6043
Egy böngésző a Google-től.
  • N o N a m e
    #294
    Skinek
  • lck
    #293
    Helló!
    Ha megnyitom a névjegyet akkor nálam XP-alatt mutatja a frissítések keresését ( és frissít is ). Egy másik gépen Vista alatt viszont nem mutatja. Ez nálatok is így van ?
  • Bexter
    #292
    és legalább kiirja :D
  • Montanosz
    #291
    "Jajj! A Google Chrome lefagyott!"
    legalább vicces ha már lefagyik)))
  • Sil78
    #290
    Egyébként most nézem, hogy nem is a sima Application Datába teszi magát, hanem a Local Settings-en belülibe... o_O És frissítéskor fenthagyta a régi verziót is (nemcsak a profilt, hanem magát a programot is), így sikeresen megduplázta az általa elfoglalt helyet a vinyón.
  • Malakai
    #289
    Nálam flash és quicktime plugin rendszeresen lerottyan, igaz, nem kifagy, de azok használatakor iszonyatosan be tud néha lassulni Chrome. De ezt betudom annak, hogy béta.
  • Sil78
    #288
    Azért csak lefagyott nekem is, a második indítás után. Azért nem annyira stabil, mint amennyire egy bétának lennie kéne.
  • 5c0rp330n
    #287
    szintén, frissítés után amikor újra elindítottam, azonnal crash-el indult, azóta jó :)
    viszont azóta crash-elt egyszer. csak az érintett ablak omlott össze, (és a többi ablakban ahol szükség lett volna rá, egy hibaikon volt fekete ablakkal) és ki is írta a hiba okát: Shockwave Flash szarta össze magát. több, mint valószínű, hogy emiatt csinálja ezt folytone Opera, FF is, csak ott ugyebár az egész kifagy. ezt már klorábban is gyanítottam, ezért újratettem, ezekszerint nem sok eredménye lett..
  • Sil78
    #286
    Nekem nem fagyott le, de elég gáz, hogy nem szól róla, hogy van frissítés (nem jelzi sehol, csak a Névjegyben, azt meg ugye nem nézegeti az ember mindennap), és utána nem indítja magát újra, hanem kézzel kell ezt megtenni.
  • Montanosz
    #285
    wap oldalakkal egyenlőre hadilábon áll
  • Malakai
    #284
    Névjegyet behozod, ott rákeres frissítésre.
    Nekem mondjuk frissítés után egyből lefagyott, de aztán utána semmi gáz. :)
  • n3whous3
    #283
    akkor ok
  • Bassboy
    #282
    Nekem tegnap automatikusan frissitett:

    Google Chrome
    0.2.149.29 (1798)
    Official Build
    Google Inc.
    Copyright ˆ 2006-2008 Google Inc. All Rights Reserved.
    Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/525.13 (KHTML, like Gecko) Chrome/0.2.149.29 Safari/525.13
  • n3whous3
    #281
    csak újabb releasek, de nem automatán frissül asszem.
  • N o N a m e
    #280
    Még semmi frissités nem jött ki?
  • Malakai
    #279
    Jah, persze, ezért írtam, hogy majd extensionben. Bár eleinte azért említettem meg, mert egy ilyen baromi egyszerű live bookmark féle dolog simán beleférne a koncepcióba.
  • Dzsini
    #278
    pl. a Sunbelt personal firewall is tud reklámszűrni (ezt láttam működés közben), de jópárnak van tartalomszűrő lehetősége.
  • Borg
    #277
    Ez milyen tűzfal ez, ami szűri? Vagy router?
  • Dzsini
    #276
    java még nincs, adblock meg van tűzfalba épített, az működik.

    rss meg hírolvasó - nem kell elmászni a weboldalra, hogy lásd ha frissült, hanem megkapod az új dolgokat közvetlenül (itt a fórumon pl. van RSS az új topicoknak, meg 1-1 topicban a hozzászólásoknak is - látod, mit írtak a kedvenc topicodba úgy, hogy fel se lépsz az oldalra)
  • Borg
    #275
    Nekem pl a mai napig fingom sincs mire jó az rss reader, és amíg meg ne ismerem, addig igényem sincs rá. Szóval kiváncsi sem vagyok :)
    Perpillanat a Chrome-ból egy adblock, és működő java hiányzik ahhoz, hogy teljesen áttérjek rá.
  • Montanosz
    #274
    nekem a könyvjelzőkben likvidálta a másodpéldányokat(((
  • Dzsini
    #273
    szerintem ahogy levelezőkliens sem lesz benne, úgy rss reader sem - pont ez a lényege a chrome-nak, hogy egy könnyű kliens, amellyel a Google szolgáltatásait gyorsan el tudod érni (és kirakni akár asztalra is).
  • Malakai
    #272
    Ez mondjuk továbbra se böngészőn belüli reader...
    Persze az Add to GReader egy jó dolog, de én nem erre gondoltam.
    Mindegy, ez is biztos majd extensionként jön majd hozzá...
  • nvszekcio
    #271
    :) Igen, SP2 telepítés után gond nélkül fut! THX
  • Dzsini
    #270
    SP2 előtti windowssal nem indul el, olyan biztonsági rendszereket használ, ami csak abban jelent meg.
  • nvszekcio
    #269
    jaja, mini installert is próbáltam, de most feldobom az SP2-t meglátjuk... Köszi!
  • Borg
    #268
    A snapshothoz is van mini installer. Próbáld azzal. Szerintem SP2 kell hozzá.
  • nvszekcio
    #267
    Uninstallálni és törölni sem tudom :) Ugyanis ahogy írtam az installer el sem indul. A snapshot meg csak tömörítve van, kicsomagolás után pedig a lent említett problémák jelentkeznek. Egyébbként frissen telepített XP-n fut(na), azt nem tudjátok SP2 kell hozzá? Mert az még nincs a gépen.
  • Sil78
    #266
    Uninstall után töröld az egész mappáját is, és úgy próbáld újra feltenni. Alapból az Application Datába teszi, ott keresd.
  • nvszekcio
    #265
    Sziasztok!
    Tanácsot szeretnék kérni tőletek, hátha valaki találkozott ezzel a hibával:
    namármost, a megjelenés napján letöltöttem az installert amit naponta megteszek :) ugyanis el sem indul. Pár másodpercig homokóra aztán semmi. Itt a fótumban találtam a linket a napi "snapshot"-okról, ezt is mindennap letöltöm, hátha van változás. Az első amit leszedtem elindult de 2 másodpercenként újraindult. A következő már futott folyamatosan, egészen addig míg be nem írtam valamit a címsorba, ekkor újraindul. A mai verzió pedig szintén elindul, de két ablak is megjelenik belőle, aztán a windows a szokásos "a chromium hibát észlelt" hibával kilép :(
    Mi lehet a gond?
  • Dzsini
    #264
    a Google RSS olvasója a Reader, van hozzá bookmarklet, azzal működik:
    Itt van egy "Add to GReader" nevű link, azt dobd rá a könyvjelzősorodra, és kész.
  • Malakai
    #263
    Rss reader / live bookmark féleség így 1-2 nap után már igen erősen hiányzik...
  • Augustus Gigo
    #262
    Google Notebook használata Chrome-nálNotebook -Chrome
  • Borg
    #261
    Még az 1819-es verzió is bugos a safe browsingban. Csak a kikapcsolása segít. Azzal a különbséggel, hogy vista alatt nem akad be tőle a gép, csak folyamatosan teker a winyo.
  • Mardel
    #260
    Page up, page down, oldalanként scrolloz, gyorsabb mint végig görgetni!
  • Ability
    #259
    Én épp a beállításokat böngésztem, amikor megláttam az opciót, hogy beállítsa magát alapértelmezett böngészőnek. Akkor már használtam egy ideje, gondoltam miért ne, megnyomtam és működött. Winben nem próbáltam beállítani.
  • n3whous3
    #258
    Ezt más is írta, talán még nincs megoldva ez a gond.
  • Bassboy
    #257
    valoban a gorgo lenyomasarol volt szo, de arrol, hogy az uj fulben nyitja meg a linket...

    Nektek sikerult Default Web Browser-nek betenni a Chrome-ot? Nalam valamiert nem mukodik, a yahoo mailt a FF-ban nyitja meg tovabbra is
  • n3whous3
    #256
    Kb fél oldalon keresztül volt téma pont alattad.
  • n3whous3
    #255
    SZia

    Firefoxban is így működik és IE7-ben is.
    -.-