2173
mancit_0.png\"
  • karajjj
    #410
  • Fabio Capello
    #409
    Hát csúnya csatársor lesz a kisebbik Manchesterben, ha ez összejön Oo
  • Forza Italia
    #408
    robinho kimegy szélre, Tevez-Ade elől Santa Cruz meg jó lesz cseének
  • Monoton
    #407
    Már ott tartanak? Azt hittem csak pletyka az átigazolás :S Minek ide még 1 csatár?
  • Forza Italia
    #406
    Adebayor át ment az orvosin
  • Bulykin
    #405
  • Fabio Capello
    #404
    A ciprusi nyaralása során sertésinfluenza vírussal fertőződött meg angol válogatott és a Manchester City 21 éves labdarúgója, Micah Richards.

    A 21 esztendős angol labdarúgó szerdán tért volna vissza Nagy-Britanniába, de az utazást el kellett halasztania, miután kiderült, hogy elkapta a sertésinfluenzát. Richards - akit antibiotikummal kezelnek - jelenleg ki sem mozdul szálláshelyéről, egy ötcsillagos szállodában gyógyul.

    „Nagyon gyengének éreztem magam, alig bírtam megmozdulni, étvágyam sem volt. Először azt hittem, elkaptam valami légzőszervi betegséget, vagy talán alkoholmérgezésem van. Amikor megtudtam, mi a baj, nagyon megijedtem, hiszen rémísztő híreket hallani a betegséggel kapcsolatban" - magyarázta a válogatott játékos a Sun című lapnak.

    Ehhez hozzátette: a klubja, az angol Premier League-ben szereplő Manchester City megértő, s biztosította őt a támogatásáról. Arról nincsen hír, hogy mennyit kell kihagynia.

    „Ha visszatérek és edzésbe állok, biztos, hogy a társaim maszkban készülnek majd a tréningeken. Hiába, ha én elkaptam, más is elkaphatja a sertésinfluenzát, senki sincs olyan fizikai és egészségi állapotban, hogy megúszhatná..." - így Micah Richads, aki reméli, állapota megengedi, hogy vasárnap hazatérjen a Ciprus délkeleti partján található Ayia Napából.
  • hedonist
    #403
    utálni én sem utálom a csapatokat, az teljesen más, még a barcelonat sem utálom:D nem ők tehettek róla. max egyes szurkolókat lehet utálni.
  • Bulykin
    #402
    hát ha CFC vs City van akkor egyértelmű h nem a citynek drukkolok, de egyébként nálam nincs olyan csapat amivel ne szimpatizálnék vmilyen szinten, én pl. nemtudom utálni a MU-t sem, hiába nagy ellenfél...jogos am a kérdésed, de hát nah:D
  • hedonist
    #401
    nekem 8, csak akkor azért annyira nem lehetsz elkötelezett, ha végülis riválissal is szimpatizálsz.
  • campy
    #400
    400. hsz. pedig bíztam benne hátha megállítják a Unitedet...tavaly ez sikerült kétszer is egy szezonon belül 1-0-ra a francba...
  • Bulykin
    #399
    erre nemtok am mit mondani, nem értelek miért oylan nagy baj...
    Chelsea szurkoló vagyok, ez alap, imádom a csapatot, minden meccsüket megnézem, de mellette nyomon követem a City útját is, érdekel a csapat, szóval ha úgyvesszük akkor City szurkoló is vagyok, de a meccseket nem igazán nézem meg, de azért tudom h mik az eredmények.
    pff
  • Bulykin
    #398
    én kérek elnézést
  • hedonist
    #397
    "hiába nyertünk, kiestünk mivel hamburgban kikaptunk 3:1 re" akkor ez mi a city topikban? :D pff
  • Bulykin
    #396
    jaja
  • hedonist
    #395
    te chelsea szurkolónak tartod magad?
  • Bulykin
    #394
    Manchester U. 2 - 0 Manchester C.

    egy kicsit azért reménykedtem:D
  • Bulykin
    #393
    Manchester C. [2 - 1] Hamburger SV
    12'[0 - 1] J.P. Guerrero
    17'[1 - 1] Elano (pen.)
    50'[2 - 1] F. Caicedo

    hiába nyertünk, kiestünk mivel hamburgban kikaptunk 3:1 re
  • REALista
    #392
    Már csak pár perc van hátra...:S
  • Monoton
    #391
    Hát ez siralmas
  • Bulykin
    #390
    Manchester C. [1 - 3] Fulham
    28'[1 - 0] S. Ireland
    50'[1 - 1] C. Dempsey
    59'[1 - 2] D. Etuhu
    83'[1 - 3] C. Dempsey

    a Fulham jó csapat, de azért egy döntetlent illett volna sztem...
  • campy
    #389
    ne felejtsétek el az UEFA kupa negyeddöntőt a Hamburg ellen az kemény lesz
  • Bulykin
    #388
    Manchester C. 1 - 0 Sunderland
    18' Robinho kihagyott egy büntetőt:S
    56' [1 - 0] M. Richards
  • Fabio Capello
    #387
    Noha már egy hónapja menesztették Luiz Felipe Scolarit a Chelsea menedzseri posztjáról, a brazil szakember a klubnál eltöltött hét hónapjáról azóta is folyamatosan derülnek ki apró titkok. Ezúttal Didier Drogbáról tudódott ki: Scolarinak egyáltalán nem volt szüksége a csatárra, olyannyira, hogy tavaly nyáron 18 millió fontért el is adta őt a Manchester Citynek. Az üzletet Roman Abramovics vétózta meg, aki végül egy hónappal ezelőtt is inkább a támadót választotta.

    Didier Drogba ügynöke, Thierno Seydi a L’Observateur című lapnak nyilatkozva kifejtette: tavaly nyáron az Inter és a Manchester City érdeklődött legaktívabban játékosa iránt. A Cityvel már a megállapodás is megszületett: a csatár 18 millió fontért cserélt volna klubot, miután Scolarinak nem volt szüksége rá.

    „Az üzlettel már mindenki kiegyezett: Didiernek jó volt, a Manchester Citynek is megfelelt, aztán a Chelsea igazgatói jelezték, mégsem válnak meg a játékostól. A City 18 millió fontot adott volna egy 30 éves játékosért, Abramovics viszont ragaszkodott hozzá” – mondta Seydi a lapnak.

    „Ez is bizonyítja, hogy mennyit ér a londoniaknak Drogba. Abramovicsnak végül igaza volt, hiszen amióta Didier újra játszik, a csapat is rendszeresen győz” – fogalmazott a játékos ügynöke, aki Scolari menesztéséről is elárult néhány részletet.

    Az elefántcsontparti csatár az idény elején sérült volt, novemberig nem is játszott, és felépülése után Scolari sem igazán foglalkoztatta Drogbát, inkább Nicolas Anelkát szerepeltette egyedüli csatárként.

    „Scolari a kispadra ültette Didiert, de nem sportteljesítménye miatt. Ez két olyan ember problémája volt, akik képtelenek voltak együtt dolgozni.”

    „Egyiküknek mindenképpen távozni kellett, és a klub úgy döntött, hogy Scolaritól válik meg. Azt mondta a vezetőség, hogy Didier már történelmet írt a csapatnál, és még nagyon sokat hozhat a klubnak, úgyhogy az edzőnek kell mennie” – jelentette ki Seydi.
  • Djemba
    #386
    szép volt fiúk!
  • Bulykin
    #385
    hoppá

    Manchester C. 2 - 0 Aston Villa
    Elano és Wright Phillips
  • Bulykin
    #384
    West Ham U. 1 - 0 Manchester C.
  • Bulykin
    #383
    esély nincs rá h Terry otthagyja a Chelsea-t:D
  • Fabio Capello
    #382
    Újabb Man. City-tervezet: Robinho helyett John Terry érkezhet
    Angol sajtóértesülések szerint a Manchester City hajlandó lenne megválni legnagyobb sztárjától, a brazil Robinhótól – és egy még nagyobbat szeretne cserébe: a Chelsea csapatkapitányát, John Terryt.

    Ahogy azt már megszokhattuk, ismét áll a bál a Manchester City háza táján – legalábbis a nemzetközi sajtó ismét a klubbal kapcsolatos pletykáktól hangos. A legmeglepőbb ezek közül a csapat kirakatembere, Robinho távozásáról szól – a Real Madridtól brit rekordért, 32.5 millió fontért érkezett cselgép a szezon végén távozhat a klubtól.

    Robinho alig hét hónapja került Manchesterbe, de az azóta eltelt időben többször került kisebb konfliktusba a vezetőkkel (talán nehéz elviselnie, hogy egyedül nem tudta kivezetni a középszerűségből a Cityt), így az arab tulajdonosok felhasználnák őt egy másik nagyágyú megszerzésére.

    A Guardian információi szerint Robinho a szezon végén a Chelsea-be távozna, a londoniaktól pedig a csapat kapitánya, John Terry költözne Manchesterbe. Noha jelenleg kevéssé valószínű, hogy Terry elhagyná a „kékeket” a City kedvéért, de az arab tulajdonosok ajánlata nem hangzik rosszul: megdupláznák a védő heti 135 000 fontos fizetését.

    Ha ez az ügylet nem jönne össze, a City háza táján akkor sem esnek kétségbe: a nyárra tervezett erősítések között David Villa, Yaya Touré, Kolo Touré és Rocque Santa Cruz neve is szerepel.

    Nemcsak a játékoskeretben, a kispadon is történhet változás: Mark Hughes helyére új szakember érkezhet, a leggyakrabban pedig a Bayern München jelenlegi vezetőedzője, Jürgen Klinsmann neve vetődik fel lehetséges City-trénerként. (A klub részéről egyébként úgy nyilatkoztak, hogy sem a német szakembert, sem a Chelsea-től menesztett Luiz Felipe Scolarit nem keresték meg.)


    esküszöm ezek kezdenek komplett idiótába átmenni... terryt az életbe nem engedik el
  • Bulykin
    #381
    Bellamy 2őt vágott, thx neki:)
  • Djemba
    #380
    remélem megnyerik az uefakupát:D
  • Bulykin
    #379
    még az FC Köbenhavn ellen is szenved a csapat...hazai pályán...65perc és 0:0
  • Bulykin
    #378
    hát jah, ő is külzd rendesen a csapatért.
  • campy
    #377
    Bellamy? mostmár vagy 3 gólban benne volt mióta ideigazolt...
  • Bulykin
    #376
    Liverpool 1 - 1 Manchester C.
    51' [0 - 1] A. Arbeloa (o.g.)
    78' [1 - 1] D. Kuyt

    én csak az uccsó 10percet láttam, amikor nagyon nyomott a 'pool, de nagyon jól védekeztünk és hát Given bizony szenzációs igazolás volt!!
    Robinho csalódás számomra, viszont De Jong nagyon állat:D
  • Rudee
    #375
    A Pompey behúzza a 3 pontot az elmaradt meccsen.
  • Djemba
    #374
    tegnap rendesen beégett a city :S
    jó edző kellene ide
  • Krisz018
    #373
    Robinho megerőszakolt egy nőt?

    Szexuális erőszak vádjával őrizetbe vették, majd kihallgatását követően óvadék ellenében szabadlábra helyezték Robinhót, a Manchester City brazil sztárlabdarúgóját, akivel szemben tart a rendőrségi vizsgálat

    Az angol élvonalban szereplő együttes sokszoros válogatott csatára tagadja a neki tulajdonított tettet, amelyet az AP szerdai jelentése szerint egy észak-angliai éjszakai bárban követett el.

    "Megerősíthetjük, hogy Robinho a rendőrségen volt, és ellene erőszakoskodás ügyében bűnügyi vizsgálat folyik" - közölte a rendőrség, megerősítve a keddi, átmeneti őrizetbe vétel hírét. Chris Nathaniel szóvivő hozzátette: a játékos "bőszen tagadja, hogy bármilyen rossz cselekedetet követett volna el, és együttműködik a rendőrséggel".

    A 25 éves labdarúgó - aki Manchesterhez közel lakik feleségével és egyéves fiukkal - állítólag egy 18 éves lánnyal erőszakoskodott még január 14-én, Leedsben. Napokkal az eset után Robinho engedély nélkül elhagyta csapata tenerifei edzőtáborát, és Spanyolországból Brazíliába repült "fontos családi okból". A futballista vasárnap tért vissza Manchesterbe, ahol - a vezetőedző Mark Hughes közlése szerint - pénzbüntetés vár rá az önkényes eltávozásért.

    Forrás:www.mti.hu
    -------------------------------------------------------------------
    C’mon Chelsea!
  • pAtOcA
    #372
    A Stoke emberhátrányba beakaszott a Citynek,kicsit cink :S
  • Forza Italia
    #371
    inkább szánalmasak. Ilyen kerettel egy Stoke Cityt se tudnak megvervi 50 perc emberelőnybe. Pfüüü. szégyen