6043
Egy böngésző a Google-től.
  • adsa
    #254
    engem is idegesített, amíg nem lesz ez a funkció addig használom, a görgőt...
  • Bassboy
    #253
    A kozepso gombbal ami idegesito szamomra legalabbis, hogy nem jon be az a SCROLL funkcio, amikor lenyomom, igy a hosszu oldalakon vegig kell gorgessek
    Mas is felfigyelt erre?
  • Magiszter
    #252
    Úgy otthon nincs középső gomb (ciki tudom, de együtt tudok vele élni). Itt most melóban csak véletlen nyomtam meg, görgetni akartam, pont egy linkre kattinottam és puff... így lett a csokápik (bent IE van szabványosítva, Krómot csak dugiban használok most :-) ). Csak gondoltam megosztom veletek ezt az elképesztő felfedezést.

    És kössz az ötletet. Majd FF-be importálom (régen használtam már, de talán még rémlik valami), és onnan Krómba.


    Amúgy tetszik nekem ez a böngésző. Gyors, egyszerű és nagyszerű. Az inkónyitós böngészés meg külön élmény. És ha belegondolok hogy ez még csak a 0.2 béta... 1.0-ig még nagyot szólhat, ha kitömködik a hiányosságokat. Opera után kimondottan frusztrál az egérmozdulatokkal való navigálás hiánya :-) Meg hogy nem tudom "színkezelni" olyanra amilyenre szeretném. No de nem panaszkodom pofás kis program :-)
  • Sil78
    #251
    Ha eddig Operát használtál, ott hogyhogy nem tűnt fel? A középső egérgomb / görgő a füles böngészőkben alapból így működik (Firefoxban, Operában, még IE7-ben is).

    Operából nem tud importálni, csak Firefoxból vagy IE-ből (ahogy elnézem, simán fájlból sem tud). Szóval először varázsold át a könyvjelzőidet Firefoxba vagy IE-be (pl exportáld ki egy fájlba), és importáld onnan.
  • Magiszter
    #250
    Sziasztok

    Én most fedeztem fel a következőt: Görgő lenyomásával egy linken, új fülön nyílik meg a link.

    Kérdésem a következő: Ha én operából akarom átvarázsolni a kedvenceimet akkor azt hogy tudom megoldani?
  • 5c0rp330n
    #249
    Chromium-ban valóban nem csinál semmit. amúgy összeomlik.
  • FZoleee
    #248
    nekem erre kifagy...
  • Borg
    #247
    Erre mit kéne csinálnia? Mert nekem semmitse.
  • Mardel
    #246
    Mostmár 241 is, és?
  • ba32107
    #245
    nem
  • Dzsini
    #244
    #118 ebben a topicban...
  • Bexter
    #243
    nem tud festeni :P
  • Bexter
    #242
    ehh
  • Mardel
    #241
    about:%
  • The Protector
    #240
    vki tenne be pát képet h hogy fest ez a szar?
  • Dzsini
    #239
    ha már about:-ok

    about:internets
    about:version
    about:stats
    about:memory
    about:plugins
    about:histograms
    about:cache
    about:dns
    about:network
    about:crash

    forrás
  • Bexter
    #238
    ez fáj
  • ba32107
    #237
    :D
  • GregSB
    #236
    about:internets

    :DDD
  • Borg
    #235
    Igen, utána meg befejezted az olvasást :)
  • PyRex
    #234
    Igen de utána azt is olvastam, hogy az csak félmegoldás :)
  • Borg
    #233
    Pedig már leírtuk miért :) És a megoldást is rá.
  • PyRex
    #232
    Érdekes:

    nekem drag and drop működik ugyanúgy
    chrome meg kb. 20x gyorsabban indul, mint a FF3 (a 2-ről nem is beszélve), weboldalak betöltésénél is villámgyors a chrome, viszont JS-ben épphogy ugyan, de elmarad a FF3-tól (nálam). Néha viszont kb. 0,5 másodpecenként folyamatosan kerregteti a vinyót lol és nem tudom miért :)
  • Sil78
    #231
    Egyébként a Chrome felhasználói felülete azért reagál olyan gyorsan (a minimalista dizájn mellett), mert C++-ban van írva. De ez nem fog különösebben jót tenni a testreszabhatóságnak meg a bővíthetőségnek. Firefoxban ez ugye XUL (egy XML alapú nyelv), némi javascripttel meg css-sel. Nem olyan gyors (bár a tracing ezen is fog gyorsítani), viszont szinte bármit meg lehet csinálni vele, viszonylag egyszerű kiterjesztéseket írni hozzá illetve felhasználói fájlokkal módosítani a kinézetén.
  • Malakai
    #230
    Nálam acrobat reader is tetü lassú benne. Igaz firefoxban is igen lassú, de chromeban heveny tab zárásra késztetett egyből. :)
  • DummyBoy
    #229
    Én is feltettem próbaképp FF3 mellé ... szép, gyors (ff3-nál azért nem gyorsabb az én szempontomból ...), melóban jól használható, kisebb hiányosságai ellenére. (de mivel még elég korai béta, ezért ez nem volt mérvadó ...)

    Ha egy adott oldalhoz meg kellett adnom egy jelszót, majd abból nyitottam egy új fület, megint kért jelszót ... hmmm ... Aztán a popuablakokat (Amik kellenek nekem ...) nem azon a monitoron nyitotta meg amelyiken a böngésző futott hanem a másikon (dualmonitor rulz ...) ésatöbbi ...

    Aztán böngészgetek FF alatt ... húznék arrébb egy linket (Drang and go ...) ... és semmi ... na mondom valamit megint elsakkoztam ...

    Ótlúkban (cégesstandard ...) húznék át pár levelet másik mappába ... semmi ...

    Gyakorlatilag megszűnt a win alatt a draganddrop ... játszogattam vele, semmi ... Chrome uninstall-ra meggyógyult ... érdekes :)

    Szóval én még várok ... eddig FF mindent visz ...
  • Bexter
    #228
    detto :)
  • takysoft
    #227
    fura, épp Chrome alól írok most:D
  • 5c0rp330n
    #226
    angolosodunk úgyis, a bróvzer az bróvzer itt is azt kész, nem kell ezen fennakadni :)
  • ldavid
    #225
    hirtelen felindulásból nekiestem a domain várólistának és azt látom, hogy a brit Google képviselet 3 domain regisztrációt is indított: googlebrowser.hu, gchrome.hu, googlechrome.hu
    magyar netre a googlebrowser.hu helyett talán egy googlebongeszo.hu szerencsésebb lett volna
  • Bulykin
    #224
    Feltettem én is és tetszii, kúrva gyors^^ csak az gond hogy nemtok sgzniXD mert ezt írja ki ha be akarok jelentkezni:


    mit tegyek?
  • Cat 02 #223
    Nekem elromlott a görgőmön a kattintás, szal engem nem zavar :D
  • Bassboy
    #222
    masik gond, ami engem elegge zavar, hogy hiaba nyomom le a mouse gorgojet, nem jelenik meg az a kis le-fel nyil, hogy a kurzor mozgatasaval le fel tudjak haladni az oldalon
  • Bassboy
    #221
    nem tudom betenni alapertelmezett bongeszonek sehogy sem...
    Start > Set Program Access And Defaults -nal hiaba allitom at, a Yahoo! Messengerbol a maileket a FF-ban nyitja meg
    Valaki tud megoldast?
  • Doomista
    #220
    FF jobb,de akkor inkább ez mint opera és IE.szrtm igazam van.
  • Borg
    #219
    Én nem így veszem észre :)
  • Sil78
    #218
    Egy public béta azért jóval stabilabb és bugmentesebb, mint egy átlagos nightly.
  • Borg
    #217
    De itt nincs normál, mindennapos verzió :) Mert lényegében a public beta is csak egy dev verzió... szóval olyan mindegy.
  • Sil78
    #216
    Dev buildekből általában érdemesebb a zipes verziót használni, és csak kicsomagolni valahova (és lehetőleg külön profillal használni). Nem ajánlott rárakni egy már fent levőre. A telepítős verzió felejtős, ha csak tesztelni akarsz, mert bekavarhat a normál, mindennapos verziódba.

    Be akartam egyébként rakni egy elég látványos példát, hogy mire is lehet jó, ha ennyivel gyorsabb a javascript a böngészőben, de sajnos Chrome alatt nem műxik.
  • Borg
    #215
    Én uninstalltam a rendeset, és ugy raktam fel a dev buildet.