1669
Flame On
  • szabii98
    #1509
    Na akkor összefoglalom magamnak,
    Box olcsóbb, de 5 év alatt 50k-t fizetek a liveért,
    PS3 drágább, de 5 év alatt maximum a javítás meg a játékok ára lesz több mint 50 k
    Ellenérvek:
    Box: Elég romlékony, live fizetés
    PS3: Játék úgynevezett "telepítése"
    Ami jó:
    Box: 1 kicsivel több játék, több játékos
    PS3:Ingyenes internet, Blu-Ray, ha jól tudom Logitech cuccok külön jók hozzá vagy mi ,

    Nem is tudom :/
  • NEXUS6
    #1508
    PS
    :)

    De az a lényeg, hogy a haverjaid hol vannak!?
  • Totti5
    #1507
    X.
  • szabii98
    #1506
    És amúgy PS3on vagy Boxon nagyobb a "internetes" tábor?
  • Totti5
    #1505
    Nálam nem tud ilyet, sem a pécén sem a 360on, de mint írtam a COD bármelyik része mind képminőségben mind fpsben teljesen rendben van 360on.

    Akkor játszad pécén őket. A labdába sem rúgnek szöveg meg hazugság. Amikor PS3on 30 fps helyett 20ra megy le, az gáz és az nem fikarcnyi különbség ha nem tudja tartani az fpst. Ez eléggé szembetünő ahogy pl az AA hiánya is nagyon sok esetben és a gyengébb képminőség, ami valahol jobban kijön, van ahol nem lehet észrevenni. A képtörésről nem is beszéltünk még ami eléggé álltalános probléma a multiknál PS3on.
  • NEXUS6
    #1504
    És hidd el előbb utóbb meg fogod kívánni az exkluzívokat, mert olyanokat tényleg nem látsz PC-n!!!!
  • NEXUS6
    #1503
    OK vágom, nem hardkór kell, de azért nem is Wii gagyiság. És a konzol tényleg nem olyan macerás, mint a PC (feltéve ha épp be nem hal).

    Az igazi exkluzívokat nézdd meg, a multiplatformok valamivel jobbak X-en általában, de csak valamivel. Ha mellette játszanál egy KZ2-őt, vagy épp Halót, akkor gáz van, ha a másikat veted meg.
  • ToM1113
    #1502
    Mégis hova hordoznád?

    HD TV nincs minden utca sarkon... :D
  • ToM1113
    #1501
    Én a helyedben aszerint döntenék, hogy:

    Azt írtad hogy interneten akarsz javarészt játszani.

    Namármost: Xbox360 :

    Live 10-12 ezer/ év
    + a játékok, mert ügye ha Live on akarod tolni akkor warez nem játszik...

    PS3:

    "Csak" a játékokat kell megvenned.
  • NEXUS6
    #1500
    COD natívban fut nálam 1920x1200-ban 50-60 fps-sel egy kb 4 évvel ezelötti szintet képviselő PC-n, hol tud ilyet akármelyik konzol!?

    Mellesleg pl. PC-n a COD4-nek is rendesen dedikált szerver rendszere van onlájnban, nem mint az a fox, amit a konzolok kaptak, meg végül az mw2-is.

    Elhiszem, hogy talán mindegyik kicsit jobb X-en, mint a PS3 verzió, csak éppen a PC verzióhoz képest labdába sem rúgnak!
  • szabii98
    #1499
    "Mivel amin most szoktam játszani gép, nem a miénk, ezért gondolkodtam 1 konzol vételén.*(#1486)
    A mostani gép nem a mienk, és csak ezen futnak az újabb játékot, ezért inkább konzolt vennék, így nem vagyok a gépnél láb alatt és elvihetem bárhova.
  • ToM1113
    #1498
    hátazért annál csaknem....
  • NEXUS6
    #1497
    Ja bocs!

    Én is azt mondom előzetesen tesztelj néhány exkluzív címet, még az is lehet, hogy a Wii-nél kötsz ki végül(ok ez csak poén volt ).
  • Totti5
    #1496
    COD, BF, NFS Shift, Xmen, perfekt 360on.
  • Totti5
    #1495
    Ha neki ezek az FPSek kellenek és ótós játékok akkor nem hinném.
  • NEXUS6
    #1494
    Ezeket miért nem PC-n játszod inkább!!!???
    Bármilyen gagyi PC-n jobban futnak mint konzolon!
  • ToM1113
    #1493
    Gondolom, mivel eddig PC-n játszottál....

    De bármelyik konzolt is választod, biztosan az exkluziv játékokat részesíted majd előnyben....

  • Totti5
    #1492
    Akkor Xbox határozottan.
  • szabii98
    #1491
    Am naggyából CoD , NFS, X-Men, BF meg az Airbone(tudtommal csak ez a MoH jött ide), szval ilyen játékok érdekelnének.
  • szabii98
    #1490
    Hát eléggé elrettent :S
    De még az ősök döntése is vissza van :D
  • Totti5
    #1489
    Exluzív játékok alapján dönts.

    Ha a GoD OF War, Uncharted, GT5, Killzone érdekel, akkor PS3.
    Ha a Halo, Forza, Fable, Gears of War, akkor Xbox.

    Ha Blur Ray filmeket érdekelnek akkor PS3.

    Ha inkább multiplarformra akkor Xbox.

    Ha média centernek ( pl filmezés ) akkor PS3.

    Előnye hátránya egyiknek sincs már, mert minden a két slim gép szinte ugyan azt tudja felszereltségben.

    Igen fizetős a multi Xen, 1 évre 10-12k, ha ez elrettent akkor PS3, mert ott ingyenes.
  • szabii98
    #1488
    Értem, viszont valahol olvastam hogy ingyenesen is lehet interneten játszani boxon(?)
    Akkor ezek szerint nem lehet:S
  • ToM1113
    #1487
    Mind a 2 konzolnak van előnye és hátránya. De mindkettő jó.

    PS3:

    Előny: Internet ingyenes.
    Jobb exkluzív címek.
    Blu-ray

    Hátrány: nincs warez. ( bár ez nézőpont kérdése)


    Xdoboz: Előnyök: warez
    A multiplatform címek néha jobban futnak,picit szebbek (?)


    Hátrány: DVD
    Fizetős LIVE
    Gyakori meghibásodás ( bár az újabbaknál állítólag ez már kiküszöbölve)



    Lehet hogy kihagytam valamit.... Akkor majd leírják a többiek.

  • szabii98
    #1486
    Hali!
    Mivel amin most szoktam játszani gép, nem a miénk, ezért gondolkodtam 1 konzol vételén.
    Legtöbb esetben interneten szeretnék játszani, és itt ott olvastam hogy X-Boxon fizetős a live, PS3on viszont ingyenes(?).
    Segítsetek, a Box olcsóbb, a PS3 meg drágább :S
  • balee4
    #1485
    Az exkluzív címek alapján érdemes dönteni, én emiatt döntöttem a PS3 mellett, de idővel veszek majd boxot is, arra is van pár olyan game, amit nem szabad kihagyni. :)
  • arty
    #1484
    a tekken6 mindenesetre szebb xboxon, az tény :)
  • Tekken 6
    #1483
    én eddig a sonyra esküdtem de most vetem egy boxot és hát szentem naon zsír a box én arra esküszöm :D
  • Bogyi007
    #1482
    Ez pont úgy néz ki mintha egy külföldi fórumról lefordított volna egy hozzászólást a google fordítóval majd a kapott eredményt bemásolta ide.
  • gazgoblin
    #1481
    aki nemtud magyar tilos ide begyere!
  • Csupi05
    #1480
    ebből valaki értett valamit?:D
  • Seth
    #1479
    What the hell are you talking about. Do you speak magyar? XD
  • myheartbroken
    #1478
    Én használ egy PSP, és a kisöcsém használ Xbox 360 konzolra. Azt hiszem, PSP jobb szempontjából a hordozhatóság, először. Csak egy lemez, élvezheti a játék, videó, zene. De a PSP vizuális minőség nem olyan jó, de xbox lehet csatlakoztatni a nagyfelbontású képernyők. További játékok az Xbox alkalmazni.
    Ezen kívül, ha kell készülniük további képernyővédők a PSP. Ha a reményben, hogy úgy néz ki, mindig hűvös. Ezen kívül, meg kell készítenie a további képernyővédők a PSP, hogy mindig néz ki.
  • Csupi05
    #1477
    Nekem volt X-box-om is meg most ps3. Én az utóbbira esküszöm, bár én világ életemben sony párti voltam. Nekem a joystic is jobban kézre esik ps-en. Ki mit szokott meg...
  • arty
    #1476
    téged kéne bezárni...
  • Fresh Duke
    #1475
    Mindkettő szar. Zárható.
  • guardian hero
    #1474
    Attól még a gombák elrendezése/precizitása/kialakítása mindig nem lesz Xbox szintű, de a semminél persze jobb.
  • Akey
    #1473
    A két ravaszpótló PS3-ra (Gioteck Real Trigger) 1300 HUF eBayről postával együtt. Kb egy hónapja van olyanom és teljesen jó. Először furcsa volt visszaszokni a nagyobb fogásra, de pl autós játékoknál sokkal precízebben lehet adagolni a gázt és a féket is és a kezem sem fárad el.
  • arty
    #1472
    ez már volt, nem működik a ps3-al sajnos

    ami igen, az meg a retkes alap dualshock kialakitást kapta, mindkét gomba alul :( nem csak a ravaszokkal van a gond, sajnos :(
  • shaddam
    #1471
    Aki annyira szereti az xbox kontroller formáját nak itt van ez.Ráadásul még a kezed is hűti pár ventilátorral.

    Egyébként 2000ft egy ravasz a ps3 kontrollerre amitől nehezebben csúszik le az ujjad a gombról.
  • guardian hero
    #1470
    demó és vidóletöltés mindkét konzolon ingyenes. Xbox-ból csak Elite-ben gondolkodj, kell a 120-as vinyó a játékok installálásához (nem kötelező, de nagyon hasznos). Én is azt mondom, hogy az exkluzívok alapján dönts elsősorban a két konzol között, illetve ha elsősorban FPS-ekkel játszol, akkor Xbox a jobb kontroller miatt.