2173
mancit_0.png\"
  • Bulykin
    #290
    Manchester C. [0 - 3] Nottingham F.

    komolyan mondom, idegesítő...ezt nem hiszem el
  • Rudee
    #289
    A Forrest ellen fogadni bűn, ez alapszabály
  • Matthew Prosac
    #288
    half time Manchester City - Nottingham F. 0-2
    big grat, olyan jó 7000-em fog elmenni ezen és olyan jó 20.000et nyerhettem volna... -.-
    lsr(s).
  • campy
    #287
    Wayne Bridge is biztos...
  • Bulykin
    #286
  • karajjj
    #285
    mingyá kapsz egy beutalót
  • Krisz018
    #284
    - nincs reklám az SG-n -
  • fsgh
    #283
    Adriano mehet:) Sok pénzért vihetik:P És talán az Adri-Robinho támadósor se lenne olyan rossz:D
  • Bulykin
    #282
    Santa Crus szerintem már 100% hogy jön, Adriano-t nem hinném, viszont Tourera is nagy az esély hiszen az Arsenalnál már csak kispados...
  • Fabio Capello
    #281

    A köztudottan jó anyagi helyzetben lévő Manchester City neve több játékossal kapcsolatban felmerült. Egyes értesülések szerint Mark Hughes csapata élénken érdeklődik Roque Santa Cruz, a Blackburn támadója, valamint az interes Adriano iránt, és a City Kolo Tourét is szeretné megszerezni az Arsenaltól.
  • campy
    #280
    valszeg én is:) ők 3 jukat nagyon tisztelem tényleg sportemberek nem úgy mint pl C Ronaldo
  • karajjj
    #279
    akkor divat city drukker lennék :DDDDDDDDDDDDDDdd
  • campy
    #278
    ha mind a 3 man mennének a citybe akkor esküszöm leugrok a hídról:D
  • Bulykin
    #277
    egyik se fog jönni:D:D
  • karajjj
    #276
    Buffon, Ronaldinho, Kaká... -.-
    A_S:D_FAS:GD_FAs
  • campy
    #275
    2. jelölt még 3 kell:P:D
  • Bulykin
    #274
    A The Manchester Evening News információi szerint a Manchester City trénere, Mark Hughes leigazolná a Chelsea balbekkjét, Wayne Bridge-t. A City 8 millió fontot költene az angol válogatott játékosra.
  • campy
    #273
    Az angol Daily Mail című lap információi szerint a Manchester City és a Blackburn Rovers megegyezett a paraguayi csatár, Roque Santa Cruz átigazolásáról.

    A Daily Mail szerint a most futó bajnokságban három gólnál járó Santa Cruz 18 millió fontért szerződhet a Blackburntől a Cityhez.

    Amennyiben a lap információi beigazolódnak, és Santa Cruz valóban klubot cserél 18 millió fontért, úgy a Blackburn nagyon jó üzletet csinálhat a 27 éves támadóval, hiszen 2007-ben 5 millió euróért igazolták a Bayern Münchentől.

    az első jelölt sztem ő jó csatár
  • Bulykin
    #272
    Manchester C. 5 - 1 Hull C.
    bezzeg a szuperújonc csapatonak aki a Livelpoolt is "megszivatta" berámolunk egy 5öst...:D
  • campy
    #271
    pénz beszél kutya ugat...
  • kretyás
    #270
    igy elég nehéz motiváltan focizni, ha tudod h akármilyen jol játszol, ugyis egy sztárt fognak igazolni a helyedre, sztem ezért szivnak most :\
  • Matthew Prosac
    #269
    ugyan ki igazolna egy kiesőhelyen tanyázó csapathoz?
  • Bulykin
    #268
    tippek?:D
  • campy
    #267
    5 játékos alap hogy jönni fog xD
  • karajjj
    #266
    na nemsokára kezdődik az átigazolási szezon :D
  • campy
    #265
    hatalmas gól volt
  • banok
    #264
    OMG
  • Bulykin
    #263
  • amjan
    #262
  • campy
    #261
    elvileg sérült...sajnos nem láthatom az angol bajnokságot a UPC miatt...úgyhogy a cityt nem látom, de mivel nem rúgdossa a gólokat nagyon a city ezért gondolom h sérült a "napközis" egyébként utoljára másutt az Arsenal meccsen láttam ott szenzációsan játszott
  • pacclacc
    #260
    Üdv. Mi van Robinhoval? Mekkora magaslatokba emeli a City fényét? Megy neki a játék? Vagy már edzésre se jár?
  • campy
    #259
    kíváncsi vagyok mit csinálnak az Arab tulajdonossal ha kiesik a csapat xD pénz pénz nem minden ám...5 játékost akar a city leigazolni az átigazolási szezonban
  • Bulykin
    #258
    West Bromwich A. 2 - 1 Manchester C.

    idegesítő...
  • campy
    #257
    egyelőre megbíznak Mark Hughesban...
  • Rudee
    #256
    Szerintem kéne egy tapasztaltabb edző a sok igazolás előtt, aztán lehetne bizakodni a szebb jövőben.
  • campy
    #255
    nem baj lesz jobb is...David Villát nagyon szeretné a City, érdekes átigazolás lenne kb heti 150 ezret tehetne zsebre
  • Bulykin
    #254
    nah már megint kikapott a City...0:1 az Evertonnak...
  • campy
    #253
    ne becsüld le a Fulhamet... alig kaptak gólt ha megnézed
  • Bulykin
    #252
    Fulham - City 1:1
    6' [0 - 1] B. Mwaruwari
    27' [1 - 1] J. Bullard
    azért a fulhamot pedig illett volna megverni...
  • Bulykin
    #251
    bazzeXD ha én is szarnám a pénzt akkor megvennék én is mindent:D