6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Bexter
    #54
    javára valakinek van megoldása? :P
  • Ability
    #53
    Siker, köszi. Remélem a véglegesben egyszerűen csak ki lehet kapcsolni majd, ezek a megoldások azért annyira nem szimpik. :P
  • Dzsini
    #52
    keresd meg a helyesírás dic fileját:
    (nálam vista alatt itt van:)
    C:\Users\*****\AppData\Local\Google\Chrome\Application\Dictionaries\en-us.bdic
    és ürítsd ki (rakj a helyére egy 0 byte-os filet), vagy töröld le - persze előtte csinálj róla egy biztonsági mentést
  • Bexter
    #51
    tudtommal nem lehet még.
  • Ability
    #50
    Na, akkor megkérdezem itt is. Ki lehet valahogy kapcsolni a helyesírás ellenőrzőt? Ha lenne magyar sem kellene, remélem nem fogják eröltetni.
  • tmk
    #49
    3. Url mező meleltti csillagra kattintva is sikerült
  • tmk
    #48
    FF-ben a könyvjelzők eszköztárba csak lehúztam a lap fület és már be is rakta.
    Itt chrome-ba csak úgy tudtam megcsinálni, hogy:
    1. Jobb gomb a könyvjelzősávon és oldal hozzáadása, ilyenkor azonban mindent nekem kellett beirni, url, illetve név.
    2. Már korábban eltárolt könyvjelzőt áthuztam.

    Nem sikerült az aktuális fület lehozni és lerakni, bár lehet én voltam ügyetlen.
  • tmk
    #47
    köszi, igy már kényelmesebb :)
  • tmk
    #46
    A Beállitásoknál (csavarkulcs) - Könyvjelzők és beállitások importálása
  • Dzsini
    #45
    az van: ctrl+B
  • tmk
    #44
    Hiányzik a könyvjelzők eszköztár is
  • tmk
    #43
    Itt bent a cégnél nekem is gyorsabban behozza oldalakat Chrome, viszon memória használatban egyáltalán nem jobb mint a ff3.
    Ugyanaz a 3 oldal megnyitva; Chrome 50Mb - FF3 42Mb

    Tetszik a design, de azért FF-et nem cserélem le rá még...
  • Bexter
    #42
    ahogy nézem chatelni még nem lehet vele :(
  • Torzonborz
    #41
    foxban ott van a gmail notifier . tökéletesen jó.

    tegnap este megnézegettem ezt a chrome-t de annyira nem estem hasra tőle.
  • Picar77
    #40
    sg-n van egy nagy hibája :(
    a 15 seces biztonsági ablak ha bejön nem látja amit irtál :S
    legalább is nálam nem
  • Sil78
    #39
    Mert ez így nem a dokumentumot rakja ki az Asztalra, hanem csinál egy parancsikont, ami egy konkrét webcímmel indítja el a Chrome-ot. Ilyet lehet más böngészőkkel is csinálni: létrehozol egy parancsikont, és beparaméterezed. Firefoxnál pl csinálsz egy másolatot a meglevő parancsikonodról, jobb egérgomb, Tulajdonságok, és a Cél mezőnél simán mögé írod a kívánt URL-t (szóközzel elválasztva, macskakörmök között). Az ikonját meg lecseréled egy tetszőlegesre.
  • Montanosz
    #38
    amúgy ugyanaz a 3 oldal megnyitva az avantnál 44 mega , a chrome-nál 12 mega, ez a javára szól
  • Picar77
    #37
    jó gyors az tény de egy reklámszűrő tényleg kéne bele :(
  • Montanosz
    #36
    próbálgattam de egyenlőre maradok avant browsernél
  • Gerygrey
    #35
    Webfejlesztőként: kurvajó lesz ha ez elterjed, még egy böngésző amire lehet optimalizálni :)

    Felhasználóként: nekem bejön ez a letisztult design, viszont nekem nem gyorsabb mint a FF3 (nálam az is hasít rendesen, plusz-mínusz pár tizedmásodperc miatt már nem váltok böngészőt) és az add-onok hiányoznak. FF-ből nem importálta át a könyvjelző eszköztár tartalmát pedig könyvjelzőim csak ott vannak.

    Tetszik, hogy ki tudom tenni a gmailt az asztalra gmail ikonnal, ezt nagyon hiányoltam eddig a Foxból (ott ugye rókás dokumentumos ikonja van ha kihúzok az asztalra egy URL-t, abból meg ha több van, nem túl praktikus az ikonfelirat nélküli RocketDock-ra pakolni, pedig jó volna)

    Elsőre szerintem teljesen jó, bár a FF3 bevált annyira hogy eszem ágában ne legyen lecserélni, de kíváncsian várom mit hoznak még ki belőle.
  • Bexter
    #34
    indexnél nálam befagyogatott főleg amikor 3-4 indexes fül volt és ki be nyitogattam őket.
  • Dzsini
    #33
    igaz, az állandó moduloknak ott illik majd lennie - de mivel szabadon módosítható és változtatható lesz a program, így ha 3 ember egy gépen feltelepíti és más-más bővítményekkel elkezdi átszabni, így biztosan nem akadnak össze a különböző telepítések - az meg, hogy ~50 megát lefoglal minden usernek nem probléma.
  • Evin
    #32
    Nem is azt mondtam, hogy baj, csak engem ez zavar. De jó lenne, ha a fullban minden "normális" lenne.
  • Dzsini
    #31
    program files-ba a nem módosuló elemek mennek. appdatába minden olyasmi, ami gyakran változik és/vagy személyes adat (böngésző cache, könyvjelzők, stb.) - a fő programnak tulajdonképpen tényleg illene ott lennie, de egy bétánál, ami naponta frissülhet, tulajdonképpen érthető, hogy nem akar állandóan nyúzni a jogosultságkéréssel.
  • Evin
    #30
    Hogy tudjam hol van. Mekkora káosz lenne, ha az egyik program ide, a másik meg oda telepítené magát. Meg a program files direkt azért van.
  • homeless
    #29
    Mi ebbe a nagy szám?
    1. Vicces, hogy az ie proxybeállításait használja
    2. Nincsenek hozzá kiegészítők

    "Firefox meghalt"??? lol
    Ez egyenlőre még csak egy olcsó játékszer a firefoxhoz képest.
  • Dzsini
    #28
    Szerintem azért az Appdatába települ, mert az módosítható mappa futás közben, vagyis tudja magát frissíteni, letöltögetni bővítményeket, szinkronizálni, stb.
    A Program Files mappában a módosítás nem illendő, Vista alatt már adminisztrátori jogkörhöz (és külön engedélyhez) kötött.
  • N o N a m e
    #27
    miért fontos a Program Files-ba telepiteni?
  • Evin
    #26
    Nekem csak 2bajom van vele. A fordításban már az importálás szövegében 2elütés is van, és olyan gombra is hivatkozik, aminek nem az a neve.
    És miért nem a Program Files-ba képes települni?!
    Ettől eltekintve egyelőre jónak tűnik.
  • N o N a m e
    #25
    Nekem tetszik! Aszem ez most nálam leverte a Firefoxot, még 1 napot használom, ha semmi hibát nem találok benne akkor véglegesen ezt fogom használni :D
  • me and a monkey
    #24
    Videós bemutató.
  • me and a monkey
    #23
    Beállításoknál ki tudod választani az IE-t is.
  • me and a monkey
    #22
    Kiterjesztések biztos lesznek, a Google nem lenne Google ha nem tenné testreszabhatóvá a böngészőt.
    Beszáll ebbe a piacba is és nem lesz kispályás játékos.
    De majd meglátjuk.
  • PyRex
    #21
    ez nem igaz. szerintem sokkal gyorsabb, pláne az indítása...
  • DjDano
    #20
    Ugyan már a Firefox meghalt? :D LOL Ez ahhoz képest egy totál fapados böngésző. Még csak gyorsnak se mondanám, az oldalak lassabban jelennek meg mint ff3-ban.
  • 5c0rp330n
    #19
    egy kis testreszabhatóság jönne még jól, de szerintem már ebben az állapotában is ez az új böngészőm, ennyi.
  • Thanatos
    #18
    igazábol az kéne hogy ff exteket lehessen belerakni :D vagy ha más nem saját elgalább olyan fejlett extension kezelés mint ff-ben, és tényleg nyerő lessz :)
  • Rage47
    #17
    ja adblock... meg nekem még hiányzik a mouse gestures:)
  • Dodo55
    #16
    Adblock kéne még.
    Meg a helyesírás ellenőrző kikapcsolhatósága, mert minden tele van piros aláhúzással.
  • iko
    #15
    Azt hiszem, ha a végleges verzió is megjelenik, végleg átpártolok a Chrome-hoz. Épp annyi amennyi kell, se több, se kevesebb.