74
Infinite Undiscovery
  • Sir Quno Jedi
    #74
    A láthatatlanságot felderítő flótaszóval szépen be tudsz menni hátul az oltár alá, amin a sárkány áll.
  • janihunk
    #73
    heló nah bejutottam az ajtón és megöltem a trolt de aztán hogy tovább??
  • amodent67
    #72
    Teljesen jó kis cucc ez, csak Sephi előadta itt lent a szokásos kis drámakvín jelenetét, de őt ugye ki nem szarja le? :)
  • janihunk
    #71
    kössz
  • Sir Quno Jedi
    #70
    #61
  • janihunk
    #69
    heló még nagyon a játék elején vagyok de máris elakadtam megérkeztem az első faluba aztán bekell menem 1 alagútba az alagút végén van valami kastély vagy mi nah anak az ajtaját hogy lehet kinyitni?? kössz..
  • Sir Quno Jedi
    #68
    Nna, mivel ma kora délután kivégeztem a Last Remnant-ot, nekiestem végre ennek is. Némi vacillálás után újra is kezdtem és easy-ben tolom, mivel nincs kedvem elkoptatni az ujjaimat az akciórészeken (nem is igazán izgat). Elsőre nagyon nem tetszett, de az ostrom után egyre jobb a gamma, van sztori, kidolgozottak a karakterek, úgyhogy ezzel is jól elleszek már látom (a ríőltájm harcot meg tudnám feledni, de így legalább pörgősebb). Ha nem kéne ennyit kutyagolni terepen, még azzal is kibékülnék, még ha erősen prevgen kinézete is van a tájnak (botrány). Így viszont gyors, semmi pop-up, avagy frame-rate probléma.

    Szóval ezt is ki lehet (még) bírni, mint a Star Ocean-okat (sőt, eddig ez könnyebb így easy-ben).
  • Emcsy
    #67
    HELP!
    Fayel várost hol találom? Jelenleg Sapranban vagyok, ahol legyőztem a második nagy harcost. Innen hová? Hol van Fayel?

    thx
  • Sephi
    #66
    - fav

    ugyaltom itt is csak idiotak vannak. (tisztelet a kivetelnek)

    bye
  • gyuri12
    #65
    Mikor voltál te utoljára a gamer365-ön?:O
    Rohadtul nem csak boxszal foglalkoznak.
  • Sephi
    #64
    "ha mondasz legalább két magasabb szintű oldalt a gamer 365-nél akkor"

    Tehát véleményed szerint a foldon levo osszes olyan oldal ami Xbox360 jatekokkal foglakozik, nem er fel egyik sem a gamer 365-el?

    Stílusból meg vegyél vissza.
  • Okami Amaterasu
    #63
    hallod random srác..mi lenne ha nem beszélnél incredible dolgokat?
    ha mondasz legalább két magasabb szintű oldalt a gamer 365-nél akkor
    talán elgondolkodom azon h kamud az csak úgy jött vagy kis agyi kapacítással születtél-e:)
  • Ryo san
    #62
    Nagyon köszi
  • tyrant71
    #61
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rico penguin parade skilljével kapj el 1 kobrát és 1 denevért, vidd ezeket az ajtóhoz és ki fog nyilni
  • Istencsászár
    #60
    Minden jrpg alapja történet, a sok szöveg:)
  • ThugEdge
    #59
    amúgy sok a pofázás benne vagy inkább action/rpg-nek mondanátok?
  • Ryo san
    #58
    Srácok mi a fenét kell csinálni bent a barlangbanamikor a kapcsolókat kell átfordítani hogy világos legyen??Hiába megyek végig,az ajtónál nem enged be.
  • gyuri12
    #57
    Szerintem a legkorrektebb oldalak egyike,na mind1.
  • Sephi
    #56
    gamer365.hu?

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Az igen. Ne fáradj, nem érdekel. Azt hittem valami hiteleset találtál, ahol számít is az író véleménye.
  • gyuri12
    #55
    Az a baj,hogy a gamer365.hu-n egy blogban olvastam(főleg),és nem tudom,hogy melyikben.:(
    Majd megkeresem,sztend báj.
  • Sephi
    #54
    Ilyenkor illene egy link-et bemutatni.
  • gyuri12
    #53
    Nincs meg a játék,és egy darabig nem is lesz,de én speciel szinte csak jót hallottam róla.
    És nem éppen warezhuszárok mondták.
  • ThugEdge
    #52
    nem vagyok nagy rpg pláne nem jrpg játékos,de szemezek ezzel a cuccal miközben megértem az elégedetlenségeteket
    belegondolok,hogy splinter cellből csinálnának egy rts-t,úgy,hogy közben nem is lenne belőle több stealth/action hát felborulnék vagy pl popból, holy shit:)
  • Victor1103
    #51
    Érdekes.Akkor ezek szerint sokakban ilyen érzés van.Én is úgy voltam vele anno hogy mikor FFX-2 kijött mindenki fikázta hogy de egy ótvar szar holott engem még 140 órán át a képernyő előtt tartott és 100%-ra kijátszva egy percig se untatott mert origiba vettem meg.Aztán ott az Orange Box amit mindenki szinte elismer hogy remek mix de engem belőle a Potalon kívül nem igazán kötött le más,pedig egyik részével se játszottam előtte.Végül megvettem az Obliviont eredetibe és már más volt a játékhoz való hozzáállás.Mondjuk azóta se vittem végig mert pont kezdődött a suli de előtte nyáron nyúztam 0-24-ig.
  • Janey
    #50
    Egy Vagrant Story-s harcrendszeren nyugvó új játékot el tudnék viselni.
  • Kandurex
    #49
    ennyi, szerintem mindenki mereven elutasítja a realtime -ot,..akkor miért erőlteti a fejlesztő? jah, hogy nincs rá igény,...BADARSÁG, rájuk nem lesz igény és eltűnnek az érdektelenség mocsarában, mint ahogy annyi fejlesztő eltűnt hasonló ostabaságok után, legyen az bármekkora csapat
  • Janey
    #48
    Ha már harcrendszerek.
    Nekem eddig legjobban a Chrono Cross és a Vagrant Story rendszere jött be a legjobban.
    Persze volt szerencsém Star Ocean és Tales of... hoz is, de azok nekem kissé kaotikusak.
    Viszont a FFX, Suikoden vagy Xenosaga már okésabb. Sőőt a múlt generációban az Atelier Iris: Eternal Mana nagy kedvenc lett. Eccerű volt a rendszer mint az 1x1 de csípáztam a körökre osztott harcokat.
    Valamint még az Ys:Ark of Naphitism meg az Alundra is tetszett, az ugye realtime, amolyan Zeldás fílíng.
  • Kandurex
    #47
    Bármilyen realtime erőltetés a műfajban, annak halála, egy ilyen tradicionális fejlesztőnek ez minimum az alapköve kellene, hogy legyen,...óriási baklövést követ el a fejlesztő, és nincs apelláta.
  • Istencsászár
    #46
  • Sir Quno Jedi
    #45
    Az a baj, gy a jRPG nagyon rétegműfaj és a hagyományok igen erősen jelen vannak. Márpedig hagyomány a körökre osztott, maximum (esetleg) körökre osztott taktikai harc. Punktum. Megértem a fejlesztőket, hogy újítani szeretnének, de akkor válasszanak olyan stílust, ahol ezt megtűrik, erre igény van és értelme is talán. Lost Odyssey jó példa rá, hogy szigorúan a hagyományok SZERINT haladva is lehet modern és AAAA+ játékot gyártani mindmáig. A játékrendszer legyen csak szépen oldschool, ahogy illik, arra épp ugyanannyi csilivilit és űbertechnót rá lehet húzni, mintha elcsesznék egy általuk "modern"-nek hitt irányítással.
  • Rena11
    #44
    ez esetben én kérek elnézést
  • Rena11
    #43
    akkor tényleg
  • Sephi
    #42
    Star Ocean meg ok volt :)

  • Sephi
    #41
    Összetévesztettél valakivel. Nekem nincs is gamer tag-om
  • Seth
    #40
    Nekem konkrétan tetszik. Összes Star Ocean-t, Tales of-ot végigtoltam,azokban mindben ilyen kaotikus kurvaanyázós harc van :D

    Ja és warezhuszár lévén én tapasztalom, hogy pont az van amit mondassz . A bőség zavarában azt sem tudom mivel játszak és a végén nem játszom semmivel :D Kizárólag azokat viszem végig amik az elejétől a végéig lekötnek és játszatják magukat.(Kivéve jrpg ,abból a legótvarabbakat is végig szoktam vinni, egyszerűen imádom a stílust ^^ )
  • Rena11
    #39
    mi gamertagod onnan tudni fogom
  • Sephi
    #38
    Amúgy milyen kain-t játszottunk elő szóban? Te összetévesztesz valakivel.
  • Istencsászár
    #37
    Így van...
  • Sephi
    #36
    Nekem te ne hozd fel, hogy mi volt akkor amikor. Jelenben elunk nem a multban. Igy en is mondhatom, hogy kiskorodban bepisiltel.

    Viszont! A warezos nem add annyi figyelmet, nem tud megbecsulni ugy jatekot, mint az akinek eredeti van. Ezert aki nem warezol alapbol elegedetlen vele, mert meg penzt is kiadott erte.

    A warezosnak ott van meg a heti 3-4 jatekadag, leul jatszani 10 percet, aszongya, hogy UBER ALLAT, es talan visszater ra de inkabb soha.

    Tehat warezos velelemenye nem all meg.
  • Rena11
    #35
    épp a warezhuszárok azok akik könnyebben rámondják valamire hogy szar mivel ők nem fizettek érte

    amikor a kain játszottunk élőszóban nem volt semmi bajod a warezosokkal jót beszélgettél velünk és nem is említetted hogy, segtitánok lennénk vagy ilyesmi