6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Rundstedt17
    #1136
    Látom tanultak egy kicsit a Chromtól :D....
  • lck
    #1135
    Ezelőtt 11 éve, kb. 1 hónapig használtam IE-t.
    Nehogy má az agyonreklámozott crome miatt most újra idegbeteg reklámokat nézegessek.

    Egyébként jelenleg nálam így néz ki a Firefox. számomra most ez ami átlátható és könnyen kezelhető.
    Természetesen senkit nem kívánok megtéríteni, mindenki azt használ ami a számára legjobb.
  • Airbus A380
    #1134
    villám gyorsnak szerintem a 3.6-os FF is nevezhető még reklámblokkolóval 1ütt is.
  • Airbus A380
    #1133
    pl index.hu origo.hu meg még estig sorolhatnám azokat az oldalakat ahol sorakoznak az idióta villodzó izék. Arról nem is beszéve hogy ha nincsenek látványosan több a hasznos terület.
  • Rundstedt17
    #1132
    Nem tudom milyen oldalakon jársz ahol annyira idegesítőek a reklámok....
    A Chrome szinte tökéletes böngésző:
    +villámgyors
    +kis erőforrásigény
    +átlatható,könnyen kezelhető
    -a kiterjesztés mániásoknak nem megfelelő
  • Airbus A380
    #1131
    igen jó a Chrome de a FF majdnem tökéles reklámblokkolója után engem is idegesített a sok reklám. Vagy ha nem volt reklám akkor meg akadozva jött be a site mert ugye blokkolgatta de nem úgy mint a FF
  • Airbus A380
    #1130
    én bétáztam már a 10-es opinál is (ott a béta legvégén kezdtem nemsoká jött az RC1) meg a Chrome-ba is és a FF-3.6 ba is 1ikbe se haltam bele :)

    pedig előtte életembe nem mertem bétát használni semmiből.
  • Airbus A380
    #1129
    ez nem bíztos ugye lén nem vagyok szaki de 1 másik fórumba ezt olvastam az okosoktól hogy ilyen olyan módszerrel tudják csak blokkolni a reklámokat a Chromeba mert nem kapnak meg a kieg. csinálók valami adatot vagy engedélyt nem tudokm mit a GOOGLEía-től.

  • fery02
    #1128
    Azt én nagyon jól tudom. Csak én olyan vagyok, hogy ha van stabilabb verzió is, akkor inkább az, akármennyire is jó a beta verzió is.
  • lck
    #1127
    Akkor részemről felejtős lesz a cucc. Még ha 0.00001 sec alatt tölt is be mindent.
  • Airbus A380
    #1126
    Tehát én nem hiszem hogy valashais lesz a Chrome-ba rendes blokker mert ugye a GOOGLE ebből él....
  • Airbus A380
    #1125
    Kérdés gogy addigra a GOOGLE hogy áll majd a reklámokhoz én úgy tudom most a GOOGLE nyomására nem lehet normális reklámblokkert csinálni.
  • Airbus A380
    #1124
    eddig is tudtál volna. Sokunk már régóta nézegette a bétát.
  • lck
    #1123
    Szánalmas hogy az adblock engedi kirajzolni a reklámcsíkot aztán törli le. LOL. Na akkor erről ennyit - fél év múlva újra kipróbáljuk.
  • lck
    #1122
    A humoros aranyos topicban - ami tele van képekkel - a 3.6-os FF és a 10.10-es Opera is gyorsabban ( simábban ) görgeti az oldalt. Az meg akkor qrva gyors :)))
  • fery02
    #1121
    Na, mostmár tudok használni kiterjesztéseket. Erre vártam :)
    Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a Docs PDF/PowerPoint Viewer kiterjesztést bírom-e használni gépen lévő PDF-ek megnyitására?
    Mert ha igen, akkor törlöm a jelenlegi PDF olvasómat.
    Ja és ha lehet, akkor azt hogyan? :)
  • Airbus A380
    #1120
    nálam az új FF gyorsabb


    Bár a Chromeba volt reklám blokker igazFFbe is
  • Solten
    #1119
    Rohadt gyors ahogy eddig megszokhattuk...
  • Airbus A380
    #1118
  • redmonk
    #1117
    sziasztok

    hogy tudnék a kezdőoldal ikonja mellé egy letöltés és könyvjelző ikont kirakni?
  • Apocalipto
    #1116
    Itt a végleges Google Chrome 4.0 Windowsra
  • tiburon26
    #1115
    hasonlora meglehet csinalni:
    http://noob.hu/2010/01/26/1.PNG
  • Airbus A380
    #1114
    fejből nem tudom.


    nézd meg az oldalon



    Én még ráraktam a ezt és egész jó lett.
  • Zénó13
    #1113
    Köszi a gyors választ. Én is így csináltam de semmi változást nem vettem észre.
    Amúgy ez lenne az az URL?
    abp:subscribe?location=http%3A%2F%2Fpete%2Eteamlupus%2Ehu%2Fhufilter%2Etxt&title=hufilter
  • Airbus A380
    #1112
    beállítások résznél ahol vannak a szűrő listák az utolsó üres csíkba beírod a lista url-ét
  • Zénó13
    #1111
    Hello!
    A segítségeteket kérném. Az AdBlockhoz hogyan tudom hozzáadni a magyar szűrőt (hufilter)?
    Előre is köszi a segítséget!
  • Airbus A380
    #1110
    Script blokkoló van hozzá ?
  • PunkZoli
    #1109
    kösz, pedig múltkor ment... már azt hittem friss win7el van a baj...
  • ldavid
    #1108
    esetleg addont kereshetsz hozzá, de szerintem nincs még ilyesmi
  • precision
    #1107
    így:

  • ldavid
    #1106
    mármint hogy középre?
  • precision
    #1105
    ez talán segít: http://www.hogyan.org/google-chrome-telepitese-windows-7-re
  • PunkZoli
    #1104
    hi, mi az rendszervizsgálati mód? friss win7 , és nem engedi feltenni a böngészőt
  • precision
    #1103
    ja meg a másik, hogy a könyvejlző eszköztáramon lévő bookmark elemeknek nincs neve, így "csak" az ikonjuk látszik, így szoktam meg már FF -ben is
    viszont FF -ben én mindezt középre is tudtam rakni, így jobban szem előtt van... itt lehet olyat? :)
  • precision
    #1102
    van olyan kiegészítés chrome -hoz amivel meg tudom "etetni" az ajnasz.hu -s adblock listát? :)
  • fery02
    #1101
    Annyi, hogy minden esetben le akar menteni mindent (még DVD-ről is), és csak aztán nyitja meg a dolgokat. De nem lényeg, részemről zárva a téma. :)
  • Airbus A380
    #1100
    de tény hogy van akiket nem zavar.
  • Airbus A380
    #1099
    Például azért zavaró mert 1 gyengébb gépen igencsak érezhető ha betöltődnek a flash-ek és társaik vagy sem ez nálam a fő ok.


    A másik meg az hogy ha blokkolva van a reklám több a weblapból a hasznos terület.
  • Airbus A380
    #1098
    Máris veszem elő a zsepimet.....
  • Ability
    #1097
    Ezt nem értem. Gamestar mellé adott DVD-n levő anyagokat nézegeted a böngészőben, és az ottlevő videókat nem megnyitni akarja, hanem letölteni/elmenteni? Csak mert nekem linux alatt szépen beépítette magába a lokál lejátszót és rögtön le is játsza a böngészőben.