    #432
    kihalt a fórum??:S
  • Falcon87
    #431
    Már írtam a topikjába
  • szakacsgergo333
    #430
    A deer hunter 2005 ben hogyan lehet a vadaszt fejleszteni?
  • Falcon87
    #429
    Vedd meg, és kiderül...
  • szricsi93
    #428
    cs

    mi a produck kód a játékhoz??

    Kösssz
  • Falcon87
    #427
    Mivel magyarországon nincsenek természetes ragadozók, ezért muszály valaki(k)nek szelektálni a beteg, sérült, selejt állatokat, hogy ne fertőzzék meg az egészséges állományt. És ha annyira nem tetszenek a puskák, próbálj majd meg saját kézzel, vagy késsel megölni például egy vaddisznót. Természetesen ezzel sokkal több fájdalmat okozál neki, mintha egy lövéssel leterítenéd. Ez nem egy párbaj ember és állat között, ezzel a tevékenyésggel a vadász gyakorlatilag megóvja a természetet. Egyébként, amit még le tudnék írni, azt olvasd el garaib hozzászólásában, leírta a lényeget. Remélem sikerül majd átgondolnod a dolgot, és gyökeresen megváltozik a véleményed a vadászokról. Mi nem mészárosok vagyunk, hanem a "természet védői" :)
  • garaib
    #426
    Szia!

    A vadászat nem erről szól, akár hiszed akár nem egy igazi vadász szereti és tiszteli a természetet. Egy jó vadász igyekszik úgy eltalálni a vadat, hogy ne érezzen fájdalmat. Nyáron az aszályos időszakokban itatókat készítenek, gondozzák a vadföldeket, télen élelmet biztosítanak számukra. A vadászok összeszedik a szemetet, amit az olyan emberek dobálnak el, akik nem tisztelik a természetet. Egy jó vadász, ha elejt egy vadat, akkor megadja a megfelelő végtisztességet. Egy jó vadásztársaság mindig csak annyi és olyan vadat lő ki, amit a vadgazdálkodási előírások engedélyeznek.

    Üdvözlettel,
  • Willenbrock
    #425
    Szörnyű ez a sok mészárlás.Mi az élvezet abban ha szenvedést okozhatunk egy állatnak ezenkívül nem valami sportszerű mert a vad eleve hátrányban van.
  • Kovács Erix
    #424
    Nem már nem is magyarositás kéne hanem valami kiegészités pálya meg új vadász puska tudsz adni linket nagyn meg köszöném:)
  • gerypapa95
    #423
    nem értem amúgy ! hallod minek neked magyarositás , de most komolyan ? te csak magyarul tudsz lőni meg célozni vagy mi ?
  • marci0607
    #422
    nem tudjátok honnan lehetne letölteni?
  • Kovács Erix
    #421
    Üdv valaki tud adni nekem linket ahonan tudok leszedni uj puskákat meg pályákat elöre is köszönöm?!
  • Falcon87
    #420
    Frissítsd a drivert, vagy rakd újra a játékot, esetleg mindkettő :)
  • hajman
    #419
    Üdv mindenkinek! Általános problémával küszködök, letöltöttem a játékot és nem indul. Rendszerkövetelmények megvannak. A sikertelen indításra mindíg készít nekem egy log fájlt. 3 dolog mellett szerepel az error:
    Surface shader could not locate FX files
    Could not add surface shader to the engine.
    Could not init database.
    Mi lehet a probléma? Aki tud pls segítsen!
  • W B
    #418
    nincs
  • Kovács Erix
    #417
    Üdv!
    Újj vagyok most szedtem le a gamét azt szeretném kérdezni hogy van a gaméhez MAGYAROSITIÁS??Elöre is köszönöm bocs ha hülye kérdés de naon fontos lenne:)
    Léci sürgös lenne!
  • Andyka19
    #416
    és mér?:D
  • Falcon87
    #415
    ja .D
  • Andyka19
    #414
    most mér? ami sz*r az sz*r. csak megpróbálnám kicsit érdekesebbé tenni.
    amúgy leginkább mászkálni szoktam. de sajnos ki kell mondani ez a játék nem lett akkora siker mint az elődje. amúgy meg bűn a cheatelés vagy mi? :D
  • Gando
    #413
    akkor ne csalizz hanem mászkálj azért teremtette isten a két lábad :D és úgy kevésbé lesz unalmas...
  • Falcon87
    #412
  • Andyka19
    #411
    Helloka. cheat mikor lesz ehhez? már kezdem unni ezt a vackot. túl sok a felesleges állat benne, nemigaz hogy szarvast csaliztatok és elk meg pulyka jön oda.
  • Falcon87
    #410
    Nekem is megjött, le is húztam. Nem akarok csúnya lenni, de szerintem... méltó ellenfele a dh-nak :
  • Falcon87
    #409
    aztaaaaa
  • zeoos
    #408
    Most jött meg a letöltési kód a TheHunter béta tesztre ... húzom is lefelé ezerrel, majd beszámolok
  • Falcon87
    #407
    de az állatok ezerszer szebbek
  • Falcon87
    #406
    Pontosan. Egyetértek. A grafika szerintem túl... Darabos, vagy nem is tudom. A 05-ben jobb.
  • Andyka19
    #405
    az állatok grafikája jobb mint a 2005ben. a növények és a táj rosszabb. összességében véve sztem a 2005 hangulatosabb és jobb ujátékélmény, de a 2008ban a trophy room és a szarvasgyűjtés izgalmasabb az élethű kidolgozottság miatt.
  • nfsjudo
    #404
    hali kinek van msn je akinek van akkor az vegyen fel lécci. FALCON87 ha van neked akkor te biztos fegyél fel oké na hello

    itt a cím [email protected] kösz ha valaki felvesz !!
  • Falcon87
    #403
    Az előbb írtam le.
  • nfsjudo
    #402
    csá valaki mondja el hol tom letolteni a deer hunter 2008 cat mert kéne nekem. na csá
  • Falcon87
    #401
    A grafika rosszabb mint a 05-ben? Lehet, hogy nem egy főnyerremény, de akkor is szebb.
  • Falcon87
    #400
    1.) Kilépsz a vadászatból.
    2.) Isohunt.com (de ezt nem én mondtam)
  • nfsjudo
    #399
    csá szeretném kérdezni deer hunter 2005 le lovom a 3 db ami kell és uttána mit csináljak

    és valaki megmondaná hol tom letolteni a deer hunter 2008 cat mert a 2005 jó de kiváncsi vok a 08 ra
    koszonom a segítséget
    írjatok