1669
Flame On
  • Sippie
    #109
    élvezi ha fizet a liveért...
  • arty
    #108
    hiába csinálsz ilyen honlapot, van aki élvezi, ha fizet a Lájvért és van aki szerint a kötelező install az igazi nagy dobás a ps3-on :D
  • Balumann
    #107
    Soha nem fogom megérteni mi értelme ezeknek a vitáknak... Gyűjtsétek össze az érveket hogy melyik miért éri meg, miért nem, csináljatok neki egy honlapot, aztán mindenki eldönti magának melyik a jobb.
    Én továbbra is azt tudom csak mondani, hogy PC-n is van bőven játék, amivel el lehet játszani, főleg ha van valakivel játszogatni.
    Kicsivel kell rákölteni többet PC-re (mert az amúgyis van mindenkinek), nem sokkal drágább mint egy konzol, és sokkal több mindent is lehet csinálni, még gamepadot/kormányt is rákötni ha valakinek az egér+bill irányítás nemtetszik.

    Hány topik lesz, ahol ugyan ilyen hülyeségen oltogatjátok még egymást? Ez már tényleg nem semmi amit csináltok...
  • Sippie
    #106
    sztem a ps2 odaveri az xboxot mint a szart
  • NEXUS6
    #105
    Szemantikailag az amit te írtál, meg amit én gyak tök ugyan az!
  • NEXUS6
    #104
    Flém on!
  • bardocz
    #103
    Flém off gyerekek.
  • gazgoblin
    #102
    mijafax-t csinalt annyi ideig?

    papiron 12MB/sec...valami 6-7 perc kene hogy legyen

    érdekes/szánalmas

    szerk.: 9MB/sec 8-9 perc
  • guardian hero
    #101
    Nah, mivel ma egy másik PS3-on kell játszanom az Everybody's Golf-al, épp az imént volt szerencsétlenségem másodjára végigszenvedni a röhejes install procedúrát.

    Az első becslésem a majd' negyed órás install időről nem volt helyes.

    19 perc!!!
  • gazgoblin
    #100
    nezzzuk mashogy (ugy talan erted mit akartam mondani)

    hiaba ingyenes a multi ps3-on ha nem fut rajta a halo3

    hiaba tölt gyorsabban a box ha nincs rajta mgs4 amit gyorsabban tölthetne...

    ENNYI
  • guardian hero
    #99
    Mondjuk hogy te csak azzal tudsz jókat játszani, ami nincs boxra, csak bizonyíték a beteg lelkiállapotodra... ha szerzel egy jó ügyvédet, talán kiverheted a Sonyból a szanatóriumi kezelés költségeit
  • gazgoblin
    #98
    ezigy van...es akinek szubHD plazmája van az ebbol szart se fog érzékelni...

    maximum azt hogy nem zúg a fülébe az RROD lutri
  • guardian hero
    #97
    Ez még látszólagnak is rossz volt, mert ekkora baromságot rég olvastam :D Maximum annyiról van szó, hogy pár kiadónál most már nem az X-es über verziót butítják PS3-ra, hanem csak szimplán rányomnak a gagyi PS3 verzióra egy kis plusz AA-t, aztán kihányják azt X-re.
  • gazgoblin
    #96
    affene tölt/installál az mgs4/uncharted/recsit/disgaea3/gt5p stb.

    viszont ezek nincsenek boxon szoval igy maximum jókat jatszom.
  • guardian hero
    #95
    Jah, mondjuk így is annyit tölt, mint egy átlag X360 játék... kíváncsi lenne mit csinálna BR-ről, asszem jó kis nosztalgiadélután lenne a C64-es idők emlékére
  • arty
    #94
    eddigiek alapján bárhányszor megveszi a tömeg :)

    izé :(((((((((((((((((((((((
  • arty
    #93
    Dehogy váltja ki. Minőségileg egy 0, DRM, fos fos fos.
  • arty
    #92
    ... és mindezt az egyetlen Mercenariesből vontad le? :D
  • arty
    #91
    90ezer? nem 68? :D
  • NEXUS6
    #90
    Eu-ban lesz videoletöltés a Box-hoz? Mert az viszont akár kiválthatja a BD-t.
  • EmThor
    #89
    veszünk egy 60 gigás pakkot, 1 éves live gold-al és meg lehet nézni milyen olcsó...
  • gazgoblin
    #88
    vagy az olcsó=warez?

  • EmThor
    #87
    meg a 2-4 dvd-s játékok
  • gazgoblin
    #86
    hmmm pedig ha jobban megnezed nem is olyan olcsó

    hacsak nem akarsz mindent single playerben tolni
    vagy ha nem akarsz elobb-utobb bluray lejatszot is venni
  • EmThor
    #85
    végül is bevehetjük a wii-t is. most mit mondjak? mario-t hányszor lehet még eladni? :D
  • NEXUS6
    #84
    Látszólag kicsit komolyabbra fordítva a szót, szerintem éppen mostanában zajlik egy olyan folyamat, hogy a fejlesztő cégeknél, kiadóknál az elsődleges platform mindinkább a PS3 lesz. Ez a multiplatform játékokon is kezd meglátszani, pl Mercenaries2. Azok a hibák amik eddig inkább a PS3 verziót jellemezték a szépen átvándorolnak az X-re: alacsonyabb felbontású textúrák, megjelenítési, képfrissítési hibák.

    Ha ez tényleg bekövetkezik, akkor az X mellet egyedül az olcsóság fog szólni.
  • arty
    #83
    sőt! két árkád is ugyanannyi, mint a ps3!

    viszont WII két nuncsákuval és 1 wiifittel, marioval és egy zeldaszériezbesztofdöjirrel együtt 77ezer volt tavaly oktoberben az MMM-ben!
  • theone91
    #82
    A PS3 meg világszerte nem lesz olcsóbb...
  • gazgoblin
    #81
    wii fanboykent nem szolhatsz bele a nextgen vs iparihulladék vitába
  • EmThor
    #80
    ráadásul Elite és PS3 egy árban van, szóval erről sem lehet már vitázni. nem beszélve a vinyócseréről.
  • arty
    #79
    WII fanboyként én hol okádhatom a sarat a másik két fosnexgenesre?

  • gazgoblin
    #78
    váó...ezt hogy szűrted le?

  • EmThor
    #77
    xbox meg nem lesz olcsóbb EU-ban idén
  • theone91
    #76
    Jé... Csak nem ezért van a topik?


  • EmThor
    #75
    legalább kevesebbet tölt
  • gazgoblin
    #74
    ugyse birod ki hogy ne linkeld ide a kis gagyi PSbashingolós félnegativ játékhireket vagy ne böfögj ide pár keresetlen szót ha valaki bántaná a bogzot
  • gazgoblin
    #73
    LÁL
    a bődületes faszságaidat és az ezer sebből vérző érzelmi alapokon nyugvó érvrendszeredet már ezerszer szétkaptuk a leáldozott topikban...

    nem esek kétségbe ha ugyanazokat a köröket nem kell lefutni 101-szer is

    (hergeli hátha mégis ír ide)
  • NEXUS6
    #72
    LOL

    Akkor most mi a faxomat csináltál!!!!???

  • theone91
    #71
  • DanielT
    #70
    Itt döglötök meg az unalomtól, ha nem szólok ide... márpedig nem fogok