2173
mancit_0.png\"
  • campy
    #370
    hullámzóak de nagyon...
  • karajjj
    #369
    emberhátrányban :D
  • Matthew Prosac
    #368
    Stoke - Man.City 1-0

    szép teljesítmény volt
  • Rudee
    #367
    Bellamy meglőtte első gólját.
  • campy
    #366
    megfigyeltem ezt is (pl a vízilabdában vehető a legjobban észre de): gondolkodj földrajzban, helyben, politikában: Szerbia kezd feszültté válni, mert lassan úgy járnak mint mi 1920-ban (trianon) mostmár Koszovo is kivált...Montenegro 2006 környékén...Montenegro fel lett dobódva a nemzetüket is benevezték mindenféle sportbizottsághoz+ focinál (UEFA kérelem) na most Montenegro tengerparti oldal az én logikám szerint higgadtabb emberek élnek és megférnek a szerbekkel mivel tőlük váltak ki...Bosznia és Szerbia szomszédok gyűlölik egymást, de ez már nagyon régóta így van...de ne menjünk bele sokkal jobban kell güliznie a szerb embereknek idegesebbek mint akik a tengerparton élnek nyílván...Horvátokról nem is beszélnek->velük egy gond van sokat képzelnek magukról lásd az EB-n és meg is szívták...ennyi Vidicet meg hagyjuk mert undorodom tőle meg a stílusától
  • BlueJersey
    #365
    Juhásszal kapcsolatban igazad van szerintem teljesen kiérdemelne egy nagy csapatot,de Huszti nem igazán, már Gera sem,szerintem pont a helyükön vannak,a szerb dolog pedig nem igaz, ott van Jovetic a fio-ból tudom ő nem szerb,hanem montenegrói.. ugyanaz,szarok rá, Pjanic és lehetne sorolni hány szláv technikás focista van, Vidic meg egy nagyon jó védő,néha túl durva a foci szabályihoz képest,de azt hiszem ez egy jó védő dolga.mentálisan lehet,h kicsit javulnia kéne.
  • campy
    #364
    te most nyilatkozott a Ferenczi, hogyha a Gera, Huszti, Juhász Angliában születik tuti nagycsapatban játszanának...hát most mennyivel jobb futballista egy Samy Hyppia aki alapember Liverpoolban mint a Juhász? erre utalt Ferenczi h nem szeretik a Magyarokat kint a "nagyok" sztem csak nem merik őket igazolni pedig tudunk...és akkor a sok szerbet meg igazolják orrba szája Manchester Unitedbe:D (ez rímelt) mert meghalnak a pályán...és mocskos módon fociznak a szerbek gondoljatok Vidicsre...fujjj
  • BlueJersey
    #363
    a mondat második fele alátámasztja,amit most elmondanék,de így már felesleges:D
  • campy
    #362
    figy má a Gera nem volt rossz csak most nincs formában simán beférhetne tudása alapján a Man citybe:D egyébként pedig piszkosul elfogult vagyok Magyar szempontból:):D
  • BlueJersey
    #361
    Ez a gerás ötlet ugye csak vicc volt:D
  • campy
    #360
    valóban... én pl Montolivo leigazolásán gondolkoznék esetleg Gera Zoltánt is megszerezhetné a city:)
  • BlueJersey
    #359
    egyébként jobban járnak ilyen szürkeeminenciás de jó focistákkal mint de jong,a sztárok helyett.. úgysem fognak jól muzsikálni egy kesze-kusza semmilyen csapatban...
  • campy
    #358
    amikor pont láttam egy Hamburg meccset jobb hátvédet játszott...na mind1
  • Skynet723
    #357
    [URL=http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/kaka-utan-robinho-is-cserbenhagyta-a-manchester-cityt-217681.html]Kaka után Robinho is "cserbenhagyta" a cityt! :D[/URL]
  • Rudee
    #356
    Nigel de Jong védekező középpályás. A Rodában van egy másik de Jong, aki szélső védő.
    Jó lesz ez a City szerintem. Kompany visszamehet a védelembe, de Jong ott lesz kp-n nekik.
  • campy
    #355
    avval nem jártatok rosszul eléggé fiatal jobb bekk hasznára fog válni a citynek! sztem pont ilyen kaliberű játékosok kellenének ide nem pedig 100 milliós Kaká-k akik nem éreznék jól magukat áh nem, De Bellamyt nem értem mondjuk tele van bajjal az az ürge és balhés is...gondolok itt a golfütős jelenetére ...pfff
  • Rudee
    #354
    Azt.
  • LasCar16
    #353
    Hamburgosat?
  • Rudee
    #352
    Ja már láttam azóta, meg de Jongot is.
  • Monoton
    #351
    Igen
  • BlueJersey
    #350
    Kaká transfer collapsed ennél jobb hír másnaposan nincs azon kívűl,h elfogyott a cigi! ja nem az rossz hír...
  • BlueJersey
    #349
    ez kama

    rendes oldalakat kell olvasni: BBC
  • Skynet723
    #348
    Most hallottam az MR2-ben h Kaka-nak az apja vissza utazott milanoba h tárgyaljon a Milannal... és állitolag elfogadta a milan az ajanlatot...

    remélem tényleg kacsa...
    hajrá MU :D
  • Rudee
    #347
    ESPN szerint a West Ham elfogadta a ~14m €-s ajánlatot a Citytől Craig Bellamy-ért, közben a Transfermarkt már el is könyvelte az átigazolást.
    Ez igaz?
  • Matthew Prosac
    #346
    azt mondta hogy a Milánból akar visszavonulni. én hiszek neki..
  • Krisz018
    #345
    A Manchester City tulaja: Kacsa a Kaká-ajánlat!!!!

    Teljesen nevetségesnek nevezte a 100 millió fontos ajánlatot a Manchester City tulajdonosa. Manszur bin Zajed an-Nahjan sejk szerint az sem igaz, hogy klubja heti 500 ezer fontos fizetést ajánlott volna Kakának, ha hozzájuk igazol.

    Az arab milliárdos az Observernek elmondta: az egész ügyet Silvio Berlusconi, az AC Milan tulajdonosa fújta fel annak érdekében, hogy jó színben tűnjön fel, mivel Kaká marad a csapatban. Erre utal szerinte, hogy az ajánlat híre először a miniszterelnökhöz közel álló internetes portálon jelent meg.

    – Teljesen nevetségesek a hírek, nagyon messze vannak az igazságtól – hangsúlyozta a City tulajdonosa. An-Nahjan szerint Kaká ára 50 millió font körül van, azokhoz a játékosokhoz hasonlóan, akik korábban elnyerték a FIFA Év Játékosa címet. Az üzletember kijelentette: a jelenlegi gazdasági környezetben különösen elképesztő 500 ezer fontos heti fizetésről cikkezni.

    A sejk beszámolt arról is, hogy nem vették fel a kapcsolatot a játékossal, aki valóban rajta van Mark Hughes menedzser kívánságlistáján.
    -------------------------------------------------------
    C’mon Chelsea!
  • LasCar16
    #344
    gabber te nagyon elzavarnád olaszhonból a srácot... többször is leszögezte amúgy.
  • karajjj
    #343
    azt írtad, hogy nem szeretne ott játszani, én meg erre írtam...
  • gabber_saviola
    #342
    ki mondta neked, hogy nem szeretne a Cityben futballozni?
  • Matthew Prosac
    #341
    olvasd el mit írtam. nem ezt.
  • karajjj
    #340
    jajj azért ne gondold már, hogy fúúú ostorral meg korbáccsal fogják verni... :\
  • Matthew Prosac
    #339
    Ha létrejön a transzfer, akkor azért kíváncsi leszek hogyan fog Kaká játszani egy olyan csapatban ahol nem szeretne.
    Nem hinném hogy csillog-villog majd a pályán ha minden egyes edzésre és mérkőzésre úgy megy majd, mint aki seggberúgja saját magát. A pénz nem minden, neki ráadásul van elég, szóval ez nem fogja motiválni..
  • campy
    #338
    nem e?:P sztem tökmind1 neki már van Aranylabdája és temérdek sikere 26 évesen nem sajnálom tőle jó ember oda igazol ahova akar
  • karajjj
    #337
    ment a topik eddig is :D
    kaká meg elfér a citybe, én nagyon nembánom XD
  • campy
    #336
    üdv ujra megint beindult a topik mert Kakáról van szó?nem mondom... ha Kaká elmegy tuti nem a pénzért Brazília 2. leggazdagabb emberének a fia...+a Kaká is agyon kereste magát tavaly a futballisták között is ő volt a leggazdagabb...ez nem pénzről szól hanem hogy milyen nyomást tudnak gyakorolni a srácra...el is sírta magát állítólag az edzésen...a nyomás nehezedik rá és a Milan vezetősége Berlusconi nem tud ellenállni a pénzből Adebayor meg Alexezni akarnak hát pff...:S Milan részéről érthető válság van nem akarnak rossz anyagi helyzetbe kerülni... ->( ugy mondom h ellen Milan drukker vagyok)
  • Bulykin
    #335
    btw. én megértem mit akarsz mondani, csak nem tudom hogy ez miért baj:D
  • Monoton
    #334
    Ne lehet csendesedni ...
  • DONGUBA
    #333
    Nem errol van szo de inkabb abbahagyom mert jon krepper es rendetrak:)
  • karajjj
    #332
    most mondták a milán meccsen, hogy alakul a kaká ügy... :D
  • Bulykin
    #331
    nem kell idejönni, ennyi...