2173
mancit_0.png\"
  • Oziris666
    #90
    Pontossan!PL az Everton 15milla fontot adott egy ismeretlen belga u21-es tehetségért!Vagy egy Ajax mi pénzekért vesz hollandiába játékosoka(ami azért történelmét nézve elég meglepő)Vagy a Sunderland költekezése de sorolhatnám,akár ők is vehettek volna egy Robinhot!De tavaly akár a Bayern is vehetett volna ugyh van jópár csapat aki ezt bőven kigazdálkodja!
    Mindenki már előre fél a Citytől idén se költöttek sokkal többet mint tavaly!
    Amugy meg ez a sok sztár neve egy dolog,Abra se tudott nagyon sztárokat a Chelseabe csábítani az elején!(max Veront és Makelelét)Ahhoz már kellettek az eredmények is h meginduljanak a nagyobb nevek!Meg kár hasonlítgatni mert a Chelsea Abra elött is az első 4be-5be volt álltalában!
    Namost ettől a City még messze van...
  • hunbasser
    #89
    szerintem rendelj még mert hatalmasat fogsz vele kaszálni :DDDDD
  • hunbasser
    #88
    :DDDDDDddd
  • Legend Killer
    #87
    és ők lesznek a divatdrukkerek.. szegén igazi MC szurkolók, kik már régóta a csapat hívei.
  • John Cena
    #86
    ez látható is a 85hszből! 86:P
  • Legend Killer
    #85
    most biztos hírtelen megnő a MC tábora, mer Robinho ott van...
  • LasDen #84
    mán Buffont akarják megvenni :D
  • Tota12
    #83
    Mééég mindig van egy csomo elado manchester city mezem....ha kell vkinek szoljon:)
  • gabber_saviola
    #82
    így van, mr. matek :)
  • Taranov
    #81
    Ez teljesen igaz. Valószínűleg egyik Premier League-csapat tulajdonosának sem okozna gondot egy Robinho megvásárlása, csak épp nem lát benne üzletet/nem ebbe akarja tolni a pénzét.
  • báttyó02
    #80
    hánykor és mennyiér tartasz matek különórát,erősen kérdezem
  • fsgh
    #79
    Nem, de ha a Abramovics az alap tőkéjéből teszemazt beletölta a 25%-át akkor ha az arab csávó is ezt a százalékot tolja bele akkor az több lesz hisz ő nagyobb alaptőkével rendelkezik és annak nagyobb a 25%-a (a százalék csak a példához kellett nem kell komolyan venni)
  • amjan
    #78
  • amjan
    #77
    A Manchester City lehet az új Chelsea
  • Oziris666
    #76
    Ezek akkora hülyeségek!Az semmit se jelent h melyiknek van több maganvagyona!Ugyse fogja mind beletólni az adott klubba...
  • Cabell
    #75
    Szerintem Spanyolföldre 100szor jobban ráférne egy ilyen felvásárlás...ott tényleg 2 csapat irányítja az egészet, ahhoz, hogy a Real és a Barca ne az első 2 helyen legyenek, valamelyiküknek nagyon el kell krnia...
  • Cabell
    #74
    Modibá ezt feltételezem jól tudja -.-'

    Itt most mire gondolsz egyébként? Mert 2 dologról beszéltem...
  • karajjj
    #73
    teljes mértékben köszönjük ezt a megnyilvánulást!
  • limperatore
    #72
    de ha úgy nézzük eddig minden bajnokságban volt 2,3,4 nagy csapat

    most ha több ilyen milliárdos vesz csapatokat és csinál ütős csapatot akkor izgalmasabb bajnokságok lennének
  • fsgh
    #71
    Pénz önmagában arra bőven elég hogy ott legyenek az első 4-5ben nagyobb dolgokhoz persze már több is kell
  • Matthew Prosac
    #70
    Manchesterben 2 csapat van:
    A Manchester United és az FC United of Manchester -.-

    elmondta a véleményét
  • gabber_saviola
    #69
    Kb. én is így látom ezt a dolgot.

    Most még az a szerencse, hogy csak Angliában ütötte fel a fejét ez a "pénzemvancsinálokegybajnokcsapatot" betegség.
  • gabber_saviola
    #68
    mondjuk nálad nem is csodálkozom...gondolom kevés dolog van az életben amit elfogadsz és szeretsz. :)

    Persze, hogy nem elég önmagában a pénz...erre élő példa Mr. Abramovics. És pont ettől szép a futball.
  • Gabe18
    #67
    A Fifa már cselekedne,de pontosan ezek a klubok és az EU meg fogják torpedózni a 6+5-ös szabályt,ami szerintem alaposan átrendezné,és kiegyenlítettebbé tenné az európai futball-t.
  • Japep
    #66
    Van benne igazság, bár Cabellnek igaza van...a pénz önmagában nem elég.
    Messze vannak még ők attól, hogy bajnokok, BL-győztesek legyenek...2-3 év minimum, hogy veszélyeztessék az elsőséget.
    Amúgy engem nem igazán zavar - lehet, az ellenkezőjét lehet leszűrni -, csinálják, mert lehet...sajnos nincs korlátozás.
    Volt a Chelsea, most a City, hátha rádöbben végre a FIFA, hogy cselekedni kell.
  • Cabell
    #65
    Én azért nem szeretem őket, mert valahogy mindig úgy jön ki nekik a lépés, mint tavaly...minket odavissza vernek, a Chelseatől meg kikapnak 6-0 ra...:D

    Egyébként nem birom az ilyen edzőket/tulajokat...ne fenyegetőzzön, mi lesz jövőre, meg hogy elkenik mindenkinek a száját....Wenger is szereti biztosítani a világot, hogy jövőre rongyá lesznek verve, és valahogy mindig elmarad, a Tottenham már évek óta igéri a nagy gyalázást, most a City...hát, kiváncsi leszek...a pénz még önmagában nem elég, ez nem FIFA...:D
  • gabber_saviola
    #64
    hát nem kicsit sírtok itt páran a topikban :Ddd
    Amúgy ez nem gáz, csak nagyon látszik, hogy már most potenciális ellenfelet láttok bennük.

    Aztán az sem utolsó, hogy most pont kapóra jött a Chelsenak, ez az újabb pénzbőlcsinálokjócsdapatot ember..így most nem ők vannak reflektorfényben.
  • Japep
    #63
    Miért ez jön át? :)

    Nem igazán, csak nemszeretemőket,mertelvittékswpt...

    Amúgy semmi bajom, csak híreket közlök... :D
  • gabber_saviola
    #62
    neked most tényleg fáj ez a topik? :)
  • Japep
    #61
    A Flamengo mellett már a Manchester City is érdeklődik Ronaldo iránt

    Ki gondolta volna?!
    :)
  • Japep
    #60
    Ezt olvastam már én is...a cikkben nem 2* hanem 10*...

    De amúgy is én nem a tulaj pénzét, hanem a klubtőkét olvastam...azt hiszem... :D
  • karajjj
    #59
    olvasd végig amit linkeltem :D
    a tulajdonos csoport vezetőjének kétszer több zséje van mint Abramovicsnak... :D

    (megjegyezném, hogy valszeg a szín miatt nemlátszik a link az előző hsz-omban :S)
  • Taranov
    #58
    Persze, már a Newcastle is próbálkozott Martinsszal meg Owennel, aztán mégsem lettek dobogósok.
  • limperatore
    #57
    :DDDDDDDDDD
  • gabber_saviola
    #56
    kívánom nekik, hogy a téli átigban vásárolják széjjel magukat, és nyerjenek bajnokságot!
  • Japep
    #55
    Állítólag nagyobb a tőkéjük, mint a 4 nagy csapatnak (Arsenal, Chelsea, L'pool, MU) együttvéve... :S
    Mi lesz itt az átigazolási időszakban?
    Ha ez igaz, nem fognak sz@rozni, egyből a kivásárlási árat fogják ajánlani... :)
    De idén még szerintem sem lesz semmi, kell hozzá 2-3 év, vagy egy Mourinho... :D
  • Nuno88
    #54
    Kíváncsi leszek idén a Cityre, sztem nem kell csodát várni tőlük idén, majd jövőre esetleg...
  • karajjj
    #53
    hoppá azért van önbizalom :DDDD
  • Cabell
    #52
    Szerintem idén még nem kell csodát várni....a Tottenham is mióta igérgeti, hogy elveri a világot, aztán mégis, még ilyen kerettel is, 3 meccs, két vereség.

    Egy Robinho még nem ad okot nagy félelemre hosszzútávon, egy ilyen vagyon már inkább...

    mindenesetre szerintem Robinho nagy melléfogás volt, ha valahova nem illik, akkor az Anglia.

  • Oziris666
    #51
    Mert Ronaldinho marhára megérte