6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Solten
    #1016
    Bahhameg, rohadtgyors ez a bongeszo...
  • Ability
    #1015
    Szóismétlés fail. :D
  • Ability
    #1014
    Elég stabilak a developer kiadások is, sokkal többet is tud, szerintem tegyél vele egy próbát. Támogat extension-öket is, elég sok is van már hozzá. :)
  • Solten
    #1013
    Matol hasznalgatom a 3.0.195.38-et. Isteni... Azt hiszem csere lesz az FF-rol...
  • hzsolt
    #1012
    nem raktad tiltólistára?
  • saba30
    #1011
    hát, újraraktam, sg-t már megjegyzi, de pl. az ikariamot továbbra se.
  • lck
    #1010
    Köszi - tökéletes.
  • ldavid
    #1009
    ezzel igen
  • lck
    #1008
    A kezdőlapon beállítható valahogy, hogy mennyi gyorshívó ablak jelenjen meg ?
  • ldavid
    #1007
    pedig működnie kellene, esetleg próbáld meg újratelepíteni az egészet
  • saba30
    #1006
    password megjegyzésre, nem tudtok valami ötletet, egy forumnál (prohardver) működött nálam eddig, az összes általam látogatott többinél még csak fel se teszi a kérdést mint lehetőséget.
    Feltettem egy Lastpass extensiont, de vagy béna vagyok, vagy nem arra szolgál amire gondoltam.
    kösz a segítséget
  • fery02
    #1005
    Lapon nyitottam meg őket, de mondom nem lényeg. :)
    Úgyis lassan kijön új verzió a Chrome-ból, majd visszatérek rá.
  • cherubim06
    #1004
    Ja, bocs, akkor mégse:-)
  • ldavid
    #1003
    mielőtt okoskodsz megnézhetnéd miről van szó...
  • cherubim06
    #1002
    ....helyett: Görgőgomb megnyomása 1x (=jobbklikk-menüben majd megkeresése-eltalálása a "megnyitás új lapon" menüpontnak.)Az összes böngészőben!
  • ldavid
    #1001
    új lapon nyisd meg, ne popup-ban

    Miguel125: nekem a 3.0 simán letölti
  • fery02
    #1000
    Nem enged írni semmit sem.
    Mind1, nem nagy baj ez. Azért elkell még mellé egy ideig alternatív böngésző.
  • Miguel125
    #999
    Miért nem tud bizonyos file-okat letölteni a chrome? Pl.: a getmiro.com-ról le szeretném tölteni a miro-t és kezdés-en áll a letöltés de 1byte nemsok, annyi sem jön le belőle. Ffx-el gond nélkül indul ennek a letöltése. De ez már nem az első eset. v4.0.266.0
  • ldavid
    #998
    ja aha, akkro rakj egy ?-et az url végére
  • fery02
    #997
    Nem úgy értem, hanem mikor így megnyitom lapon a kivánt képeket (ugyanígy félig-meddig betöltve), innen hova tovább? :)
  • ldavid
    #996
    a többivel ugyanezt :D egy lapon úgysem fogod látni az összest
  • fery02
    #995
    és tovább?
  • ldavid
    #994
    pl jobbklikk/megnyitás új lapon
  • fery02
    #993
    ..és képet egyenként akkor hogyan lehet újratölteni F5 gomb kivételével? Ugyanis arra nem reagál Chrome.
  • Angyalifény
    #992
    Nem én készítettem a videót és nem is én érveltem vele 1 másik helyen a Chrome ellen szóval nem velem nem kell foglalkoznod. Csak átgondolni hogy amit sokan mondanak az lehet igaz is és a Chrome -nél ez a legnagyobb támadási felület. Valljuk be hatásos.
  • Ability
    #991
    Szerk:

    Inkább nem is írok semmi részletet, lentebbi probrammal próbáld ki te is a többi böngészőt, mert ugyan így működnek, a videó nagyrésze nem is böngésző specifikus volt, és semmi értelme a videónak, ha nem mutatnak összehasonlítási alapot. Főleg hogy azonos vagy rosszabb eredmény lenne (inkognító módban).

    Szerk2 #992-re: nem kell mit bevallani, mert nem értesz hozzá ez a baj. Én nem nevezem magam mesternek, DE értek hozzá, tudom hogyan működnek. Nincs miről beszélni, mert ez is csak egyfajta néphülyítő lejáratókampány.
  • Ability
    #990
    Kényelmetlen és korlátolt, de egyébként a legfejlettebb. Modern technológiák és sebesség tekintetében a legjobb. Csak a Mac-esek egyfajta szubkultúrát képviselnek, mások a szokásaik és igényeik, nekik lehet kényelmes is, Windows-os átlagembernek nem igazán. Mellesleg miután bejött a Top Sites kezdőoldal, azóta Windows-on brutális vinyó darálásokat rendez indításkor. Egyébként fejlettebb mint a Chrome, csak sokkal korlátoltabb.
  • Angyalifény
    #989
    A legnagyobb ellenérv hogy a Chrome elküldi azt hogy te mit nézegetsz a neten.

    Ezt az állítást hogyan döntöd meg ?



    Amúgy sztem sikeres lesz a Chrome ha ezeket a dolgokat valahogy ők is megmagyarázzák.
  • Angyalifény
    #988
    Értem én nyugaloim csak 1 másik fórumba meg az ellenzők a "tükörképeid" ugyanilyen elánnal bizonygatják amit gondolnak.


    és ezt a videót tegnap tették be gondoltam berakom hadd halljam mit érvelsz -tek. a Chrome védelmébe.
  • ldavid
    #987
    olyan nincs, hogy legjobb
    ha gyors kell használj Chrome-ot, vagy safarit /bár az nem tudom milyen most windowson/
  • redmonk
    #986
    üdv

    nemtom hol tegyem fel kérdésem de szerintetek melyik a legjobb a böngésző nekem főleg a leggyorsabb kéne amit windows op rendszeren használhatnék?

    előre is köszi
  • Ability
    #985
    Ez úgy szar ahogy van és egy idióta csinálta. Minden böngészőben ha a Google weboldalán írsz a textfield-be ugyan ez történik, ez egy JS kód, nincs semmi köze a Chrome-hoz. Ha a címsoros keresést nézzük, akkor ez miben különbözik a többi böngészőtől? FireFox-ban is ugyan úgy jelen van, max nem az URL sávval olvasztották össze, hanem jobb oldalt, mellette kapott helyett, de ha oda gépelsz az ugyan úgy viselkedik, ugyan úgy rákeres a kifejezésekre. A Google Analitycs is minden böngésző alatt ugyan úgy működik, ha valaki beteszi a saját lapjára (mert hogy nem a Google követ magától), akkor minden böngésző alatt ugyan úgy ment adatot a látogatásodról. Végezetül magáról a Google-ről, mint kereső: a többi keresőmotor, a Yahoo és a Bing is ugyan ezt csinálja, ugyan így működik, sőt, igazából az egész egy Google másolat (technológia és működés szinten), csak ők még túl is akarják szárnyalni a Google-t. Az egyetlen valamirevaló pont az az, hogy a Google uralja a webes piacot, itt van az Analitycs nevű dolog, amit az oldal tulajdonosai tesznek be, és ha nem is ezt használnák, ugyan úgy naplóznának rólad elég sok adatot amúgy is, a dolog csak annyiban különbözik, hogy a Google-höz relatív sok adat kerül így, hogy használják az ő szolgáltatásait. De ez még mindig semmit sem jelent, összeesküvés gyártóknak tökéletes, aki épeszű, az tudja jól, hogy mindenki leszarja hogy milyen oldalakat nézegetsz, senki sem fogja a f*szát verni miközben real-time sasolja, hogy milyen oldalra tévedtél. Nem is tudnák követni azt a nagyjából egyszerre netező 3 milliárd embert a világon. Google-nek meg csak statisztika célra kell, ráadásul EU nyomás miatt elég hamar véglegesen megsemmisítik az adatokat. Ha meg a hatóságoknak kell, akkor találnak hatékonyabb módszert is, pl. ISP-től kikérik az adatot.

    De ezt már 20x leírtam és kb. már hülyének néz mindenki, hogy folyamat nyomatom, de még mindig nem sikerült megérteni úgy látom.

    ui.: mellesleg látszik, hogy egy elavult Chrome verziót használt a srác. Valami frissebb kiadásban lehet működne az inkognítós parancsikonos történés, de amúgy is irreleváns, mert pl. Firefox-ban ez sokkal rosszabbul van megoldva. Mármint maga az aktiválás. De úgy általában is, csak hát a videó nem szól erről, FF ikongnító módban is rohadtul rákeres a Google keresődobozba írt szövegre, míg Chrome nem. És sok ilyen kis apróság, FF elküldi a referer hivatkozást, míg Chrome nem, FF tárolja a tracking sütiket, míg Chrome törli, stb...
  • Angyalifény
    #984
    érdemex megnézni bár az ember ezer más módon is nyomon követhető. én nem aggódnám túl.
  • Angyalifény
    #982
    eddig ez a legbrutálabb reklám blokkoló link
  • Angyalifény
    #981
    melyik a jobb ?


    AdThwart


    Blocks ads on websites. Includes the EasyList ad filter list as of 18 Dec 2009.

    AdThwart drastically reduces the number of annoying and invasive ads you see. This makes browsing the web less taxing on both your computer and your sanity. The included filter list, EasyList, is continuously updated by the community and AdThwart uses the latest version. So you can just install and forget it.

    Important: AdThwart does not actually access your history and private data!

    That warning is generated by Chrome for all extensions that interact with browser tabs, whether or not they access any private data. AdThwart cannot prevent this message from being displayed. Please see the FAQ, linked below.

    New in 0.4.8: More filter lists supplemental to EasyList have been added. Enable them in Options. While you're there, try out the experimental ad-hiding mode!

    Linux users, you may need to run a recent Chromium daily build for necessary bugfixes allowing the AdThwart menu to appear.

    I'm ttj on Twitter - follow me for development updates.



    vagy a


    AdBlock


    AdBlock for Chrome! Removes Facebook ads, Flash animations, and ads from all over the web.

    Your favorite feature in Firefox finally comes to Chrome! Block all advertisements on all web pages. Your browser is automatically updated with additions to the filter; just Install and enjoy.

    Our users love our customer service! Here's what they're saying:

    "...what makes it worth having this extension is the effort you put in continuously to fix every single problem/bug... Adblock has been extremely consistent with user response. Thank you. Keep it up..."

    "....After reading how involved you were with updates, I picked this and love it. 5 Stars, keep up the good work."


    This replacement for Firefox AdBlockPlus is light, fast, and won't hog your RAM. If you like it, I'd appreciate if you'd rate it below!




    Köszi
  • Angyalifény
    #980
    Szerintetek meg lesz oldva a 4-esbe hogy be lehessen állítani hog ne rögzítse az előzményeket. ? Nálam sokkal gyorsabb volt az Opera is meg a FF is ha belőttem hogy ne rögzítsen
  • Angyalifény
    #979
    Kipróbáltam FF-el is ugynúgy megunta.
  • fery02
    #978
    Sziasztok. panaszkodni gyöttem :D ...bizony

    Nos, van ez sg-n egy bizonyos Screenshot-ok topik, ami általában dugig van képekkel és az a problémám, hogy egy darabig töltögeti az oldalt, majd egy idő után megunja és abbahagyja és eredménynek pedig kapok negyedig-félig betöltött képeket, de azért persze van köztük teljesen betöltött is.
    Hogyan érhetem el, hogy betöltse az egészet és ne unja meg közben?
  • Angyalifény
    #977
    Jó lesz ez csak ne küldje el a GOOGLE központba az ember komplett internetes életét mert a síker útjába állhat elég erősen .....


    bár én azt hiszem ki tudtam kapcsolni hogy elküldjön mindent rólam a GOOGLE-nek.
  • Apocalipto
    #976
    Chrome: Már a harmadik legnépszerűbb böngésző