6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Airbus A380
    #1560
    Szerintem sincs mint mondtam meg is szabadultuam a simítótól.


    Sebesség: törölni kell időnként a böngészési adatokat. Ennyí,.
  • Shep
    #1559
    Az előbb megnéztem, én nem vettem észre óriási különbséget.
  • Airbus A380
    #1558
    Van akit zavar szerintem ha megszokja az ember fel se tűnik. De Operához meg FF-hez képest valóban kicsit akad. .
  • Shep
    #1557
    Amúgy mi ez az akadozós görgetés, nem vágom én nem vettem észre lényeges különbséget a böngészők görgetési között. Na de most megnézem, lehet fel is tűnik valami :)
  • Shep
    #1556
    Hát én feltettem Chrome alá időjárás előrejelzőt, valuta árfolyam kijelzőt, ie tab-ot, 2 reklámszűrőt és ugyanolyan gyors maradt (szemre, mert a futuremark bencmarkja alaján némileg lasabb, mint a comodo, de így is üti az operat meg a fájert is.
  • Airbus A380
    #1555
    de ki mit szok meg. Sokan írják (nrm itt) hogy a Chrome is belassul a kieg-ektől nem tudom hogy így van e de az egérsimítótól megszabadulzam. (mert állandóan azzal bactatott indítsam újra a Chrome-t) mintha a böngésző is gyorsabb lenne. Na én meg ezt a viszonylag akadozós görgetést szoktam meg Chrome-nál.
  • Airbus A380
    #1554
    Annyíra engem se zavar de mikor látom hogy a proci csíkja 100%-ra ugrál mikor betőlt 1 oldalt és mondjuk az adblock-os FF-nél csak max 80 de általába 60-70 na az már számomra zavaró. Bár már mondták párn hogy ez nem árt a gépnek, nem fogyaszt többet stb.


    Egyébként ígí van mexokható mikor én is használtam hozzá szoktam,. De ha ismét 1 olyan böngit használsz ami blokkol akkor nehéz vissza szokni. :)

  • Shep
    #1553
    először nekem is fura volt, de már megszoktam :)
  • Airbus A380
    #1552
    :) engem zavarnak a villogó rekik nem bírok olyan böngit használni ami nem tiltja őket, a rendes reklámokkal semmi bajom értem én abból ingyenes a portál.


    Chrome legalább már eltűnteti.
  • Shep
    #1551
    Hát nekem a digisport.hu-n akáérhányszor élőben akartam nézni, mindig behalt és az már a 4.0-s volt. Hát igen Comodoba kellene 1-2 kiterjesztés, de én így is szeretem. Fájert hagytam ott miatta.
  • Airbus A380
    #1550
    a 4.0-ás stabil verzió nem omlik össze. Ott csak azt tapasztaltam hogy kikapcsol a monitor aszittem a Chrome miatt de azt mondják nem.


    Nagyon jó böngi a Dragon de 1 reklámblokker elkéne bele.
  • Shep
    #1549
    Nekem is összeomlik, ezért használok Comodo Dragont, az még 1x sem omlott össze.
  • Airbus A380
    #1548
    Akkor max azt tudom tenni hogy átállítom a várakozási időt gondolom. köszi.
  • Andr0
    #1547
    nem, ez mindennél lekapcsol, ha böngészőben nézed...
  • Airbus A380
    #1546
    KÉRDÉS: nézem az online sorozatot, de a monitor kikapcsol és beindul a képernyő kímélő, ez a Chrome miatt van ?
  • Airbus A380
    #1545
    adThwartal simán megy .
  • Airbus A380
    #1544
    A Chrome-ba megoldottam a problémát semmi köze sem volt a verzió számhoz :) A reklám blokkoló túl buzgó.


    Gondolom ChromePlus-ba is ez van csak ott még nem jöttem rá hogy kell 1 oldalt kivétel listára venni.
  • redmonk
    #1543
    máshol még hasonlóval sem találkoztam
  • Ability
    #1542
    Jónak kell lennie, akkor az oldalon van a hiba elvileg.
  • Airbus A380
    #1541
    kivéve a beépített szótár.


    Én hiba jelenségem amúgy a ChromePlusból van és az elvileg rendes stabil verzió.


    De a 4.1-es GChrome-nál is ugyanúgy van.
  • redmonk
    #1540
    4.0.249.89 (38071)ez jó?
  • Ability
    #1539
    Általában akkor jelentkezik ez a hiba, amikor a weboldalon egy script a parentnode-ba olyan childnode-ot akar beszúrni, ami ott nem szerepelhet/nem megengedett.

    Szóval ez a weboldal (vagy valamelyik extension) hibája. Amit nem értek az csak annyi, hogy az ilyen hibákat az inspectornál szokta mutatni, nem kellene ablakot dobálnia. Milyen verzió? Ha valami beta csatornáról való, akkor leírom újra: használjatok stabil kiadást, abba is benne van már minden, cserébe viszont megkímélitek magatokat az ilyenektől.
  • redmonk
    #1538


    A fenti dolgot mért csinálja a chrome és hogyan tudnám kiküszöbölni?
  • Airbus A380
    #1537
    nekem a a Chrome plus-al se jó

    és online filmnes oldalon ahol divx van összeomlik "mindkét" chrome FF nem....
  • Ability
    #1536
    Nekem jól jelenik meg, de egyébként az ATW frames hirdetési rendszere egy kalap szar. Itt SG-n is szokott lenni bármilyen böngészővel, hogy a reklámot pl a topik fejlécbe teszi, ahol szintén szerepel egy frame.
  • Airbus A380
    #1535
    EZ mitől van ?

  • Airbus A380
    #1534
    Sorry hogy itt kérdezem de ez tűnik a legalkalmasabb helynek. A ChromePlus-ba hol kell bállítani hogy ne kérdezzen mindig ha kilépek ? (ne kérjen megerősítést)
  • Blasta
    #1533
    Roppant idegesítő, hogy HARMADSZOR próbáltam ki ezt a Speed Dial nevű extensiont, és HARMADSZOR felejtette el a beállított 20 oldalt másnapra a böngésző...

    Senki nem találkozott ilyen hibával eddig, csak én??????
    Ultimate angol Win7-et használok, legújabb Chrome-mal.
  • Airbus A380
    #1532
    Forma1-es témát tudtok rá ?
  • Ability
    #1531
    A topik fejlécében a leírást korrigálom majd, mert van benne hiba, illetve az említett bővítményeket is belerakom a listába, csak most sok a dolgom, de pótolni fogom. Ha mégis elfelejteném, akkor szóljatok rám. :]
  • Hegi90
    #1530
    :D
  • 5c0rp330n
    #1529
    thx, ez nekem is kellett, nalam epp az volt a baj h magyar volt nem pedig angol.
  • Hegi90
    #1528
    működik, köszi! :)
  • ldavid
    #1527
    beállításokban az első lap alján találsz olyasmit, hogy alapértelmezett kereső kezelés
    ott hozzáadsz egy újat pl.:
    google hu
    google hu
    http://www.google.hu/search?{google:RLZ}{google:acceptedSuggestion}{google:originalQueryForSuggestion}sourceid=chrome&ie={inputEncoding}&q=%s

    a listában kijelölöd, és rányomsz az alapértelmezésre (elvileg így jó lesz)
  • Hegi90
    #1526
    Angol windowson nem lehetne valahogy beállítani, hogy az alapértelmezett kereső ne a (angol) google.com legyen?

    Elég idegesítő
  • Shep
    #1525
    Hát nekem ilyen érdekes eredmények születtek
    Chrome 3.0.195.33 (Comodo Dragon) 3586
    Chrome 4.0.249.89 2975
    Firefox 3.6 2434
    Opera 10.10 1852
    Internet Explorer 8.0 833
  • Ability
    #1524
    Stabil 4.0-val is mennie kell.
  • fery02
    #1523
    Ez ha jól látom a leírást csak Dev verzióval működik. :(
  • Mardel
    #1522
    gépfüggő
  • shevy
    #1521
    ja, a tesztnél az opera szűz volt, a chrome alatt 6 kiterjesztés futott