6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Ability
    #815
    Nagyon egyszerű, én is módosítottam a lent említettet. Nálam Ubi alatt a home könyvtárban megtaláltam, egy skin kb. 3-4-5 képből áll, meg egy konfig file-ben ahol a színeket lehet állítani. Átírtam, aztán jó lett. Mondjuk nekem alapból máshogy néz ki, nincs fent az az undorító nagy fekete placc és társai.
  • ldavid
    #814
    Próbáltam már szinte mindet, a minimal majdnem jó lenne csak túl fakó.
    inkább megnézem majd hogyan lehet egyedig csinálni
  • Ability
    #813
    Tölts le egy skin-t, beállításokban ott a link, a Grayscale nekem tetszik. Bár nálam GTK alatt máshogy néz ki tuti, de gondolom Win alatt sem szar. :D
  • ldavid
    #812
    de legalább lehetne választani...
    ez a ronda árnyalatú kék (könyvjelző eszköztár, állapotsor) meg örültem, hogy eddig nem került bele a stable-be, nem hiányzott
    a gomb hoverek is túl erősek
  • passatgt
    #811
    ja emlékszek rá én is, tényleg ez volt a legjobb, csak lehet ez széles laptopon(800px magas) nem fért ki
  • Ability
    #810
    Deizé, nem erről beszélek, amit én mondok az már az új kezdőlap, csak annak volt több variációja, és naponta átvariálták, aztán egyszer csináltak egy tökjót, másnapra kikukázták.

    Erről van szó. Többsoros 'Recent Activites', ahova bekerültek a letöltések is, jobb oldalt lehetett iGoogle Widget-eket betenni, de ha nem kellett, akkor el tudtad rejteni, és teljes hosszában mutatta az utolsó akciókat, kifért legalább 20. Meg a thumbnail nélküli gyakran látogatott oldalaknál két oszlopba rendezte.
  • GregSB
    #809
    Nekem legjobban a "gyakrnak használt keresésőmotorok" hiányoznak a jobb felső sarokból :S
  • passatgt
    #808
    --old-new-tab-page parancsikonnak:)
  • Ability
    #807
    És ekkor már benne volt minden, az extension rendszer is, ami azóta sehova se fejlődött, de hirdetik, hogy végre publikus lett, mert mintha eddig nem lett volna az. :D Ja igen, bocs, be kellett állítani, hogy használja, most már nem kell, zsír. :D Am azóta használom a simított görgetés extensiont és kb. olyan mint operában, nálam nagyon lágy, kimondottan tetszik, nem olyan fos, mint a FF-é, ami tiszta darabos és lassú, és így késik meg minden.
  • Ability
    #806
    Már úgy 3 hónapja. :D Én még láttam a daily build-ekben a kísérletezés folyamatát, és meg kell mondjam, rohadt módon nem a legjobbat válaszották. Nem is értem, egyrészt thumbnail nélküli nézetben miért olyan jó, hogy egymás alá rakja? Amikor két oszlop volt is kifért minden, és jobb volt, helykímélőbb. A Recently Closed meg full kudarc, max. 4 link fér ki. Volt egy olyan variáció amikor így oszlopokba volt rendezve több soron át, és kifért vagy 20, és nem csak a bezárt lapokat tette oda, hanem a letöltéseket is. Aztá' jött egyik nap ez a variáció amiről beszélek, megöröltem rohadtul, tetszett meg minden, rá másnap lecserélték erre a szarra. Azóta átkozom azt a napot, hogy minek kellett frissítenem. Azóta semmi új nincs benne. :D V8 Js motort meg úgyis külön update-eli, szóval az ilyen teljesítményjavításról sem maradtam volna le. -.-"
  • GregSB
    #805
    Mi a fene, nektek is megújult a new tab nézet?
  • [HUN]FaTaL
    #804
    Szerintem az adsweep jobb adblocker Chromehoz.
  • passatgt
    #803
    pár hónapon belül tuti jönnek majd hozzá a kiegészítők, és akkor minden szempontból megfelel neked:)

    bár azt nem igazán értem, minek nem elmenteni előzményeket:)

    adblock-ra meg biztos van egyszerűbb megoldás, csak én ezt haszálom
  • precision
    #802
    köszi a sok infót

    személy szerint ez a külön alkalmazásos proxy -s dolog nem nyerte el a tetszésemet, mivel külön alkalmazás aminek mindig futnia kell, ha böngészek, ha nem, ha van blokkolni való reklám ha nincs

    a bill kombinációt és az inkognitót én is ismerem... előzővel az a gond, hogy mindig meg kell nyomni :D a másodikkal pedig az, hogy olyankor nem ment és nem is használj a cookie -kat

    télleg gyors ez a chrome, cserébe még kiforratlan picit... bár ez már cska ilyen "kekeckedés" mert amire való azt tudja, és gyorsan... csak az ilyen kis apró kényelmi funkciók tudnak hiányozni nagyon az embernek, ha már egyszer megszokta őket
    nemtom lehet megnézem az opera -t, hogy az hogyan teljesít
  • passatgt
    #801
    reklámblokkolás:
    Letölt -> feltelepít, elindít, majd a google chrome beállításokban a motorháztatő alatt fülön a proxy beállításokra katt, feljön egy ablak, ott a Lan beállításokra katt, majd itt bepipálod alul a proxy szervert, majd katt az "advanced"-re(angol winem van, gondolom speciális magyaron), és itt az első kettőbe írd be, hogy 127.0.0.1, a porthoz pedig 8118, a többi maradjon üresen. Újraindítod chrome-ot és blokkol mindent amit kell:)

    Arra, hogy ne jegyezze meg előzményeket, passzolom, de van pár trükk:
    ctrl+shift+del-el letöröl minden böngészési adatot, vagy csinálhatsz egy parancsikont az inkognitó módhoz, és azzal indítod a progit

    a iwiwes kérdést passzolom
  • precision
    #800
    segítsetek pls

    szeretnék ff -ről átállni krómra, mert ff mostanában egy fos, chrome viszont gyors, tetszik

    csak egy-két gondom van vele... pl nem látok beállítási lehetőséget arra, hogy ne jegyezze meg az előzményeket... tudom, ott az incognito mód, parancssoros indítással indíhatnám mindig úgy, de olyankor nem ment cookie -kat sem... azokra viszont szükségem van, de hogy milyen oldalakat néztem, meg böngésző cash... ilyenekre nem... van rá vmi mód?

    a másik pedig iwiw toolst szeretnék használni króm alatt... találtam egy oldalt ahol leírják, hogyan kell greasemonkey -s scripteket használni: ez az

    de az itt leírtak nem működnek, ez az --enable-greasemonkey kapcsoló nem megy, pedig onnan töltöttem le a legutóbbi chrome -ot amit ez a leírás említ

    help pls :)
    ja meg esetleg vmi reklám blokkoló cucc van chrome -ra? mint ffnél az adblock plus, és amivel lehetne használni az ajnasz.hu -s adblock listát
  • Knabb
    #799
    Bocsesz a dupláért
  • Knabb
    #798


    köszi
  • Knabb
    #797


    köszi
  • Ability
    #796
    Középső egérgörgővel kattintasz rá.
  • Knabb
    #795
    Hello
    Hogy tudnám beállítani azt, hogyha valamilyen linket új tabon nyitok meg akkor neváltson egyből át rá?
  • gyűjtő
    #794
    Sziasztok! (#792;#793)

    Köszönöm az információkat.
  • ldavid
    #793
    én mindig twitteren olvasom, hogy van friss, így nem kell várnom az auto updatere xD
  • passatgt
    #792
    automatikusan frissít mindig, szinte észre sem veszed, jobb felül a kis kulcsra kattintva a Google Chrome Névjegye alatt láthatod, hogy friss e a böngésződ.
  • gyűjtő
    #791
    Szervusztok!
    Teljesen kezdő Chrome felhasználó vagyok. Valahol arról olvastam, hogy biztonsági rést találtak a böngészőn és kiadták a foltozást.
    Kérdésem: milyen beállításokkal lehet elérni, hogy a Chrome frissítésekről/javításokról jelzést kapjak?
    Lehet-e ezt a folyamatot (update) automatikusra opcionálni?
  • cherubim06
    #790
    Két lehetőséged van. Megjegyezni viszont szerintem nem fogja.
    1. Beszélsz a honlap készítőjével, hogy használjon nagyobb betűtípust.
    2. CTLR+görgetéssel fél másodperc alatt akkorára nagyítod az oldalt amekkorára akarod.
  • Voldi
    #789
    Egy nagy gondom van ezzel a Chrome-mal. Hogy tudnám megoldani, hogy emlékezzen arra, hogy az adott oldalnál mekkorára növeltem a honlap betűit? Mert minden megnyitásnál ugyanaz a pici apróbetűs felbontás jön be, ha megnövelem, akkor a következő megnyitásnál a méret-beállításaimat elfelejti ...
  • zolikah
    #788
    kérdésem van. a www.nemzetisport.hu oldalt a gépemen minden böngésző(safari, firefox 3.5, ie, és persze a chrome is, úgy jeleníti meg hogy egy napokkal ezelőtti oldalt ad ki és nem a frisset. a friss oldalt csak úgy látom ha gugliban rákeresek és a tárolt változatot nézem meg. más oldallal nem jártam így még. töröltem az előzményeket minden böngészőben, ccleanerrel is töröltem, advanced windowscare personallal is pucoltam. és ennek ellenére a napokkal ezelőtti nso oldal jön fel. mit tudnék tenni?
  • [HUN]FaTaL
    #787
    Volt, elég sűrűn. Visszamész és mégegyszer rányomsz a mehetre és elküldi.
  • ldavid
    #786
    stablet használok, nekem ilyen sosem volt

    volt már valakinek olyan, hogy itt a fórumon hsz küldéskor "az üzeneted üres" szöveg jelenik meg és nem engedi elküldeni?
    operából simán el tudtam küldeni ugyanazt, bár szerencsére ez nem gyakori
  • Met
    #785
    Miért áll le a gif file lejátszása?
    Itt a fórumban a hsz-be beszúrt gif megáll pár frame után, ha új lapon nyitom meg akkor lejátsza
  • Ability
    #784
    Launchpad Ubuntu-s Chromium Daily Build verziókat használok.
  • 5c0rp330n
    #783
    hogy van neked 4 amikor nekem a fejlesztői channelen 3-at ír a legújabbnak? :S
  • Ability
    #782
    Érdekesen kapnak verziószámot ezek a Chrome-ok, nálam már 4.0.202 az akutális. :D Érdekes, hogy olyan igazi érdemi újítást azért még nem hoztak, még az extension rendszer sincs befejezve, de már a 4. verziónál tartunk. :D
  • Met
    #781
    igen, ez így elég körülményes, hogy mindent külön kell engedélyezgetni
  • [HUN]FaTaL
    #780
    Remélem ha a 3.0 végleges statusba lép, akkor nem kell majd külön engedélyezni a kiegészítőket, elég hülyeség ez így.
  • [HUN]FaTaL
    #779
    Megnyitod a scriptet valami szerkesztőben (notepad rulz:D), ctrl+f beírod prohardver és azt a sort kicseréled erre:

    sites['prohardver.hu/index.html']='#jobbhcontent';

    Vagy kitörlöd az egészet akkor a főoldalon sem szűri.
  • Pethy23
    #778
    Köszi nekem is működik!

    A PH-s dolgot hogy lehet kivenni? Látszódjon a jobb oldali sáv.
  • Met
    #777
    müxikköszi
  • [HUN]FaTaL
    #776
    C:\Users\Met\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe --enable-user-scripts --enable-extensions

    Így mögé szóközzel (többieknek is). :)