2173
mancit_0.png\"
  • amjan
    #1


    A Manchester City Football Club az angol legfelső osztályban (Premier League) játszó manchesteri labdarúgóklub. 1880-ban alapították West Gorton (St. Marks) néven, a klub neve 1887-ben Ardwick AFC lett, mai nevét 1894-ben kapta. Kétszer nyerte meg az angol bajnokságot, négyszer volt angol kupagyőztes és egyszer a KEK-et is elnyerték. Legsikeresebb időszaka az 1960-as évek vége és az 1970-es évek eleje volt, amikor Joe Mercer menedzser csapata Malcolm Allison vezényletével számos trófeát gyűjtött be, és olyan játékosaik voltak, mint Colin Bell és Francis Lee.

    Az utóbbi évtizedekben inkább a másik manchesteri klub, a Manchester United csillogott, a Manchester Cityre pedig nehéz idők jártak – 1976 óta semmilyen komoly eredményük nem volt. A mélyponton három éven belül kétszer is kiestek az 1990-es években és egy évet a bajnokság harmadik osztályában voltak kénytelenek tölteni. Azóta azonban visszakerültek a legjobb klubok osztályába. A Manchester Citynek (csakúgy mint a Manchester Unitednek) nagy hagyományos rajongótábora van: otthon több, mint negyvenezer néző előtt szoktak játszani a City of Manchester Stadionban.
  • amjan
    #2
    na jöhetnek a hozzászólások
  • Firerock
    #3
    amúgy most vették meg Robinhot
  • Firerock
    #4
    a sértést azért kaptad mer miért nem lehet normálisan írni a címet?
  • Benny04
    #5
    ?:ASD?:AS:DAS:_D?AS?DAS_D?:
  • Neoncsoves
    #6
    irjál helyesen. ezért szerintem kapni fogsz jópár pontot, mert illik a másik csapat nevét szépen leirni
  • John Cena
    #7
    Gabbertől most kaptam 1 fasza bünti pontot de szerintem te is fox kapni:)
  • Neoncsoves
    #8
    tévedsz. nem gabbertől kaptad
  • gabber_saviola
    #9
    INFÓ ITT A CSAPATRÓL: http://hu.wikipedia.org/wiki/Manchester_City
  • Monoton
    #10
    Továbbiakban a csapatról! hthx
  • amjan
    #11
    akkor ilyen topik még nincs ugye?
  • amjan
    #12
    javitsd már ki légyszives a címet
  • Monoton
    #13
    Hamarosan lesz banner! Köszönet fsgh Imikének :)
  • amjan
    #14
    köszönöm
  • John Cena
    #15
    ok sirály:D
  • Monoton
    #16
    Hivatalos honlap
  • John Cena
    #17
  • fsgh
    #18
    Csináltam egykét bannert

    Lehet választani





  • John Cena
    #19
    nekem az első jön be de már m1:D
  • gabber_saviola
    #20
    csak azt ne mond, hogy a City is szimpi neked? :Ddd
  • Prince23
    #21
    Szia!
    Ide tudnál nekem egy új bannert késziteni? Puerta ne legyen rajta, már egy éve van rajta, kihevertük már. sajnos
    sry az offért
  • John Cena
    #22
    Angol bajnokság szimpi...
  • lippet
    #23
    egy játékos nem csinál nagy csodát!
  • Prince23
    #24
    Ja... a bannerban egy ősfocista kén szerepeljen, aki mc meghatározó focistája. nem pedig egy újonnan érkező sztár... bár ez az én véleményem.
  • Gabe18
    #25
    Ugyan minek?Csak nem hiszi bárki hogy a topikot a "Man City" mint klub hozta létre.Kutyát nem érdekel itt a Man City múltja,híres játékosai,eredményei.A topikot a Real-os Robinho odaigazolása hozta létre,és az azt körülölelő szenzációhajhászás...
  • fsgh
    #26
    Jól látod:)

    Bár én azért lesek még 1-2 pléján akik ott vannak:) Bojinov, Kompany, Petrov... Meg kell már nézem egy City meccset:DDd
  • Fabio Capello
    #27
    ugyanmár, divatdrukker topik, leigazoltak egy spílert azonnal mindenki nekik szurkol...
  • fsgh
    #28
    Naná:D Go Manchester!!(csak vitszel:>)
  • Matthew Prosac
    #29
    consumtopic -.-
  • Matthew Prosac
    #30
    Esetleg Ő mehetne bannerba. Elég híres..
  • fsgh
    #31
    Huhú me is van a jövőhét szombati programom:DDd

    18:30 Eurosport2 City - Chelsea
    20:30 Sport2 Inter - Catania

    :))
  • Cabell
    #32
    Azt hiszem, hamarosan meg fog nőni a City szimpatizánsok száma...:D Kb a United és a City lassan olyanok lesznek, mint a Chelsea és az Arsenal...vagy Arsenal és Chelsea?:O:S
  • Forza Italia
    #33
    Az biztos h Robinho a pénzért ment a Citybe. Nem rég sajtótájékóztatót hivott össze és azt mondta"a Chelsea-ba akarok menni" most meg aláírt a Citybe. Jött az arab manyus nyomott az orra alá egy jó szerződést és Robinho aláírt.
  • pinnacle
    #34
    nah ittvagyok mint az első divatfan^^

  • gabber_saviola
    #35
    Adtam időt mindenkinek, hogy elmondja a bánatát, mostantól ON.

    köszi szépen. :)
  • chelseafan
    #36
    Elanót nem is említitek, pedig sztem most ő a legjobb játékos a csapatban. :)
  • HunnernesKonge
    #37
    Vigyétek C.Ronaldot 120milláért. Gyerünk Látjuk Real is mennyire sikeres volt amig nem csinált csapatot a sztárokból...

    Amugymeg
    GO MANCHESTER
    .
    .
    .
    United
  • fsgh
    #38
    Nem tudnak mit kezdeni magukkal az Arabok..
  • Krisz018
    #39
    Hát ja meg akarnak venni minden jó játékos!! de mit érnek majd vele???
  • Monoton
    #40
    Majd kiderul :)