6031
Egy böngésző a Google-től.
  • nordan
    és azzal nem függ össze,hogy bizonyos site-ok amikor checking browser vagy mit csinál nem enged tovább.....

köszönöm szépen
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.09.05. 17:22:50
  • MerlinW
    Nem chrome függő, sok weboldal üzemeltetője bénán (túl érzékenyre) állítja be a captcha beállításokat. Én is találkoztam már ilyennel.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.09.05. 17:19:53
  • nordan
    valakinek van ötlete,hogy chrome-ban captcha ellenőrzés miért nem enged tovább? folyamatosan visszadobál
  • marsu
    Sziasztok, tegnap még minden oldalt megnyitott a chrome, ma viszont jó párat nem.
    ez a hibakód: ERR_CONNECTION_RESET

Mi lehet a gond??
    Előre is köszi!
  • [HUN]FaTaL
    Ezt nekem minden böngészőben csinálja időnként. Szerintem magáal a YT-vel nem oké valami.
  • acsati
    Én nem tudom mitől lehet ez, de nekem is csinálja már régebb óta is.
  • joeperry
    Sziasztok! Arra tud nekem valaki magyarázatot adni, pár napja miért dob a Youtube "Hiba történt. Próbálkozz később." hibaüzenetet, bármilyen videót próbálok megnyitni? Ha újratöltöm az oldalt vagy várok pár másodpercet, akkor rendben elindul.
  • akyyy
    egyre több weboldalán jön elő egy ablak hogy amig nem kapcsolom ki az adblockot, addig nem olvashatom tovább stb...

kézzel, egyenként le tudom tiltani a javascriptet, és akkor simán engedi továbbolvasni, de nincs rá valami plugin akár chromeba, akár adblockhoz, hogy úgy érzéjkelje, én nem is használok adblockot?

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tudom, bevétel stb, de amíg pofátlan, gépet lelassító, direkt rákattintó hirdetések vannak, addig használni is fogom
  • Malakai
    A "kezdőoldal" egy nem túl jó fordítás, az csak a "home" gomb megnyomására bejövő oldal. Lejjebb kell lennie egy olyan beállításnak, hogy "Induláskor" és azon belül adhatod meg, hogy mi nyíljon amikor indítod Chrome-ot.
  • mégvadabbdisznó
    Üdv

Hogy lehet elérni, hogy a Chrome megnyitásakor az az oldal töltődjön be, amit kezdőoldalnak megadtam? Már beállítottam mi legyen a kezdőlapom, mégis a Google ablakot nyitja meg minden elinduláskor. Vagy ezen nem lehet változtatni? Még most váltottam Firefoxról, szóval nem igazán vágom mi merre.
  • Gear
    Esetleg : https://passwords.google.com/
  • Malakai
    Nem hiszem, ki tudod törölni és belépéssel újat elmenteni.
  • akyyy
    mentett jelszavaknál lehet valahogy módosítani akár a jelszót, akár a nevet?
  • Malakai
    Igen, gomb kombinációkat megszokod, vagy kiegészítő.
    Gomb kombók linkekre:
    - [CTRL] + [LMB] - Megnyitás új fülön, háttérben.
    - [CTRL] + [SHIFT] + [LMB] - Megnyitás új fülön.
    - [SHIFT] + [LMB] - Megnyitás új ablakban.
    - [ALT] + [LMB] - Letöltés.

Kieg: TabsPlus, itt be lehet állítani, hogy mindig fókuszálja az új tab-ot.
  • Aquir
    lehet hogy van ilyenre chrome kiegészítő, vagy shift + középső egérgomb.
  • Gonosz Ördög
    Tudd valaki kellő infót arról, hogy a Google Chrome-ban,hogy lehet azt beállítani,hogy ha klikkelek egy linkre,vagy fotóra(jobb egér gombbal kép megnyitása) akkor autómatikusan új lapra átvált megjelenítve az adott oldalt,vagy képet.
  • acsati
    Köszönöm szépen! Remélem nem veszik ki. Meg amúgy is, minek rakták bele?
  • Malakai
    Kapcsold ki: chrome://flags/#tab-hover-cards

De ha google úgy látja, hogy ez legyen a defacto mód idő után kiveszik ezt a lehetőséget flag-ek közül. Nem a legnagyobb támogatói a felület egyéni igényekre szabhatóságának.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2019.10.23. 12:47:05
  • acsati
    Ki lehet valahogy ezt a remek újítást kapcsolni, hogy ha ráviszem egy fülre a kurzort akkor felbukkanjon alatta az oldal részletes címe? Nagyon jól megvoltam enélkül idáig, nem tudom kinek volt rá igénye, engem most zavar.
  • Anonymusxx
    Azt valaki tudja hogy hogy lehet megcsinálni a vágólap megosztását?

https://24.hu/tech/2019/09/13/google-chrome-masolas-vagolap-osztott-megosztas-eszkoz/

"Miután ezt elvégeztük, a dolgunk mindössze annyi, hogy a kimásolt szövegrészt jobb gombbal kiválasszuk a Megosztás, majd Küldés eszközre lehetőséget, a legördülő listában pedig arra az eszközre bökjünk, ahová szánjuk a szöveget."

Nekem semmi ilyesmi nemjön be.
  • Aquir
    job felső pont menü - Contacts
  • strepsils
    Gmailben hogy lehet kitörölni valakit a CÍMLISTÁBÓL?

Amikor rámész hogy üzenet címzettje,ott vannak az eddigi címek amikre küldtél emailt.Ezeket hogyan lehet kitörölni?
  • marsu
    nos amit nem ismertem azt kitöröltem, de itt be vannak ágyazva olyanok amik gyanúsak. Azokat hogyan tudnám eltüntetni??

• marsu
    Köszönöm, próbálkozom!!
  • Jim Morrison
    kezd el deaktiválni a bővítményeket. amelyik után megszűnik, azt töröld
  • marsu
    Sziasztok böngészőmben ilyen izék jelentek meg, és sehogy nem tudok tőlük megszabadulni. Tudtok nekem segíteni??

• Bazsalusz
    Sziasztok!
    Chrome alatt, néha 1-1mp-re eltűnik a monitor képe. Más böngészőnél nem produkálja. Valami ötlet, hogy miért?
  • strepsils
    Azt be lehet állítani valahol hogy csak egy ablakot lehessen egy időben futtatni ?
  • nordan
    sZIASZTOK! azt nem tudja valaki,hogy a google maps-ben ha megakarom nézni az utcaképet full fekete lesz a kéernyőm.....látom 3d-ben kb 50 méteres magasságból a helyszínt ,de ha lemegyek egy gyalogos közelségére a földig akkor fulll fekete
  • marsu
    Megoldódott juppi!!
  • marsu
    igen igen, azon is túl vagyok, de a helyzet nem változott!!
  • Aquir
    Hogyha minden chrome beállítás jó a cookiekkal kapcsolatban, akkor esetleg Chrome újratelepítése..
  • marsu
    Szia, megcsináltam, leellenőriztem, de még mindig fenn áll a hiba!
  • Aquir
    Nézd meg beállításokban hogy rendben van e a szinkronizáció, próbáld meg törölni a cache-t és a cookiekat.
  • marsu
    sziasztok, olyan gondom, van hogy két napja nem jegyez meg semmit a chrome, minden oldalra be kell jelentkezni, külön külön, facebook, gmail, sg, stb mi lehet a baj?
  • Malakai
    chrome://flags/#force-color-profile
    Profilokat itt tudod állítani, ezen kívül egyéb nem nagyon szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2018.12.15. 13:48:15
  • strepsils
    Meg lehet valahogy változtatni a szinkezelését ennek hogy ne srgb t kényszerítsen rá a monitorra?
  • Audi TDI
    Nálam a Chrome állandóan belassul, majd lefagy a Win10 1803 verzión. :( Korábban ezzel semmi gond nem volt.
    Állítólag a GTX970-es kártyát nem szereti.
    ez igaz lehet szerintetek? Vagy mi lehet erre a megoldás?
  • MerlinW
    Rájuk viszed az kurzort, katt a három pöttyre, eltávolít és az az oldal többet nem jelenik meg ott.
  • adamfesto
    Sziasztok!
    A kezdőlapon bead 8 gyakran használt oldalt, a keresősáv alatt. Be tudom úgy állítani a Chromeot, hogy ezek ne jelenjenek meg? Előre is köszönöm a választ!