6043
Egy böngésző a Google-től.
  • ldavid
    #695
    friss release: 2.0.172.28
  • passatgt
    #694
    nem erre gondolok, hanem a középső gombos tekerésre
  • cherubim06
    #693
    Ez nem jó?
  • passatgt
    #692
    mert van benne gesture
  • cherubim06
    #691
    Bétát használsz? Az miért jó neked, most komolyan?
  • ldavid
    #690
    lehet amiatt, nemtom
  • passatgt
    #689
    betat
  • ldavid
    #688
    puskán nálam nincs gond, bumerángot megnéztem, az is jó
    1-est használsz?
  • passatgt
    #687
    Nektek nem szokott olyant csinálni, hogy nem tölt le fájlokat?

    Pl hosszupuskasub-ról 0kb-os fájlokat szed le, ha egyáltalán elindul a letöltés, csak néha csak kb ötödszörre szedi le rendesen a fájlt

    Ue a helyzet a bumerang.hu-n is.
  • ldavid
    #686
    youtube channelen van pár új rövidfilm
  • tiburon26
    #685
    hali!egy ideje nem tudom elerni a gmailt chrome-al.valami biztonsagi tanusitvany hibat ir ki.ie vel kicsit lassan ugyan de müködik.
    mi lehet a gond?chrome 2.0 van fent.
  • Marki
    #684
    Nem tudja valaki, a google szerverrel van-e valami baj?

    Tegnap telepítettem újra a gépet. Ma akartam újra felrakni a chrome-ot, de kilép, miután elindítom a telepítőt. Próbáltam újra leszedni; semmi.

    Eddig sosem volt ilyen problémám. Ma a gmail is akadozott, lehet, hogy a google-nél van valami baj?
  • I.C.ram
    #683
    A 2-es Chrome-ban lesz varhatoan magyar helyesiras szotar?

    Nagy szuksegem van ra, mivel amerikai a billentyuzetem, es nagyon pepecselos munka egyesevel berakosgatni az ekezeteket.

    Mas: Hogy a francba lehet gmailben magyarra rakni a helyesiras-ellenorzest? Allandoan atkapcsolom magyarra, de mindig visszavaltja a Chrome alapertelmezett nyelvere, azaz angolra. Baromi idegesito.
  • Arcor
    #682
    Nekem mostanában iGoogle oldalon bejelentkezés után mindig kidob 2x egymás után egy ablakot hogy hitelesités szükséges (felhasználónév/jelszó). Hiába töltöm ki mindig kéri és elég zavaró. Mit állíthattam el?
  • tiburon26
    #681
    köszönöm.müködik
  • Pethy23
    #680
    Mert még mindíg az van fönt:) Nálam is ez volt. Próbáld meg ie vagy firefox alol megnyitni azt az oldalt és úgy telepíteni, úgy már 2.0-nak kell lennie!
  • tiburon26
    #679
    hali!felraktam a chrome 2.0 innenhttp://www.google.com/intl/en/landing/chrome/beta/index.html
    de a google chrome nevjegyenel meg mindig 1.0 ir ki!ez miert van?
  • nesto
    #678
    Heló! Felraktam a chrome-ot, minden oké tetszik meg gyors, csak épp a jelszavaim nemtudom importálni. Lehet ehhez a böngészőhöz password-exporter-hez hasonló kiegészítőt telepíteni? Tehát hogy mesterjelszó beírása után automatikusan kitöltse az elmentett jelszavakhoz tartozó mezőket?
    Köszi előre is
  • Penge4
    #677
    http://googlesystem.blogspot.com/2009/03/first-google-chrome-extensions.html
  • N o N a m e
    #676
    thx!
  • ldavid
    #675
    Subscribing to a Channel-nél megtalálod
  • N o N a m e
    #674
    Honnan tudom letölteni a 2 Betat?
  • cherubim06
    #673
    154_48....továbbra is használhatatlan proxy mögül, ááááá!
  • ldavid
    #672
    ez kurva jó :o
  • GregSB
    #671
    Elindult a www.chromeexperiments.com!

  • ldavid
    #670
    kersel google-el skineket és kicseréled a dll fájl, ahogy le van írva
  • Zénó13
    #669
    Hello!
    Remélem tudtok segíteni, egy egyszerű kérdés: meg lehet valahogy változtatni a Chrome kinézetét? Elsősorban a szerintem nem szép kék színével lenne bajom.
    Köszi a választ!
  • ldavid
    #668
    Google Chrome Photo Mosaic
  • ldavid
    #667
    valaki aki chromiumot használ megnézné nekem, hogy látszik-e offline lapoknál a favikon?

    itt egy favikonos lap hozzá
  • Montanosz
    #666
    csak a total commanderben jelöld be hogy a rendszerfájlokat is mutassa
  • ldavid
    #665
    szerintem ide:
    X:\Documents and Settings\USER\Local Settings\Application Data\Google\Chrome
  • tiburon26
    #664
    hali!hova menti a beállitásokat xp-n a chrome?
    win. reinstall utána szükségem lenne rájuk
  • [HUN]FaTaL
    #663
    A keresőjük nem megy, ott a hír az itcafen.
  • Penge4
    #662
    Várni a következő buildre, amiben majd javítják. Mark Larson ismét nagyon sajnálja, ahogy a korábbi verziókban a tabos bugot, utána meg az oldal framjeinek széthullását. Azt hiszem kicsit más a nézőpontjuk a Dev verziókat illetően. Chromiumban (ami elvileg trunk build) nem tapasztaltam még ilyen durva bugokat, mint a hivatalos Dev-ben.
  • RedRiot
    #661
    Hi, nekem is pont most kezdte el csinálni ezt a f*szságot! Engem is érdekelne hogy lehet leállítani ezt a "This site may harm your computer" mókát...
  • berlinboy6329
    #660
    Hi all!

    Nem pont a böngészővel kapcsolatos kérdésem van,de nincs egy topic se a fórumon,ami magával a keresővel foglalkozna.Szal az a probléma,hogy az összes találatot ugy jelzi,hogy káros lehet a számitógépem számára.SG,wikipédia még a saját oldala is káros.Hogy lehet kikapcsolni,vagy szabályozni,hogy tényleg azt mutassa ami káros?
  • Rage47
    #659
    FF3 is tök gyors volt, mikor kijött. Lelassult, vagy csak a Chrome lett még annál is gyorsabb?:)
  • ldavid
    #658
    LOL :D

  • 5c0rp330n
    #657
    remélhetőleg majdcsak. én is főleg erre a dologra harapok, amióta kijött ez a böngésző..
  • vass17
    #656
    Igaz, tényleg fényévekkel gyorsabb az indulás.
    Gondolom, ismerve a Google-t, hamarosan orvosolni fogják az ilyen és ehhez hasonló problémákat?!