88
www.deathspank.com
  • Broafka
    #88
    azóta végig vittem a játékot, arra a megfejtés (nem írom le az egészet, mert hosszú lenne, de a lényeget:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van a budi ahol újraéledsz, azokban tudsz vándorolni budiról budira, és a hidasnál van 2 ilyen budi is. nem tudom már hogy volt pontosan, asszem piros híd lehajt, lila híd lehajt, zöld híd lehajt, zöld hídnál lévő budiba be, másik budin ki, piros híd fel, budiba be, zöld budinál ki, sárga hidat le... ezután most így hirtelen nem tudom, de szerintem innen már menni fog. A lényeg, hogy a budikkal kell szórakozni


    amúgy a játék egyetlen fejtörője, több nem nagyon lesz. Ahol én elakadtam az nem nehéz volt, csak én voltam hülye.
  • OptimusPrime
    #87
    Én tolom, illetve tolnám, a számítógépes kódot nem tudom megfejteni, mert kellenek a kazetták, de nekem csak 4 van és ugye kéne vagy 6, hogy átmenjek ZIMON kódjaiért, azon, hogy jutottál át? Sajnos, amit írtál, azt még nem értem el, két napja csak itt bolyongok és már unom! :S
  • Broafka
    #86
    játszik már valaki a The Baconinggel? az utolsó pályarésznél elakadtam, és szerintem bug lesz.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valhallában vagyok, és az Acre (a város jobb oldali része) felé kell mennem, mert Zeusz "kutyája" arra felé ment (az összes szerencsesüti azt mondja hogy arra menjek) de a kapu zárva van. Már mindenkivel beszéltem, mindenre rákattintottam amire lehetett. Szerintem annak a kapunak nyitva kéne lennie
  • OptimusPrime
    #85
    Várós! :)
    Jó lesz az ez új környezet, a poénok tuti ütni fognak, ha azt a hangulatot viszik tovább, mint az előző kettőnél tuti siker!
  • Serpa
    #84
    The Baconing
    hamarosan jön a következő rész ...
  • Voltan
    #83
    Ooooh HELL YEAH!!!
    Imádom ezt a játékot!
  • Serpa
    #82
    Pluckmuckelban, Nozzleford kereskedésében.
  • Fasiszta
    #81
    Hol lehet pony-t szerezni az árvának?
  • The Protector
    #80
    köszönöm.azt hittem vmi trükkösebb megoldás kell oda:)
  • Rage47
    #79
    lecsapod őket
  • The Protector
    #78
    Hy.Megszereztem az artifactot.Az orkok viszont elvitték a ruháimat.Egy konténerbe tették.Hogyan tudom visszaszerezni?
  • balee4
    #77
    Basszák meg, hogy nem bírték már akkor írni, mikor kijött az első rész, hogy jön a folytatása. Megvettem pár hete konzolra.
  • Zomil
    #76
    Steam-en már lehet is elö rendelni :)
    Nekem egy bajom van vele, pc-re igazán megcsinálhatnák, h ne csak local coop legyen :(
  • Serpa
    #75
    #54
  • ricsa008
    #74
    ez mi ezez?
  • Zomil
    #73
    Hurrá! :)
  • Serpa
    #72
    bezony!

    "How about Nov 30th for TOV launch and you can pre-order now? Dec 14th for Mac heads for both DS and DS: TOV. Just announced today!"

    link a bejelentéshez
  • wedge31
    #71
    Nov 30-án jön pc-re a Thongs of Virtue.
  • Serpa
    #70
    aha, már emlékszem; az árvánál vettem piros festéket a szarvakhoz és ezért nem kellett az üllő később.

    a piros rubintokat és az árvák cipőit is lehetett volna vhol alkalmazni?
  • Seth
    #69
    Még az elejefelé a farmon. A küldi az lett volna, hogy szerezz X darab vörös szarvat. Az ellenfelek nem dobnak ilyet, így be kell festeni a sima fehéret, amit ilyen piros gyümölccsel lehet. A farmon ha megpróbáltál szedni a bokorról,akkor a gazda rádordít. Namost ha az üllőt beledobod az itt található kútba,akkor amíg az nagy erőkkel húzza felfelé,nem figyel oda, te lelophatod a gyümölcsöt. Viszont ilyen gyümölcsöt találni is lehet, ezért nem volt az üllőre szükséged
  • Gear
    #68
    Még az elején a gyümölcsösnél kellett a kútba dobni hogy mig azzal foglalkozik a gazda le lehessen szedni a gyümiket a fákról . Asszem az kellett átszinezni valamit egy questhez de volt más lehetőség is a festésre. Egy árusnál lehetett kapni piros festéket asszem-
  • Serpa
    #67
    üllőt hol kellett volna használni?
    ugyanis befejeztem a játékot, de sehol sem kellett alkalmaznom és így is 100% lett.
  • balee4
    #66
    Konzervdoboz, üllő mind2 egy-egy mellékküldetésben használható tárgy.

    Régi ruhadarabokat meg daráld csak be, úgysem fogod már használni őket, amúgy érdemes bepipálni, hogy mindig a legjobbat vegye fel.
  • Serpa
    #65
    a régi ruhadarabokat, fegyvereket érdemes bedarálni (pénzre váltani)?
    kivéve persze a speciálisakat(pl fire, nature, ...) amiből egyelőre csak 1 darab van.

    konzervdoboz, ill. az üllő mire jó?
  • Theu
    #64
    Hali!
    Nem találkozott valaki azzal a gonddal hogy az elsö 2 /2 tűzes/ runa kivételével ha kilépek a progiból a többi eltünik?

    Elöre a köszi
  • Maxtreme
    #63
    Pedig az támogatja az sm2-t bőven. Akkor ez vagy driver, vagy szar programozás és nem ismeri fel a kártyát.
  • fröccs16
    #62
    http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1538771&page=2
  • fröccs16
    #61
    x1950-em van,és egy csomóan írták még hogy ugyan ez a probléma náluk is.
  • Maxtreme
    #60
    Kár kérdezni is, ez tuti vga hiba .Ergo valami régi (vagy alaplai) izé :)
  • Seth
    #59
    Milyen videókártyád van?
  • fröccs16
    #58
    ERROR MESSAGE #1: "Could not find any compatible Direct3D devices."

    ERROR MESSAGE #2: "Graphics adapter must support the following features:
    Shader Model 2.0: Supported
    24Bit Depth Buffer: * Not Supported *"
    Az említett hiba.
  • fröccs16
    #57
    Segítség kéne!
    Mikor elindítom azt irja ki hogy a gép nem támogatja a 24 bitmélységet,ezért nem indul el.
  • Zomil
    #56
    gondolom a 2. részt boxon tolod :(
  • Seth
    #55
    " Az átvezetőben mintha nagyobbnak tűnt volna! "
  • balee4
    #54
    Tegnap befejeztem én is és el is kezdtem a 2. részt, pont onnan folytatódik ahol az első rész véget ér. A 2 rész talán még az egynél is jobb.

    Értékelésem az 1-ről:

    Utóbbi idők legjobb játéka, már konzolon is próbáltam régebben a demót, terveztem is vételt, de mondom, ha jön PC-re akkor inkább azon tolom. (mondjuk konzolon is tökéletes az irányítás) Hatalmas az egész.

    A játék egy hack 'n slash RPG, de a különlegessége hogy az egész egy agyament f@szság, persze a jó értelemben. Telis-tele van poénokkal, sőt a játék minden centije fetrengősen humoros. Kezdve a beteg főhőstől, a még elmebetegebb küldetésektől, karakterektől, történettől, a különleges szinten agyament grafikától, gyakorlatilag minden a stílus kiparodizálását szolgálja. Olyan szövegek vannak benne, hogy szó szerint fetrengtem a röhögéstől, hosszasan lehetne sorolni az epikusabb epikusabb jeleneteket...

    Emellett pedig roppant élvezetes a játék, alig bírtam abbahagyni, hack 'n slash, de az élvezetes fajtából.

    A játékidő is megfelelő, olyan 10-15 óra között van.

    A játék érdekessége, hogy a Monkey Island-ok egyik fejlesztője Ron Gilbert is részt vett a megalkotásában, ami meg is látszik rajta.

    Pro:
    - DeathSpank :D
    - durva poénok tömkelege
    - ötletes, gondolkodtató és természetesen vicces küldetések
    - elmebeteg történet
    - élvezetes játékmenet
    - korrekt játékidő
    - különleges, gyönyörű grafika
    - király átvezetők
    - király zenék
    - epic befejezés, átvezetés a 2. részbe

    Kontra:
    - néha bugosak az ellenségek és visszaspawnolódnak eredeti helyükre, ilyenkor sebezhetetlenek, vagy csak simán lefagynak
    - kicsi inventory

    98%
  • Rage47
    #53
    Az év egyik nagy meglepetése számomra:) Marha jó gém!
  • Zomil
    #52
    az orás ugye csak ebédidöben csenget, és megemliti, h az ora összetört a multkor mikor egy bizonyos zenét játszottak a muzeumban, a többit találd ki :)
  • csaba91
    #51
    Kösz
    És azt emg tudnád mondani hogyan kell megszerezni a prongnak ahaját a múzeumból?
  • Zomil
    #50
    dobd le a kereket a termeszeknél :)
  • csaba91
    #49
    Hogyan kell leereszteni a tavat a haunted résznél? nem akarja beilleszteni a kereket a cuccba az út végén