271
Jöhetnek a vélemények, akik választás előtt állnak, főleg!:)
  • tomiie22
    #271
    moderálva
  • bedolgozas01
    #270
    moderálva
  • Wright111
    #269
    a saját topikodat szét offolod? ejj....
  • roque
    #268
    Szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy lehetőséget,amivel elég rövid idő alatt tisztes jövedelemhez lehet jutni pár perc ráfordítással.Internet hozzáférés szükséges!
    1 percet fordítson mindenki arra,hogy elolvassa az alábbi honlapon leírtakat:
    http://nagyonjobefektetes.hupont.hu/

    Egy ilyen lehetőséget vétek lenne kihagyni.Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek,mert én már csinálom egy ideje és tényleg bevált.
  • dragon11
    #267
    Nagyon igazad van.
  • Deletos
    #266
    Sziasztok, nagyon kihalt a topik :-), szerintem nincs olyan hogy legjobb állás mindennek van hátránya is meg előnye is:)
  • debussy
    #265
    Nekem van egy ismerősöm, aki már kétszer is volt hajón 1-1 évet. Ő nagyon elégedett volt vele, most utoljára a Karib-tengeren volt.Igazából, ha megbízható a hajótársaság, akkor ebben nincs buktató.
  • Leslie87
    #264
    Egy közösségi oldal fizetne ha meghívnád a barátaid az oldalukra?? Szerintem SOHA!!!
    Nézz be ide: Link
  • mámászítá
    #263
    Én most készülők kimenni Angliába, hogy pontosan mit fogok csinálni azt még nem tudom, de valami konyhai segédnek elmennék.
  • Megtörhetetlen
    #262
    ez tény, meg minden csak rajtad mulik, ha kimész külföldre attól még élhetsz is nem kell éjjel nappal dolgoznod csak ha akarsz és akkor a szabadidődben meg oda mész ahová akarsz tudtommal, már nincs rabszolgaság....
  • jancso22
    #261
    Ha ennyire rossz ez a külföldi munka, akkor mondj jobbat, amivel ennyi pénzt lehet keresni... mert ha valaki dolgozni megy, mert pénz kell neki, akkor nem biztos, hogy bánja, ha nem lát világot... és gondolom ha felmegy a hajó fedélzetére, akkor azt is lát XD
  • monkeymajom
    #260
    az ember oda pénzt keresni megy nem világot látni.
    egy jó barátom is pincérkedett egy hajón és ő úgy ment el,hogy dolgozni és pénzt keresni...nem szórakozni vagy buliból vagy világot látni. Sok melója volt az egyszer fix! De nagyon tisztességesen dolgozott és meg is lett az eredménye.
  • obe
    #259
    olvass ät a munka oceänjäron forumba, de ha lusta vagy összefoglalom: CSAK HA minden mindegy neked, bärtan ällithatom a legszarabb külföldi munkäk egyike, meg veletlenül sem ajänlom, a vilägbol semmit sem fogsz lätni !!!
  • hullabaloo
    #258
    Látom azért másokat is csábít ez a fajta munka. Ugye mindenhonnan hallani ezeket az alapdolgokat hogy sok és kemény a meló viszont jó a kereset, stb. Engem inkább az érdekelne hogy egy teszem azt 2-4 éves hajón való gályázással össze lehetne e hozni annyit hogy itthon már legyen egy alap egzisztenciám (kis lakás felújítva, esetleg egy kicsi kocsi is :D)
  • magenta point
    #257
    Sziasztok!

    Jó látni, hogy ennyien érdeklődnek a hajós munkák iránt :) Nekem már volt szerencsém dolgozni hajón, de én az Adrián melóztam egy évig. Felszolgálóként dolgoztam, kemény volt a munka, viszont nagyon megérte. Nagyon sok pénzt kerestem, és még szabadnapjaim is voltak. Gyönyörű tájakat utaztunk be, és ez az ajánlat még kecsegtetőbb... én fontolóra venném, és veszem is ;)
  • mámászítá
    #256
    jól van, persze, hogy lehet, remélem beválik :)
  • petragondolai6
    #255
    mámászítá, majd add meg a tanárod elérhetőségét, ha beválik, meg lehetséges, köszike
  • manoszey
    #254
    a korallzátonyos meló meg lesz még egyszer hirdetve? :)
  • mámászítá
    #253
    Én is jelentkezni fogok. Néztem a nyelvtanfolyamokat, de inkább magántanárhoz fogok járni, május 1-től.
  • petragondolai6
    #252
    Sokat gondolkoztam, ég mindig nemtaláltam senkit akinek komolyabb tapasztalata lenne, de egyre inkább úgyérzem, hogy belevágok. Én is csiszolnám még a nyelvtudásom, nem tud valaki egy jó tanárt?
  • mámászítá
    #251
    Nekem nagyon tetszik az oldal, lehet megyek a tanfoylamra. :)
    Mármint nyelvtanfolymra. :)
  • petragondolai6
    #250
    Épp ezért kéne valaki, akinek tapasztalata van nekem is, de remélem, hogy csak a pesszimizmus beszél belőled :)
  • jancso22
    #249
    Nekem ez túl jónak tűnik h igaz legyen, biztos van valami buktató amit elfelejtenek kiírni. Vagy csak pesszimista vagyok?
  • mámászítá
    #248
    Köszi megyek megnézem a linket, én mixernek elmennék szívesen.
  • petragondolai6
    #247
    Hát, nagyon sok fajta van, lehetsz gyermekfelügyelő, eladó, mixer, ami legjobban érdekel, az a fotós. El tudnám képzelni. :) De egyáltalán nem biztos, hogy arra választanak ki... :S Ha érdeklődsz, itt körülnézhetsz:

    http://bestcrew.hu/jobadverts/
  • jancso22
    #246
    "különböző"? Kifejtenéd pontosabban?
  • mámászítá
    #245
    Ilyen jellegű munka engem is érdekelne, csak sajnos nekem sincs még semmi tapasztalatom, meg ilyesfajta munkákhoz mindig nagyon jól angol tudás is kell és az se megy még nagyon :(
  • petragondolai6
    #244
    Sziasztok!

    Én találtam egy nagyon jól hangzó állást, csak kicsit félek belevágni... :S Egy amerikai hajótársaságnál lehet különböző állásokra jelentkezni, és nagyon tetszenek. 24 éves vagyok, családon még nem gondolkodom, úgyhogy szívesen mennék, de azért kicsit félek... nincs valakinek tapasztalata hasonló jellegű munkával kapcsolatban?

    Kösz

    Petra
  • Bucser
    #243
    Rengeteg olyan belső projekt fut amit nem tudnak kiszervezni külső cégnek azon okból, hogy mire a külsős cég megismeri a rendszert addigra már lábon kéne állnia a megoldásnak.

    A Kiszervezés meg úgy történik, hogy van egy ember aki értékes, aki ismeri a rendszer oda vissza, de megunja, hogy éhbérrért alkalmazzák és beadja a felmondását. Majd erősen ellenáll a bértárgyalásokon majd 1 Hónap múlva mikor már érzik a hiányát megkeresi az igazgatót, hogy egyedülálló szolgáltatást tud nyújtani a cégnek, érdekli-e őket. Azóta meg megvette a 2. BMW-jét 2 év alatt. Nem az olcsó fajtából. (tudom tapasztalat) És ő teszi jól.
  • flashpointer
    #242
    majd ha már magaddal beszélgetsz az nem lesz az :)
  • Mike at home
    #241
    na jó, nem válaszolgatok szeptemberi hsz-ekre

    nórmális? :s
  • Mike at home
    #240
    ellenben ebben egyetértek
  • Mike at home
    #239
    keresnek még bankhoz programozót? nincs kiszervezve? milyen bank ez? egyébként meg cégeket keresnek, nem egyéni munkavállalókat, cégek esetén meg referencia kell, meg az, hogy xy-t ismerd

    ne legyünk már naivak, meg ne is vetítsünk itt a "kicsiknek"
  • Mike at home
    #238
    pont egy felsővezetőnek inog legjobbn a széke
  • Mike at home
    #237
    ha majd bebukta a vállalkozását, elmegy alkalmazottnak
    csak az lesz kettőtök között a különbség, hogy ő megpróbálta
    nem kell lehurrogni, aki úgy gondolja, van mersze belevágni vmibe
    nem olyan hülyék az emberek, mintsem gondolod
  • Mike at home
    #236
    olvasgatva a hsz-eket, eszembe jutot még valami: alkalmazott akarsz lenni, vagy gazdag? :)
  • Mike at home
    #235
    amúgy ezt 14 évesen nem kell eldöntened
    egyébként is ma már az emberek többsége nem egy életre választ szakmát
  • Mike at home
    #234
    milyen munkát szeretnél?
    sok munkáért sok pénzt? akkor bankszféra
    nulla munkáért kevés pénzt? (ellenben nulla stressz) állami szféra, mondjuk középvezetőig
    még több pénzt? külföld

    tanulj meg normálisan angolul, melózz kinn pár évet, aztán csináld itthon azt, ami tetszik, érdekel, leköt, lelkesít, szeretsz

  • pzoli00
    #233
    Szerintem a fotós/fényképész a legjobb állás.
  • karosult
    #232
    Van egy oldal ami szerintem megfelelne neked, az oldal címe: http://info.szuperallas.hu/nyeremenyjatek Most valmi nyereményjáték is van amivel értékes laptopot nyerhetsz szóvel szerintem nézd meg