2173
mancit_0.png\"
  • Legend Killer
    #170
    :D
  • Cabell
    #169
    Ferguson egy olyan csapat edzője 22 éve, mint a MU, és 22 trófeát nyert ezidő alatt...ehhez képest soha, a töredékét nem kapta annak a sztárolásnak, mint Wenger, vagy a te Mourinhod...

    mindössze azért, mert Ő nem játsza az agyát annyit, mint Jose, meg mert nincsenek olyan népbuzdító szónoklatai, mint Wengernek...aki minden évben erkölcsi győztest kreál a rendszerint vesztes csapatából, hogy aztán esetleg egy trófeamentes szezon után is őket éltesse mindenki...

    Ferguson soha sem tett ilyet, nála a vereség az vereség, múltkor is elismerte, hogy a Liv'pool sokkal jobb volt...Wengertől ilyet, hogy az ellenfél sokkal jobb volt, nem tudom, mikor hallottam, neki vagy a fű a vizes, vagy a bíró egy megátalkodott buzi, vagy a játékosait támadta meg szörnyü vírus...

    Mourinho tényleg vicces arc, de hogy a világ legjobbja lenne, ahogy olvashatjuk különböző fórumokon...röhejes...Ferguson is elmondhatná interjúkban, hogy ő az isten, meg csinálhatná a fesztivált, mint JM, akkor ő lenne így agyonsztárolva...Mourinho az én szememben nem több egy feltünési viszketeg pojácánál...
  • Legend Killer
    #168
    Inter nagy klub. Mourinho a magyar válogatott élén befuccsolna, mint a szar :D. bárki más is... szal ok, van sok mindene a menedzserkedéshez és pro, de pl a mi válogatottunk élén sztem ő se tudna mit kezdeni, de megnézném mihez fogna :DD.
  • campy
    #167
    utálom Wengert és persze Fergusont is! 2 nagyképű öreg faszkalap... évek óta csak ők rivalizálnak itt Mourinho volt ász sztem! az egy nagy forma az az ember akármennyire utálják sokan... Internek már beindult a mázli sorozata amióta ott van:D

    szóval Wenger szavaiból ítélve tart a citytől...de én is felteszem a kérdést! ugye nem azt fogják csinálni a cityvel h megveszik őket aztán rögtön ha nem jön semmi eredmény áh nem kell eldobjuk! csak ennyit mond az arab tulaj!! ez csak egy feltevés, de kíváncsi vok mit szolnátok hozzá:P:D:S
  • Legend Killer
    #166
    :D, lehet fél, de jó a fejtegetése. De hát most nem állíthatunk a MC elejére egy ízig vérig MC drukkert, mert kitudja mi lesz abból... bár, ha olyan gazdag, mint a tulaj, akko jóvan :DD.
  • Cabell
    #165

    „Nem értem, mit keresnek itt ezek az emberek. Nem úgy tűnik, mint akik pénzt akarnak csinálni valamiből, tehát akkor szeretetből csinálják. De azt még kevésbé hiszem, hogy ezek az emberek fiatal koruk óta Manchester City szurkolók volnának... Szóval akkor adódik ismét a kérdés: mit keresnek itt, és miért vették meg a klubot? Nem találom a racionális választ…”

    „Ha ez csupán egy játék nekik, akkor még veszélyesebb a dolog. A probléma az, hogy mit csinálnak, ha belefáradnak? Mit hagynak majd maguk mögött? Szerintem ezt a kérdést kell igazából feltennünk” – hangzott Wenger válaszolatlanul maradt elgondolkodtató fejtegetése.

    Wenger azt hiszem picit fél a Man Citytől:D:D
  • Legend Killer
    #164
    soppingolnak :D.
  • Monoton
    #163
    Messze van még az a tél :D
  • fsgh
    #162
    A vezetők igen:D Már télen vásárolni akarnak...
  • Monoton
    #161
    Én nemhiszem hogy bárki is az első 3ba várja őket :)
  • fsgh
    #160
    Ez még akkor is kevés lesz. Vagyis attól függ mihez... Az első 6-ba pl simán bent lehetnek de mondjuk az első 3ba tuti nem várnám őket...
  • Monoton
    #159
    Egyetértek
  • Csesza
    #158
    meccsről-meccsre egyre jobban össze fognak szokni, látszik, hogy szeretik egymást a játékosok, ez sokat fog jelenteni és egyre jobbak lesznek, várható volt, hogy a szezon elején nem lesz minden tökéletes, jó persze nem 6-0s eredményeket kell várni, de magabiztosabb csapatot :)
  • fsgh
    #157
    jaja...Nem a City lett hirtelen világverő csapat:D Chelsea ellen ugyanezzel a kerettel sehol se voltak...
  • Monoton
    #156
    A legtöbb gól ahogy nézem a kapus hibája. Hihetetlen milyen szögekből kapott gólt.
  • Csesza
    #155
    :C
  • Monoton
    #154
    Harmadik gól után milyen gólörömöt levágtak :DDD
  • banok
    #153
    Manchester City - Portsmouth 6-0 ::: összefoglaló
  • Monoton
    #152
    Thx. Jó meccs lehetett
  • ForzaInter
    #151
    Portsmouth
  • Monoton
    #150
    Ki volt az ellenfél?
  • campy
    #149
    gólok: Robinho, Dunne, Wright Phillips, Jo, Evans, és Gelson Fernandes

    azért nem semmi, gyorsabban beindul a szekér mint azt gondoltuk:D:D:P már lehet h idén bajnok lesz a city?
  • gercse
    #148
    6-0-ra nyert a city, aztán sehol senki? milyen drukkerek vagytok?:D
  • gyemant04
    #147
    több esze van Ronaldonak :)
  • Monoton
    #146
    Ja ezt arra írtam hogy Ronaldo nem igazol ide
  • amjan
    #145
  • Monoton
    #144
    Na akkor most mivan?
  • báttyó02
    #143
    pf
    első meccsen lerugdosnák
  • gabber_saviola
    #142
    Ronaldo: Robinhóval ketten több mint ötven gólt rúghatunk

    http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=199935
  • campy
    #141
    korai még ez a herce hurca a szitííí körül:D:D:P arabok ide vagy oda... kell itt legalább 1-2 év mire ezek világverőek lesznek:) de azért Robinho gólja jelenthet valamit:)
  • asfa
    #140
    1-3 már :)
  • limperatore
    #139
    jo csapat lesz ez
  • Monoton
    #138
    O.o nagy helyzeteket dolgoz ki a city
  • fsgh
    #137
    1-1 már.
  • Matthew Prosac
    #136
    most mégjobban 1-1
  • Monoton
    #135
    Csodálkoznak most :)
  • Matthew Prosac
    #134
    hol vannak most a City szurkolók?
    1-0 Robinho
  • campy
    #133
    hehe:):D
  • France men
    #132

  • Matthew Prosac
    #131
    igen, és minden csapatot a földön nevezzenek át Football FC-re.
    és minden egyes játékost Daniel Player-re kereszteljenek át.
    tök izgi lenne!