6043
Egy böngésző a Google-től.
  • passatgt
    #775
    nekem sem megy, ha időjárás kell, megnézem inkápp idokep.hu-n aztán csókolom:)
  • Pethy23
    #774
    Ugyanez a problémám:S
  • Met
    #773
    most így néz ki a parancsikon elérése
    C:\Users\Met\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe --enable-user-scripts

    Hova menjen a --enable-extensions? Gondolom a scripts mögé, de el kell választani valamivel?
  • [HUN]FaTaL
    #772
    Parancsikonhoz --enable-extensions

    #770: Kapcsold ki a helyesírásellenőrzőt.
  • Met
    #771
    Hogy lehet engedélyezni a kiegeket? Leszedtem az időjáráshoz a cuccot de nem engedi telepíteni mert nincsenek engedélyezve
  • Met
    #770
    Én azért váltottam FF-ról mert meguntam, hogy 200-250 mega ramot zabál, bármit állítottam.
    A kiegek nem izgatnak nagyon, ezt nem lehet kikapcsolni, hogy aláhozgassa pirossal amit írok?
  • lck
    #769
    Az oldal nagyítását alapértelmezettben meg lehet változtatni ?
  • [HUN]FaTaL
    #768
    Youtube Vidik töltése: Csinálj az eszköztáron egy új kedvencet és írd be ezt az URLhez:

    javascript:if(document.location.href.match(/http:\/\/[a-zA-Z\.]*youtube\.com\/watch/)){document.location.href='http://www.youtube.com/get_video?fmt='+(isHDAvailable?'22':'18')+'&video_id='+swfArgs['video_id']+'&t='+swfArgs['t']}


    Az időjáráshoz: LINK . Chromeból nézd különben FFhez adja (ahhoz is van addonja).
  • passatgt
    #767
    linket reklámszűrésen kívül mindenre:)
  • [HUN]FaTaL
    #766
    Szintúgy, ugyanezért váltottam én is. Reklámszűrés van, időjárás van, a többi kieg meg nem hiányzik. YouTube vidiket egy eszköztárra húzott javascripttel tudok letölteni, a többi nem érdekel.
  • lck
    #765
    Ha nem hiányoznak a kiegészítők akkor jó választás .
  • Rundstedt17
    #764
    A firefox mostanában eléggé lassú előtte nem volt vele sok próblémám de mostanra elegem lett,engem meggyőzött a google chrome.
  • lck
    #763
    Ha csak a gyorsaság a szempont akkor igen, bár ez is inkább a betöltési sebességre igaz. ( Simított görgetés ? Helyesírás ellenőrzés ? - sztem ezek alapok )
  • Rundstedt17
    #762
    kipróbáltam sokkal jobb a tűzrókánál,villám gyors
  • ldavid
    #761
    akkor lehet nem lehet kikapcsolni, én mindig nyomok egy szóközt, aztán törlöm :D
  • Met
    #760
    igen, azért kérdezem mert nincsenek bepipálva és mégis kiegészíti
  • ldavid
    #759
    gondolom az alsó lesz az
  • Met
    #758
    Azt hogy lehet kikapcsolni, hogy amikor beírok a címsorba valamit akkor ne kezdje el kiegészíteni? pl. elkezdem, hogy in és kiírja, hogy index.hu
  • Met
    #757
    én is onnan szedtem, most letöltöttem megint és most már szűri a reklámot fent
  • [HUN]FaTaL
    #756
    Nekem mindent szűrt. Én a js verziót használom. adsweep.org-ról letöltöd, bemásolod a C:\Users\felhasználónév\AppData\Local\Google Chrome\User Data\Default\User Scripts mappába a fájlt, és a chromeot a --enable-user-scripts paraméterrel kell indítani (írd mögé a parancsikonnak).

    XP-n a mappa az C:\Documents and Settings\felhasználónév\Local Settings\Application Data\Google Chrome\User Data\Default\User Scripts.

    Ha nincs User Scripts mappád, akkor hozz létre egyet.
  • Met
    #755
    nekem miért nem szűri?:S
    hogy tudom szűrni?
  • Met
    #754
    igen már rájöttem, hogy mindenhogy lementi csak így rögtön utána meg is nyitja :S
  • [HUN]FaTaL
    #753
    Így is el kell menteni, FF alapból elmenti a az appdata/utorrentbe. Megoldható vajon?:D
  • [HUN]FaTaL
    #752
    Felül a reklámot nekem alapból szűri az adsweep.

    Gondolom az flash, de képet én így adtam hozzá (torrent topic):

    sites['sg.hu']='img[src*="http://www.sg.hu/galeria/1036859553/10368595531218890001.jpg"]';

    Torrenthez: Kösz.
  • Met
    #751
    rájöttem, hogy lehet beállítani, hogy csak megnyissa

    amikor alul megjelenik a letöltő sáv akkor a file neve mellett van egy nyil, arra katt és ott lehet állítani, hogy az ilyen típusú fileokat mindíg nyissa meg
  • Met
    #750
    A torrent file-t le kell menteni mert következő indításkor a torrentprogi nem fogja találni.

    Az AD Sweephez, hogy tudok hozzá adni képet amit blokkoljon? pl. itt felül ami szokott lenni reklám
  • [HUN]FaTaL
    #749
    Nem lehet beállítani valahogy, hogy a torrent fájlokat ne lementse és utána nyissa, hanem egyből meg lehessen nyitni?
  • Met
    #748
    Mivel nem lehet bebizonyítani, hogy van haszna vagy nincs ezért marad, nyilván azok miatt tettem oda akik betévednek a topicba
    Ha valakit zavar az tiltsa le.
  • [HUN]FaTaL
    #747
    Végre sikerült.

  • [HUN]FaTaL
    #746
    Az hogy egy értelmetlen faszság, és aki meghívót akar kérni az úgyis leszarja, aki meg olvassa a topicot azt idegesíti.
  • Met
    #745
    mibajod van vele?
  • [HUN]FaTaL
    #744
    Van.

    Más: Hogy lehetne egy db képet vagy egy egész címtartományt blokkolni adsweeppel? Nem találtam meg a forráskódban csak táblázatokat meg ilyesmit tilt. Konkrétan a torrent topic egérmutató mellett rohangáló képét szeretném letiltani.
  • etele34
    #743
    Ehhez van magyar nyelv is?
  • [HUN]FaTaL
    #742
    A registryt csak akkor kell módosítani, ha nem akarod az összes parancsikont átírni.

    Be kell másolni az AppData\Local\Google\Chrome\User Data\User Scripts mappába (a user scriptset létre kell hozni) és utána indítható a chrome. Ha PHzol akkor a jsben a prohardver.hu-ra vonatkozórésznél érdemes mögébiggyeszteni hogy csak a főlapon szűrjön (vagy ott sem) különben a fórumnál eltűnteti az egész jobb oldali sávot és még bejelentkezni sem lehet.
  • Met
    #741
    na felment

    Az AdSweep-et, hogy kell beüzemelni?
    Láttam a parancsikon cél sorába be kell írni + dolgot, most az enyém így néz ki:
    C:\Users\Met\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe --enable-user-scripts

    És a registryben is módosítani kell, erre?
    "C:\Users\Met\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe" --enable-user-scripts -- \"%1\"
  • [HUN]FaTaL
    #740
    Szedd a 3.0-t pl. usiteról.
  • Met
    #739
    Azt nem tudjátok véletlenül, hogy miért nem indul el a telepítő?
    Innen szedtem le a Beta 3-at, rákattintok, egy pillanatra megjelenik a folyamatok között az installer aztán el is tűnik.
    Futattam rendszergazdaként is.
  • Ability
    #738
    3.0.198-ban már lecserélték ilyenre:



    Nekem nem tetszik, régi tökjó volt, szépen animálva, stb...
  • passatgt
    #737
    ue nálam is, csak nincs háttér
  • [HUN]FaTaL
    #736
    Pedig ez tök zsír.