2173
mancit_0.png\"
  • campy
    #130
    annyira szánalmas a pénz a mai világban:S:S tök jo lenne ha minden csapatnak egyforma költségvetése lenne ahhoz mit szólnátok?:D:D
  • karajjj
    #129
    ez mintha reklám lenne...
  • Tota12
    #128
    Van egy pár régebbi elado man city mez is többek között régi Wright-Philips . Ha bizonyitani szeretnéd a külvilágnak hogy te mindigis City drukker voltál nem pedig csak most lettél az divatból akkor itt az alkalom és szerez be egykét vintage mezt :)
  • kretyás
    #127
    én meg divatkorom óta
  • campy
    #126
    gyökér Thaiföldi minek zavarta el az Eriksont?:S az pedig egy jó edző lett volna itt!
  • Mor3llo
    #125
  • karajjj
    #124
    miért ne?
  • Cabell
    #123
    Miért is?:D:D:D:D:D:D
  • takibalint
    #122
    Ja es hajra gyerekek, nyomjatok le a UTd-et a bajnoksagban.
  • Csesza
    #121
    :DDDDDDDDDASdasdasdasd
  • takibalint
    #120
    Csodalkozom, hogy csak most jott letre a Man City forum. Kivancsi leszek mire mentek az uj tulajdonossal, es Robinhoval. Epp a heten olvastam, hogy a tulaj akarja meg Ronaldot a UNT-bol, Fabregast es valamelyik spanyolt a Liverpoolbol.
  • báttyó02
    #119
    akarom mondani születésem óta
    -
  • báttyó02
    #118
    én gyerekkorom óta city fan vagyok pl
    -
  • HunnernesKonge
    #117
    Én a kis Schmeichel miatt szeretem őket
    (papája nálam mindenidők legjobb kapusaként van számontartva :D )
  • Cabell
    #116
    Épp ezért várom, mikor a közeljövőben véletlen "pont most" reggel egy City drukker:D
  • fsgh
    #115
    Mutass már rá egyetlen egy City drukkert itt az sg-n:)
  • Cabell
    #114
    Szóval írt már valaki hozzászólást olyat mondjuk, hogy: "megvettÜK Robinhót"?:D
  • Cabell
    #113
    Szerintem az sg lesz az a hely, ahol a City "drukkereket" soha nem fogják komolyan venni...ennyi ideig sehol nem volt egy sem, most hirtelen igen....:D
  • karajjj
    #112
    persze, hogy nem fogja mindet beleölni, de azért gondlom neked sem lenne mind1, hogy játékosként olyan klubhoz mész, ahol pénzzel törlik ki még a seggedet is, vagy olyanhoz, ahol fizetést sem kapsz csak többhónapos késéssel...

    hidd el, hogy ahol megvan az anyagi háttér, azt bele is teszik a ha van rá lehetőség...
  • Oziris666
    #111
    Az tisztasor h Robinho igen messze van eme 4névtől!
    Najó de ilyen alapon Essien meg Drogba 24milliós ára is reális a Chelsea szempontjából és simán megérte...Ahhogy a reálnak is Zidane vagy Figo

  • 9csöves9
    #110
    igaz,nem emlékeztem pontos összegre a lényeg ugyanaz

    arról nem is beszélve,hogy ők mennyire kibaszottul megérték a pénzüket és reális is volt az ár.Robinho meg még elél pár évig az "újpelé" névből meg a semmitnemérő biciklicselekből aztán sehol nem lesz.ahogy a city sem
  • Oziris666
    #109
    Hát az tulzás h fedezte:)
    Tudom 2001ben!
    Buffon:32,6 milla font
    Nedved:25,5 milla font
    Thuram:22milla font

    Nem a Juvét pécéztem ki csak h azért anno bőven nagyobb összegekkel dobáloztak a csapatok...
  • ForzaInter
    #108
    ja, meg nem az volt a csapatok célja, hogy kirakatcsapatot építsenek, meg nem külföldi milliárdosok irányították csapatot, akik kb mindent leszarnak..
  • Oziris666
    #107
    Legdrágább Igazolások listája

    Full alátámasztja h semmivel sem rosszabb a helyzet mint régebben...
  • 9csöves9
    #106
    hülyeség.a Juve pl egyszer igazolt igazán nagy összegekért azt is fedezte Zidane.elötte mindig az akkoriban elfogadott lóvék forogtak
  • fsgh
    #105
    Igen csak ők nem egy C.Ronit,Torrest,Henry-t vettek meg pl télen:D (most mondtam három embert) Jó nem biztos hogy megveszik de most arról a lehetőségről beszélünk hogy tényleg marha sok pénz van és tényleg hajlandó költeni az elnök...

    Mind1 majd lesz valahogy csak az Interből nem merjen venni senkit:P
  • ForzaInter
    #104
    de azóta már elég reális árakon vásárolnak csapatok, akkoriban az is túlzás volt, Parma és Lazio meg is szívta vele jól... de ők legalább nem a fél világot akarták akkoriban, fizetés sem volt így eltúlozva, nem tesznek jót ezek a külföldi milliárdosok a focinak, ennyi, de ahogy vki írt egy másik topikban, hagyományokat és igazi szurkolókat, nem lehet pénzért venni:)
  • Oziris666
    #103
    És ki vett 100milliókért bárkit,ne tulozzunk már,ezek csak hírek!
    Régen a Parma,Lazio,Juve,Real ugyanígy dobálta a 100millákat egy-egy szezonban csak azt elfelejti mindenki...
  • 9csöves9
    #102
    a fizetési sapkánál is van kiskapu az csak egy látszatmegoldás lenne
  • fsgh
    #101
    Illuzióid ne legyenek ha Morrainka vagy Berlusconinak lenne ennyi pénze akkor nem fognák vissza magukat teszemazt nem mondanák azt hogy xy-t nem vesszük meg mert az rosszat tenne a focinak ha sokat költenénk... Csak nekik ez bevételi forrás, nem mindegy mennyi megy ki és mennyi be. Míg ennek az ultramilliárdosnak gondolom tök nyolc ha nem jön össze...elbukta a havi zsepénzét:DDd

    Legalábbis én így gondolom aztán lehet nem így van:P
  • ForzaInter
    #100
    lényeg hogy amit ezek csinálnak már undorító, ez már nem foci... remélem UEFA fog vmit ez ellen tenni, eddig is voltak irreális árak, de ez már túlzás, elébb utóbb be kell vezetni fizetési sapkát...
  • ForzaInter
    #99
    egyetértek:D
  • ForzaInter
    #98
    Chelseanél meg mostmár Citynél erről szól, többi csapat eddig észszerű határokon belül igazolt, ottvan Moratti vagy Berlusconi világ legazdagabb emberi közt vannak mégse vesznek 100 milliér senkit, pedig megtehetnék...
  • fsgh
    #97
    Nem mindenkinek sikerül. Van ilyen. Bár jelen esetben elvileg példátlan vagyonű elnökről van szó.
  • kretyás
    #96
    ellenpélda: NUFC

    milliárdos tulaj, okosan akarja vezetni a klubot, jol is kezdték mert a sokat kereső szart se csinálo játékosoktol megszaabdultunk nagyrészt,erre KK lemond ma mert mégsem olyan jo a helyzet mint azt gondoltuk volna...
  • fsgh
    #95
    Sjanos ma már erről szól a foci... Ez már rég nem a hétvégén lemegyünk egyet focizni című játék:D

    És a Man city a példája hogy ez terjed :S De nézhetjük onnan is hogy izgalmasabb lehet a bajnokság ha több csapat tud verseny képes lenni.
  • fsgh
    #94
    és ha annyi pénzzel a Chelsea a hobbija akkor a arabnak a Man city ey kis legó játéknak felel meg:DDd (ha a pénz közötti arányokat nézzük.)

    Amúgy meg ha tényleg annyi pénze van mint mondják akkor biztos nem azért csinálja ezt hogy több legyen mert a vagyonához képest nevetséges összegek folynának be hozzá. Szerintem csak szereti a focit és mivel megteheti megvett egy klubott és ha már van egy klubja akkor a legjobbá akarja tenni. Nekem legalábbis ha sok pénzem lenne és klubbom:D akkor így gondolkodnék...
  • kretyás
    #93
    hát én meg pont emiatt nem fogok már velük szimpatizálni mert ez amit mostanában müvelnek gusztustalan sztem... :\
  • limperatore
    #92
    jolvan a chelsea az abramovics hobbija :D
  • Oziris666
    #91
    Azér üzletemberről beszélünk,aztse felejtsd h lehet h szereti a focit de nem hülye ugyh nem csak berak hanem ki is vesz sőőt!2éve már a költekezésből is erőssen visszavett...