2173
mancit_0.png\"
  • Cabell
    #210
    milyen érdekes, mintha csöppet hanyagolva lenne a topic, mióta érdekes módon mégse váltotta meg a City a világot Robinho óta...:D:D Keresem a szavakat....talán a szánalmas lenne a jó?:D
  • amjan
    #209
    na
  • campy
    #208
    hmm a Liverpoolban ott van egy Torres nevű valaki aki szenzációs:D
    amúgy nem volt rossz a city főleg az első félidő volt bíztató! majd belendülnek! sztem még sokan fogják éljezeni ezt a csapatot a jövőben de lehet hogy nem így lesz...
  • Cabell
    #207
    1. a 11es parbaj altalaban pont ennyin mulik, ennyi erovel Ronaldo kihagyta, es ennyin mult volna h a Chelseae.

    2. Eddig is ruhelltem ezt a csapatot, aki a rohadt meccseit oda adja az osszes rivalisnak, a MU ellen meg brilliroznak persze, de hogy hazai palyan 0-2rol kikapnak, teljesen betett. Kivanom a legrosszabbakat ennek a "csapatnak":)
  • campy
    #206
    hagyjuk... Terry elcsuszik az esőben a 11-esnél? ...csak ennyin mulik és az is igazságtalan h 2 ezüstérem a Chelseanek...legalább az egyik lett volna meg nekik... Man cityvel foglalkozzunk! szoval ki mit tud Martin Petrovról? játszik még egyáltalán a Cityben?
  • Cabell
    #205
    me méris nem? meg a bajnoksagot sem ugye? azt eddig is tudtuk, hogy mindig az erdemli meg a BLt, aki a vegen nem nyer, de mar kezdem ezt unni...;
  • kretyás
    #204
    éli világát
  • campy
    #203
    érthető!:) amugy sztem az nem büntethető ha kifigurázom a nevéta gyereknek:D mindig akkor szerez gólt amikor nem jo:D de jó játékos télleg! én meg nem vagyok Inter fan sőt... én "sajnos" Juve fan vagyok:P ugyhogy:D:D megint ellenség vagyok ugy látszik vkinek xD
    Martin Petrovval mi ujság? rég hallottam felőle!
  • ForzaInter
    #202
    nyugi van, ez egy tök normális válasz volt:)
  • Fabio Capello
    #201
    nyugalom :)
  • ForzaInter
    #200
    esetleg normálisan leírni csapatnevet és játékos nevét... és nem akar elmenni, mert minek? az Inter a világ egyik legjobb csapata, MAn City jelenleg meg sehol... ráadásul Cambiassonak kb olyan az Inter mint Javier Zanettinek, esélytelen hogy megvegyék, Mourinho nem fogj egy kulcsjátékosát sem elengedni...
  • campy
    #199
    pénzügyileg nem lehet kérdés! jól járna vele a City! csak nem tudom h elakar e jönni Campobasso az Interkéből:):P
  • ForzaInter
    #198
    biztos megveszik:DD
  • Fabio Capello
    #197
    meglátjuk

    részemről nem oszt, nem szoroz :)
  • daviddavid
    #196
    semmi
  • Fabio Capello
    #195
    Hát ki... :/

    Állítólag szemet vetettünk Cambiassora, kiváncsi vagyok mi fog kisülni belőle
  • campy
    #194
    befejeztük vége...City kikapott 2-1 re a Wigantől:S
  • Fabio Capello
    #193
    Már ne is haragudjatok, de áruljátok már el, hogy az United ügyeit méris a City topikban kell kitárgyalni?
  • campy
    #192
    neee ám mert szívinfarktust kapok...jól leszerepeltek a Zenit ellen is ugyhogy nem ők 2008 legjobb csapata... BL-t meg abszolút nem érdemelték meg!
  • campy
    #191
    azt nem hinném...nem értek egyet...most mondták be h őket is már vagy 2 évvel ezelőtt megvette valami külföldi befektető csak arról nem tudsz...
    egyébként nem írom le mégegyszer de kitiltanak miért gyűlölöm őket!!!méghogy nem sztárolják magukat??? Ronaldora mit mondasz akkor?
  • Oziris666
    #190
    Év vicce:D
  • Fabio Capello
    #189
    Zaki 11-esből 2-1

    sztem akkora műesés volt mint a ház...
  • Fabio Capello
    #188
    Kompany egyenlített Elano beadásából, 1-1
  • Fabio Capello
    #187
    Valencia góljával vezet a Wigan... nem kicsit ragasztott a jobb felsőbe...

    1-0
  • Monoton
    #186
    thx :)
  • Fabio Capello
    #185
    Eurosport 2-n megy a meccs :)
  • karajjj
    #184
    szerintem ezzel a világ legjobb csapata kijelentéssel nem dobálózzál... köszipuszi
  • amjan
    #183
  • gyemant04
    #182
    gratulálok...az MU pont az a csapat aki visszahúzodott nem sztárolja magát, mégis a világ legjobb csapata...az MU nem a sztárokból él nem a pénzből, hanem ők focit csinálnak saját nevelésből stb...erről asszem ennyit.
  • ForzaInter
    #181
    legyél büszke rá akkor...
  • campy
    #180
    azért az gondolom lejött h szívből gyülölöm azt a bizonyos másik csapatot:D:D a Unitedet...
  • campy
    #179
    ezt most miért kellett?
  • campy
    #178
    - moderálva - #174
  • amjan
    #177
  • Legend Killer
    #176
    neizéljémá :D.
  • Cabell
    #175
    Annyira birom amúgy, hogy egy normális hozzászólásra jönnek ezek a reakciók, ezek a hasonlóan értelmes reakciók, és akkor már persze, hogy nincs helye...de azért köszi legend killer, igazán hálás vagyok...
  • Monoton
    #174
    Ennek a beszélgetésnek a továbbiakban itt nincs helye!
  • Cabell
    #173
    Te ilyen nagyon vicces srác vagy?
  • Legend Killer
    #172
    de azt se kérte :D, vagy igen? :D
  • Matthew Prosac
    #171
    "képest soha, a töredékét nem kapta annak a sztárolásnak, mint Wenger, vagy a te Mourinhod"
    csak a brit birodalom lovagjává ütötték xDD