6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Blasta
    #534
    MOst 2 lapot nézek benne, de 4 chrome.exe fut...
  • Blasta
    #533
    Na ezaz, akkor is 2 chrome.exe fut, ha cask 1 lap van nyitva
  • ldavid
    #532
    mivel minden lapot külön folyamatként kezel, igen
  • Blasta
    #531
    mostmár 3x
  • Blasta
    #530
    És másnak is 2x fut a feladatkezelőben a chrome.exe?
  • ldavid
    #529
    nálam most is 30 mega körül fogyaszt
  • Blasta
    #528
    És? Ramból van 3 giga, csak elfér :DDD
  • Mr Csé
    #527
    1.0 rakás szarr 2x annyi memoriát zabál gondolom jav miatt firefoxban letiltom a javat azt annyi meg egy bambi
  • cherubim06
    #526
    Tudja valaki, hogy proxy mögül miért nem megy még mindig a letöltés/telepítés (error: 0x80042194)?
    És hogy meg lehet e szerezni az offline installt?
  • Montanosz
    #525
    végre van könyvjelző rendezés)))
  • ldavid
    #524
    juhé! jó dolgok lesznek még, de én még sokmindent várok tőlük xD

  • 5c0rp330n
    #523
    és valóban :o
  • GregSB
    #522
    Hivatalos: A Chrome kilépett a Beta fázisból.

    Én már fel is tettem a legújabb frissítést. A jelenlegi verziószám: 1.0.154.36
  • Montanosz
    #521
    én szinte mindent onnan töltök, hamarabb lejön mint torrentről
  • ldavid
    #520
    annyira nem fontos a dolog, ritkán töltök onnan, cask már kicsit idegesített a dolog
  • Montanosz
    #519
    van itt topikja a free rapidshare letöltőnek
    magyar srác fejleszti használd azt
    tudd vonalbontást ezért új ip-t kapsz amivel ismét tölthetsz
    nem kell várnod egy csomó időt, mint írod
    a hibaüzenet
    ez nekem is mindig bejött míg fix ip volt
  • ldavid
    #518
    rapidshare-ről ti tudtok tölteni?
    nálam állandóan ezt írja: "Your IP address ... is already downloading a file"
    pedig nem is töltök semmit, muszáj vagyok más browserből tölteni
  • Blasta
    #517
    Hát mindent mutat az a metrics, csak azt nem amire én lennék kiváncsi.
    Ez azért alap funkció lenne szvsz, de attól még kedveljük a chrome-ot :)
  • Penge4
    #516
    Inspect element->Jobboldalt->Metrics

    A tulajdonságoknak és az EXIF adatoknak én is jobban örülnék, de hát ez van. Valamikor csak lesz, de most előbbrevalók a kiterjesztések, abból is a legértelmesebbek.
  • ldavid
    #515
    ez engem is érdekelne
    nem tudom miért nem lehetett berakni a szokásos tulajdonságok menüpontot
  • Blasta
    #514
    Sziasztok!

    Hogy lehet egy webes kép MÉRETÉT gyrosan megtudni chromban?
    Rámegyek, jobb gomb, elem kivizsgálása, és ekkor egy rakás egyéb adatot kapok, de a kép méretét nagyon nem.
    Csak úgy tudtam eddig megcsi, hogy új lapon megnyitottam a képet és ott néztem rá az elem kivizsgálására.
    Hmm?
  • Penge4
    #513
    Gmailben is van már elég régóta magyar helyesírásellenőrző.
  • GregSB
    #512
    Januárra ígérték, hogy kilép beta fázisból.
  • Sil78
    #511
    Nem egészen azért, bár nyilván belejátszik. A Firefox egyszerűen az OpenOffice-hoz való szótárakat használja (régebben MySpell, most már HunSpell).
  • Penge4
    #510
    Év végére várható, de a magyar helyesírásellenőrző nem biztos, hogy benne lesz. FF-ben is csak azért van, mert elég sok a magyar fejlesztő és Magyarországon elég szép százalék piaci részesedést birtokol.
  • qtab986
    #509
    Van még mit csiszolni a Chrome -on mire kijön a végleges. Például az eMule kiszolgálólistáját nem tudtam innen (LINK) frissíteni. Visszatettem a Firefoxot.
  • Dzsini
    #508
    igen.
  • qtab986
    #507
    Ja most látom ez a magyar helyesírást nem ismeri.
    Még nem jött ki a végleges verzió? Mikor fog?
  • ldavid
    #506
    ti tudtok html (vagy bármilyen más) fájlt társítással (jobbklikk menü) megnyitni chromeban?
    eddig nálam működött, de kb. a frissítés óta semmit sem csinál
  • Penge4
    #505
    Az oldalak teljes nagyítása egyenlőre még csak Chromiumban van. (A zip-et töltsd le, azt bontsd ki és futtasd, ne az exe-t!)
    A helyesírásellenőrzőt ki tudod kapcsolni: csavarkulcs->Options->Minor Tweaks->Change font and language settings->Languages->Check spelling (pipa ki).
  • qtab986
    #504
    Hogy lehet úgy zoomolni az oldalra, hogy az nagyobb legyen? Firefoxban a CTRL + görgetővel ez megy de a Chrome-ban csak a betűk nőnek.
    Meg van ehhez rendes helyesírás-ellenőrző? Nekem minden szót pirossal aláhúz.
  • Montanosz
    #503
    hát legalább most már a flash is tökkéletesen megy
  • Penge4
    #502
    Igen, de az előbbi volt a Béta és a Dev csatornát használóknak az is automatikusan lejön, szóval nekik nem újdonság. Azt még megérteném, ha fordítva lenne, de így...
  • pedrohsi
    #501
    az egyik Dev, a másik Beta, utóbbi mindenkinek elérhető
  • Penge4
    #500
    Nem tűnik fel valakinek egy kis hasonlóság a két post között? Egy és kettő.
  • pedrohsi
    #499
    nuovo verzsön
  • GregSB
    #498
    Speaking to The Times, Sundar Pichai, Google vice president, stated that the browser will exit beta in January.
  • passatgt
    #497
    webesben meg csak beta van, mivel állandóan fejlesztenek mindent
  • Penge4
    #496
    Érdemes használni, mert nem minden kerül bele. A könyvjelzőkezelő például egyből bekerült, amint elkészültek vele, de a Chromiumba már szeptember közepén bekerült fícsörök (pl autoscroll, oldalak teljes nagyítása, greasemonkey kompatibilitás) még máig nincsenek benne. A Chromium nem a Google előterméke, egy független csapat fejleszti (benne pár Google dolgozó, de a hobbi szinten), olykor más irányvonalat követve.

    Dzsini: Már a Google Desktop, a Picasa, a Google Earth sem béta. Van nekik béta verziójuk és latest stable.
    Jövő év elejére tervezik a végleges verziót és a gyors verziószámlépésekből itélve nem lesz áttörő fícsör, jó ha olyan alap dolgok, mint userscriptelhetőség, adblock meg ilyesmi belekerül.

    Egyébként a 0.4.154.23 a legújabb és 0.4.154.18-tól már kikapcsolható a helyesírásellenőrző.
  • ldavid
    #495
    lassan jöhetne már egy frissítés, néhány dolog már idegesít