6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Jim Morrison
    #975
    Csak a suliban van ilyen probléma :O
  • ldavid
    #974
    azon az oldalon belépsz amit linkeltél, és a youtube előtt ott lesz a web history (vagy használd a ctrl+f kombót)
  • Angyalifény
    #973
    olyan kieg. nincs hozzá amivel a nézett képet lehet képernyő méretűre nagyítani ?
  • Angyalifény
    #972
    Egyesítette erejét a Chrome és az Avast
  • Angyalifény
    #971
    Nem találtam hol keressem ?
  • ldavid
    #970
    hát akkor a nem a chrome-al van gáz

    Angyalifény: kattins rá a Remove items or clear Web History-ra
  • Angyalifény
    #969
    itt hogy lehet megnézni hogy mit szedett össze rólam a GOOGLE ? Állítólag itt meg lehet.


    Bejelentkezni be tudok Gmail-al
  • Jim Morrison
    #968
    IE sem hozta be a Google Wave et... Tanusiitvány hiba miatt.
  • Angyalifény
    #967
    Ez a simító egészen jó :) simább mint az operám volt.



    Azt olvastam tegnap valahol hogy azt igérik ügyelnek a minőségre éls nem lesz az mint a FF-nél hogy a kiegészítőktől belassul a böngésző . Erre kiváncsileszek. Bár ez annyíra engem nem érint mert a FF-t se nyomtam tele kieg-el.
  • Angyalifény
    #966
    ezzel a bétával mehetek rázósabb oldalakra is ?
  • Angyalifény
    #965
    Ahogy behozza a lapokat. Az ebben nekem lassabbnak tűnik.
  • ldavid
    #964
    szerintem nálad lesz a gond, más böngészőből jó?
  • Ability
    #963
    Sebesség alatt mi kell érteni? Egyébként van Smooth Scrolling extension is.
  • Jim Morrison
    #962
    nekem a google meg a wave nem akartam bejönni. Ja, és a youtube:

  • Angyalifény
    #961
    nos mintha simább lenne a görgetés


    gyorsabbnak nem érzem.


    1 enlőre próbálgatom fent van flasblock meg az addblock.
  • Angyalifény
    #960
    ez a reklám blokkoló amit a hivatalos oldalról szedtem le tetazik :)


  • Angyalifény
    #959
    Köszi.


    feltettem a bétét remélem nem bánom meg volt aki nem ajánlotta mertt csk béta és veszélyes lehet (nem itt az ag-n )


    viszont a FFből megszokott reklámblokkolót szeretném és az állítólag csak az újba megy .


  • ldavid
    #958
    ilyet és hasonlókat fogsz látni, ha olyan oldalra tévedsz

  • Angyalifény
    #957
    bocs nem vastagította ki


    erre gondoltam


    "Google Chrome rendelkezik egy beépített funkcióval, amely megvédi a gépünket a phishing és malwarekkel szemben."
  • Angyalifény
    #956
    "Google Chrome egy egyszerû és független böngészõ, amely sok innovatív funkciót kínál. A füles böngészés mellett a böngészõ egy ún. Incognito mód funkciót kínál, amellyel az interneten tudunk böngészni anélkül, hogy használati nyomokat hagynánk hátra.
    b]Google Chrome rendelkezik egy beépített funkcióval, amely megvédi a gépünket a phishing és malwarekkel szemben.[/b]
    Továbbá egyszerûsítve van a fájlok letöltése és meg van az a lehetõség, hogy a jelenlegi böngészõ beállítások, kedvencek és jelszavak az Internet Explorerbõl és Firefoxból importálhatóak legyenek.
    A friss felhasználati felületbe be vannak építve az ún. Shortcuts( gyorsindító ), amellyel elindíthatjuk a kedvenc szoftvereinket."

    forrás



    a kivastagított rész mennyíben igaz ?

  • Angyalifény
    #955
    Halika.


    Újra Chrome-m van nem bírtama véremmel bármit hallani róla de teccik.


    kérdés a béta biztonságos ?


    Annyían azt nyomják...


    gondoltam megnézem.
  • Carloska
    #954
    de sztem ez a legjobb reklám blokkoló rá

    https://chrome.google.com/extensions/detail/ckjpjmhmiffokalpobkilhekmlcgokii
  • Carloska
    #953
    https://chrome.google.com/extensions/detail/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom
  • Ability
    #952
    Nem tudom már hol találtam. Vagy a hivatalos Google Extension Gallery-ben, vagy van valami chromeextensions.org féle oldal is.
  • lck
    #951
    Linked van hozzá ?
  • Ability
    #950
    Nekem valami hivatalos AdBlock+ portom van. Eddig nem láttam sehol reklámot, de mostanában kb. napi 10 oldalt ha megnézek. Mondjuk szinte biztos, hogy nem olyan hatékony és nincs mögötte annyi támogatás mint FF fronton. :]
  • lck
    #949
    Hát igen - ez igaz.
    Azért néha szűr magától is - néha meg nem. :)
    Reméljük majd javul.
  • Mardel
    #948
    Hát az a reklámszűrő még mindig egy rakás lócitrom.
    Eddig egyik adblock plus filtereit használó szűrővel sem sikerült hozzáadn ajnasz filter listáját.
    Én meg nemfogok neki állni egyenként blockolgatni mindent ami nincs benne alapból.
  • Ability
    #947
    Persze, egyéni vélemény volt, de kinek mi a fapados? Nekem a FireFox undorító, gusztustalan, kényelmetlen felülete, a marha lassú indulás, a gép felzabálása, a weboldalak betöltése és scriptek lassú futása jobban irritál. És nem is gondolom, hogy egy Chrome kevesebbet tudott volna mondjuk a 3-as kiadások óta. Az vizony tény, hogy gyakorlatilag alig lehet valamit beállítani rajta, mondjuk úgy, hogy a testreszabás korlátoltabb még most is, de egyébként mindenben jobb. Nekem az extension-ök sosem voltak szükségesek, most meg már ez is van. Az Opera lágy görgetéséhez meg a FF alapból beépített (pluszként kiemelt!) funkciója annyira szánalamasan gagyi volt, hogy eszméletlen. Chrome-ben egy szemét JS végzi az egészet és az szebbet, jobb teljesítményt produkál. De hozzáteszem, hogy az Opera ebben még mindig felülmúlhatatlan pl.

    De amúgy szeretem a Firefoxot, nincs vele baj, fejlesztőeszköznek szinte nincs is jobb nála, amúgy egy jó böngésző, csak vannak _számomra_ irritáló dolgai. Ezért ez nem általánosítás, hanem személyes vélemény. Mint ahogy mindig is megvolt minden böngésző pro/kontra tulajdonsága, igazából nem létezik legjobb, csak igények szerinti legjobb. Opera pl. egy példakép, most már kezd lecsúszni, de majd tudom, hogy szépen megint feljönnek és nagyot, innovatívat alkotnak. FF esetén hatalmas támogatás és közösség van mögötte, ez is egyfajta példakép.
  • lck
    #946
    Nekem a hivatalos devel. channel hivatalos chrome programjának, hivatalos kiterjesztései vannak fenn. Ezek automatikusan frissíthető dolgok. Tudtommal ezek a legújabbak.
    Az hogy a legjobb böngésző - szerintem - azon múlik hogy kinek mire van igénye. Nem feltétlen a gyorsaság mindig a legelső szempont. A fapadosság ezt le tudja rontani.
    A fapadosság nálam most kezd elmúlni.

  • Ability
    #945
    Szerintem már a 3-as óta normálisabb van benne, mint az Operában. Szép, látványos, jól használható. Egyetlen baja, hogy nagy felbontásnál kicsit kevés fér ki, de konfigból megnövelhető.

    LCK: neked még mindig nem a legfrissebb van, egyébként ezek már elég régóta benne vannak, sőt, szerintem már egy ideje a legjobb böngésző. Az én véleményem szerint, természetesen. AdBlock-ból is van tengernyi amúgy, nekem nem is tudom melyik van, de teljesen jól működik.
  • bojti
    #944
    Normális gyorshívó nincs még hozzá ?
  • lck
    #943
    Na - lassan úgy néz ki mégiscsak lesz valami a Chrome-ból.

    Feltettem a 4.0.266.0-t.

    VÉGRE:

    - Oldalanként megjegyzi a nagyítást.
    - Van a simított görgetéshez jól működő kiterjesztés: SmoothScroll
    - Van egy már-már elfogadható reklámszűrő hozzá : AdThwart

    Már csak a magyar nyelvi ellenőrzés kellene bele + finomítgatások.

    Másfél év kellett hozzá.
  • Rage47
    #942
    gyorsitotár ürités segitett, köszi
  • ldavid
    #941
    ctrl+shift+del
  • Rage47
    #940
    és azt hogy tudom kivitelezni?:)
  • ldavid
    #939
    ha ez az új, akkor nálad van valami
    töröld a bőngészési adatokat, hátha
  • Rage47
    #938
    kicseréltem a bannert, de Chrome-ban nem cserélődött le. IE-ben vagy Firefoxban igen.
  • ldavid
    #937
    és mi lenne a friss benne? nálam ugyanolyan mindenben
  • Rage47
    #936
    a tf2 topikban a flashbannert mégsem akarja frissíteni :/