88
www.deathspank.com
  • Prince23
    #8
    Ajánalnám a Titan questet és a lokit. azok is ilyenek, humor nélkül persze
  • Tsaba86
    #7
    Jó az :)
    Habár nem sok ilyen játékkal játszottam, de a humor végett ezt biztos kipróbálom :)
  • Prince23
    #6
    Hack and slash, tehát, kattingtatós bigyó
  • Tsaba86
    #5
    És milyen nézetes lesz a game? Felső, tps, (esetleg fps), vagy csak amolyan "oda kattintok és odamegy"?
    Egyébként trailer alapján királynak tűnik. Igaz gameplayt nem láttam belőle :(
  • Prince23
    #4
    Az IGN szerint már 2008. dec. 31-én már játszhatunk is vele.
  • Thanatos
    #3
  • Prince23
    #2
    Írásba foglalva:)
    Ron Gilbert neve a kalandjáték fanatikusoknak talán nem ismeretlen, hiszen az ő keze munkáját dicséri többek között a Monkey Island vagy éppen a Maniac Mansion, a teljesség igénye nélkül. Talán még év elején érkezett a hír, hogy nagyban készülődik egy új játék, amely szerinte a Monkey Island és a Diablo legjobb elemeit vegyíti össze. Ha Gilbert bácsi mondja, mi elhisszük neki... A Hothead Games csapat közreműködésével készülő játék epizódikusan fog majd elénk tárulni és Ron szerint nem elképzelhetetlen, hogy 2009 elején már kezünkbe vehessük az első részt, amelyet ő maga már 2004-től hegeszt...
    Történetünk főhőse a játék címadója is, DeathSpank a játék első része pedig Orphans Of Justice címmel fog majd megjelenni. A nem kevés humorral, átszőtt sztori is köré fog felépülni, sajnos bővebbet nem tudunk még róla, egyet és mást azonban igen. Mivel ez egy RPG elemekkel megrakott hack n slash típusú játék lesz, akad majd feladatunk bőven. Bár a sztori szála egy lineáris úton fog haladni, a fejlődési rendszert lényegében mi szabhatjuk majd formára. Attól függ ugye merre szeretnénk elvinni karakterünket. Mivel epizódikus megjelenés lesz, karakterünket a második epizódban majd fejlődve vihetjük tovább. Így érdemes lesz minden részt kipróbálni és nem belecsapni a közepébe.
    A játék elviekben már szinte teljesen készen van, azt azonban nem tudjuk, hogy mi az oka a további várakozásnak, de Ron mindenkit megnyugtatott, hogy ne aggódjunk, jönni fog, ez már biztos... Nagyon várjuk... Ja és DeathSpank nem egy szuperhős!

    Platform: csak PC!
  • Prince23
    #1
    Trailer
    HIVATALOS OLDAL


    cikk