6043
Egy böngésző a Google-től.
  • 5c0rp330n
    #214
    köszi. lett most itt egy Chromium-om, (mint Firefox-nál Minefield) a könyvjelzők viszont abban nincsenek meg, és csak ff-ből tudok importálni. mind1, nem nem nagy gond.
  • bardocz
    #213
    Fájörfoksz
  • Borg
    #212
    Itt
  • 5c0rp330n
    #211
    honnan tölthető ez le?
  • Borg
    #210
    Egyelőre több mint 1 óra után sem lagol ez a dev build (safe browsing bekapcsolva). Szal jobb :)
  • Borg
    #209
    Na felraktam a 1716-os dev buildet.
    A letölthető Chrome-ra nem lehet rátenni, ha zipből rábontom, többet el se indul :)
    A mini installert kell letölteni a dev könyvtárból, és az felrakja egy KÜLÖN chromium könyvtárba a dev buildet. Szóval a kettő szeparáltan van, és külön is működnek.

    Amúgy semmi egetrengető változás nincs a public beta-hoz képest. Legalábbis első ránézésre. Most tesztelem, hogy ez is nekiáll e akadozni :)
  • Ability
    #208
    Tudom, hogy vannak praktikák, de a Miranda az sokkal jobb nekem. Sokat kell szarozni vele, de ha egyszer beállítod utána már tökéletes. Olyan beállítások vannak benne, amit semmi sem tud, semmi sem pótol, a program kinézetét is tetszés szerint alakíthatom. MSN-be pl. a beszélegetőablak sem tetszik, hogy egymásra tornyosítja igénytelenül az üzeneteket. Nálam most ilyen iChat féle buborékok vannak. :P
  • N o N a m e
    #207
    A szőke csajok mindig szebbek.. FF
  • adsa
    #206
    az enyém 1583-as build
  • mflex #205
    Úgy látszik faszikkal nem tudják "eladni" magukat, mert ahogy a 196 hsz-t elnézem még férfi szemmel is totál idiótáknak néznek ki :D
  • Borg
    #204
    Na, a chrome beállításaiban az Adathalászat és Kártékony programok elleni védelem című opciót kell kikapcsolni ha valakinek lagol egy idő után. Nálam megoldotta. Létre sem hozza már ezeket a fileokat.
  • Malakai
    #203
    Most néztem utána, jelentem a theme kreálgatásnak már neki is kezdett a community. :)
    Szóval akit annyira zavar a felső kék sáv, az pl már most cserélheti feketére... Pl deviantarton már van fent pár.
    Hivatalosan persze még cserélni se lehet, csak az alapot felülírni.
    Meg gondolom támogatva lesz vmi jobb módja is a theme kreálásnak, mert ez a dll hackelés nem a leg elegánsabb. :)
  • Sil78
    #202
    Persze, ebből is vannak nightly-k. Illetve ezek a snapshot-ok inkább a "hourly" buildekre (Tinderbox) hasonlítanak, ahogy elnézem.
  • Borg
    #201
    A hivatalos béta 1589-es.
    Akkor ez elvileg újabb build:
    http://build.chromium.org/buildbot/snapshots/chromium-rel-xp/1664/chrome-win32.zip
  • n3whous3
    #200
    Ez még nagyon bemutató verzió, lesz majd sztem...

    Btw: tűzfal is jó adblockra, sőt.
  • ba32107
    #199
    Jó ez a Google Chrome, nagyon tetszik, de hiányzik egy pár szolgáltatás..........kéne bele Adblock, mesterjelszó, hogy csak két fontosabbat említsek. Asszem egyenlőre párhuzamosan használom a FF-al...
  • n3whous3
    #198
    (tudom, nem csávó, de majdnem úgy néz ki, leszámítva a melleit)
  • n3whous3
    #197
  • Malakai
    #196

    VS
  • Sil78
    #195
    Ez diszkrimináció. Pasi nincs? :P
  • Evin
    #194
    Googfox
  • Dying Soul
    #193
    ff :D
  • n3whous3
    #192
    google :)
  • mflex #191

    VS
  • Dying Soul
    #190
    "Windows Live Messenger a sok reklámmal és az idegesítő dolgaival nem kell. :P"


    Használd: A-Patch


    google it. :|
  • Dying Soul
    #189
    töltök utorrentel és ez betett neki, firefox gyorsabb töltés közben is.
  • Borg
    #188
    Egyébként itt a bugreport erről.
  • Borg
    #187
    Most kitöröltem megint őket, és újra megszűnt a lag.
    Meg kinyomta a chrome beállításaiban az Adathalászat és Kártékony programok elleni védelem című opciót, hátha így nem is görcsöl vele.
  • Malakai
    #186
    Mondjuk attól még nem kéne egy idő után hosszú másodpercekre mindennek megállnia Chrome miatt.. Szóval vmi bug van, pl a Chrome lassan kezeli magának a listának a használatát, vagy vmi.
  • Borg
    #185
    Konkrétan akkor szarul működik, mert nagyon nem igy megy :)

    Miután kitöröltem őket, folyamatosan építi fel újra. Most igy pár óra után 16MB-nál tart, és még nem lagol a chrome.
    Erről bugreport is van a chrome oldalán, jópáran meg is erősíették a gondot, hogy egy bizonyos méret felett bazira lagolni kezd.

    Lol most hogy irom elkezdett lagolni.

    Safe Browsing-journal fileméret ahogy totalcommanderben frissitgetek rá folyamatosan ugrál 0-5-10MB között, majd ujra előről. És közben a gép meg-meg áll 5 másodpercekre, kb 15 másodpercenként...
  • Sil78
    #184
    2: Ez az az adatbázis, ami a támadó meg a hamisított oldalak feketelistáját tartalmazza. A telepítés után letölti a teljes listát, utána elvileg csak frissíti, és akkor már nem lesz ilyen lassulás. A Firefox is tökugyanezt a Google-féle adatbázist használja erre, ugyanez volt a helyzet a 3.0 telepítése után. Hiába törlöd a fájlt, le fogja tölteni újra. (Firefoxnál mondjuk ki lehet kapcsolni ezt a feature-t, Chrome-nál passz.)
  • Arcor
    #183
    ß
  • cherubim06
    #182
    Ez a Chrome proxy mögül kb megvakult. Yahoo helyett ment a google-re meg ilyenek. Szar.
  • n3whous3
    #181
    Olyan bracsekos az aláírásod XD
  • Malakai
    #180
    Remélhetőleg jön rá vmi fix, nálam most 80 mega volt törlés előtt...
    És igen, sokszor beakadt, emiatt se használom most.
  • Borg
    #179
    2 dologra jöttem rá.

    1. Ki lehet iktatni az english helyesírás ellenőrzést.
    -kilépsz a Chrome-ból
    -Local setting\application data\Google\Chrome\Application\Dictionaries\en-US.bdic
    -megnyitod notepaddal, és ctrl+a kijelöl mindent, delete, save. 0 byte-os file lesz.
    -chrome indit, örül, nincs aláhuzogatás

    2. A lelassulások okát is megtaláltam, sőt van róla bug report is már a chrome bugtrackeren.
    A probléma ott leledzik, hogy egyes rendszereken (XP-n, Vistát nem érinti pl), a local Settings\application Data\google\chrome\user Data\Safe Browsing-journal nevű file folyamatosan nő. Nálam pl már 53MB-os volt, és úgytűnik folyamatosan nyomja bele a szart, kb 1-2 perccel a böngésző indítása után már. Ez okozza azt, hogy gyakorlatilag az egész gép pár másodperces szüneteket tart. Kitöröltem onnan az összes filet, és most megint villán gyors. A safe browsing fileom viszont már újra 8MB így 20 perc használat után... szal nem megoldás, max workaround a törlés.
  • Malakai
    #178
    A magyar verzióban a hivatalos oldalon, a letöltés előtt is még a régi van.
  • n3whous3
    #177
    Először is olvassátok el az amerikai szerzői jogokat, az az érzésem, hogy ez a bekezdés valahol sántít. Este meg is nézem.
  • mflex #176
    várható volt...
  • Bexter
    #175
    Így már jobb