2173
mancit_0.png\"
  • karajjj
    #250
    megy a rétre motozni XD
  • Monoton
    #249
    Lehet nagy a kert :DD
  • Cabell
    #248



    A jelek szerint Robinho még emlékszik arra az időszakra, amikor a kispadosok keserű kenyerét ette Madridban, és most azzal "fenyegette meg" edzőjét, Mark Hughest, hogy nem igazán lesz kedve játszani, ha két honfitársa, Jo és Elano nem jutnak több lehetőséghez.
    Még szerencse, hogy a feszült légkört némileg oldja Micah Richards, rajta röhög ugyanis az egész csapat. A fiatal játékos nemrégiben ugyanis vásárolt egy Harley Davidsont, a dolog bökkenője, hogy nincs jogosítványa...
    Úgy tűnik, ő is ugyanazt az elvet vallja, mint a klubja: mindegy, hogy mire, csak költsünk minél többet...


  • Bulykin
    #247
    hát nem voltXD
    se a city, se a chelsea...
  • Matthew Prosac
    #246
    hát nem lesz jó napod holnap akkor
  • Monoton
    #245
  • Bulykin
    #244
    holnap mencseszteri rangadó, City - United, remélem kikap az united, mert a chelsea az arsenallal játszik és a chelsea is nagy kedvenc...
  • Bulykin
    #243
    Schalke 0 - 2 Manchester C.
    Mwaruwari és Ireland

    ezzel buktam a tippmixem, de sebaj
  • Bulykin
    #242
    A Liverpool lecsapna a City braziljára

    Üdv, csatlakozom én is a City fanokhoz:)
  • campy
    #241
    nincs pénzünk
  • passatgt
    #240
    valakinek nem kell egy city mez+nadrág?

    eredeti Kappa, új, hosszú ujjú, még a régebbi változat, zöld-kék, Brother-es szponzorral
  • campy
    #239
    60 millió fontért vennénk meg Terryt és évi 10 millió fontos fizetéssel a világon a legjobban fizetett játékos lenne, azta mindenit...:O:O
  • campy
    #238
    Man. City - Arsenal 3-0!!!!
    GSZ: Ireland, Robinho, Sturridge nem semmi
  • campy
    #237
    Kakát akarja a city nagyon...! de ez egyenlő a lehetetlennel
  • Cabell
    #236
    Robinho volt a csk tegnap...NC
  • Cabell
    #235
    Tuti nem fog oda semmilyen Torres meg David Villa sem menni, Robinho is azért ment, mert a Realba egyszerűen nem maradhatott az után a műsor után, amit levágott...Egy jó korban lévő játékos nem fog a sztárklubjától odamenni, maximum levezetésképpen Ronaldók odalátogathatnak, de ez nagyon a max...
  • campy
    #234
    jesszus :/
  • fsgh
    #233
    am mostmár kajak várom a téli átigazolási szezont:D Röhögnék ha csak a szájuk nagy most...
  • fsgh
    #232
    ironia volt:D
  • karajjj
    #231
    jajjj haggyad már, zsebből kirázzák az egész világgazdaságot :\
  • fsgh
    #230
    Tettek volna többet is csak az a fránya gazdasági válság...
  • Monoton
    #229
    A Manchester City tulajdonosai 243 millió eurót tettek félre Fernando Torres, David Villa és Kaká leigazolására. /AS/
  • campy
    #228
    nyugi... elég már egyébként fontosabb hír hogy Elanot, és Jo-t is megbüntették 40 ezer fontra...

    a téli átigazolásoknál megválnak jópár embertől az arab milliárdos nem cicózik kapásból Elanot, Hamannt, és sok más emberkét elküldene innen
  • Cabell
    #227
    :D:D:D ezmost komoly, hogy még mindig azon megyy a para, hogy legalább 2x (tyűűűűha) használtam ezt a szót?:D:D:D komolyan, ezen a fórumon annyira imádtok kipécézni magatoknak egy-egy embert...:D:D
  • karajjj
    #226
    nemártana bővíteni a szókincsed...
  • campy
    #225
    Man city - Tottenham 1-2
    GSZ: Robinho, ill Bent 2x

    hát ez van majd legközelebb nem véletlenül mondta Corluka a meccs előtt hogy szerinte jobb csapat a Tottenham
  • REALista
    #224
    Szánalmas már ez a sok szánalmasozás...
  • campy
    #223
    én figyeltem a topikot végig csak nem nagyon írt senki:(
  • Monoton
    #222
    Kezd elegem lenni a sok "szánalmas" megjegyzésből, ideje lenne befejezni!
  • Cabell
    #221
    Egyébként én a szánalmas dolognak csak azt tartom, hogy ez a topic abban a pillanatban létrehozásra került, amikor Robinho ide igazolt, aztán mikor kiderült, hogy egy játékostól nem lesz egy csapat világverő, hirtelen mindenki leszarta...
  • Cabell
    #220
    Ne feledd barátom, hogy ez alapból Man City topicnak indult, csak titkon tudja mindenki, hogy ez Robinho topic...:D
  • campy
    #219
    csakúgy szólok Robinho már 6 gólos a bajnokságban pedig nem rég érkezett a csapat házigólkirálya lett hirtelen de érdekes? xD xD
  • Cabell
    #218
    Kell valami?:D

    de am csak azért, mert átpártoltam a Rovershez, miután egy Bristol drukker belerugott a prosztatámba^^
  • gabber_saviola
    #217
  • amjan
    #216
  • REALista
    #215
    Milyen érdekes te se nagyon látogatod a Bristol-os topicodat már jó ideje...:)
    Keresem a szavakat....talán a szánalmas lenne a jó?:D
  • Matthew Prosac
    #214
    látom a fanok nem írták be a még a legutóbbi meccs végeredményét sem. trehányak!
    pótlok:

    Bolton 2-0 (0:0) Manchester City
    Ricardo Gardner 76'
    Richard Dunne (og) 88'

    Tényleg nincs élet ebben a topicban. Hol vannak a rajongók ?
  • amjan
    #213
    ahogy mondod holtszezon van nekik már
  • amjan
    #212
    nem-nem
  • karajjj
    #211
    még nem szánalmas, csak nem megy a szekér, majd ha bevásárolnak a télen meg jövő nyáron és akkoris semmi, na az lesz majd a szánalmas