53
Free Online Multiplayer RPG
  • Kiado
    #53
    Így akarják kiküszöbölni, hogy elárasszák game-t a kínai farmerek :D
  • Noodlee
    #52
    Amúgy én is toltam sokáig, de free accal gáz, mivel nem tudsz kereskedni, csak NPC-kel, ami anyagilag nem igazán éri meg. Semmit nem tudsz eladni/venni másik játékostól.
  • Noodlee
    #51
    New Character?
  • etus28
    #50
    sziasztok szeretnék játszani de nem tudom hogy kell regisztrálni vagy valami
    segitsetek kérlek
  • Kiado
    #49
    Én teknőst használok, de erősen gondolkodom a Chipmunk-on, aztmondják jó, lvl 33as player 2 db-al nyomult :D

    Lvl 13 lettem, de még nekemis van 2 óra RT és 4 óra 55 perc RRT, nehéz eljátszogatni... :D
  • Noodlee
    #48
    Egy darabig ott volt az inventorymban, és egy pár nap után, már csak 1 lábcsont maradt belőle :)
  • b-type
    #47
    szasztok.
    A hivatalos oldalon kivűl érdemes felnézni erre az oldalra is.
    Én lvl9 vagyok, és weapon master. Sajna elég ritkán játszom vele, Rollover-m 6h 36m így elég szokott lenni.

    Noodlee te nem becsapdáztad az a mongúzt? pet-m van nekem is, most a 12-s értékre gyúrok, abból megvehetem a teknőst :DDD
    Igyekszem megfejteni, hogy mit hogyan lehet kombinálni, deszkából-bőrből...ilyesmi
  • Kiado
    #46
    Alul a Rested time van, ha ebből van, akkor a "normál" szinthez képest 6 X os xp-t és 6 X os loot-ot kapsz, ha ez nincs, akkor nagyjából nincs értelme játszani :D
    Az alatta lévő pedig a rolled rested time, ha nem játszod le az időt, gyűjti tovább későbbre, de van egy max limit.
    Lehet a max limitet és a napi időt is tuningolni learning skillekkel.

    Hálisten a pet-eket nem kell etetni :D

    Egyébként a rested time-okat délután 1 óra körül kapjuk, server reboot-kor.

    Megtaláltam első epic itememeeeeeet :D
    Ma esett egy Polar bear-ból :D
  • Noodlee
    #45
    Mondtam, hogy min. 2-t kell fejleszteni :P
    Nem egészen értem, hogy az a 2 csík a képernyő alján mit takar. Nemrég lement mindkettő nullára, és szinte semmi xp-t nem kaptam. Ha offline vagyok, akkor ez töltődik, vagy így ösztönöznek fizetésre? Esetleg a makrózást akarják kiküszöbölni?
    Btw találtam egy csatorna patkányt egy kígyó gyomrában, csak még kell egy kevés a 10-es petmenshiphez (bár lehet ez is éhen hal, mint a tegnap vett mongúzom :P) xD

    Amúgy te hányas szintű vagy?
    Én még nem merem meglépni az 5. lvl-t, inkább kigyúrom a másodlagos skilljeimet, mert félek, hogy sok a Pk-s lvl 5 felett :(
  • Kiado
    #44
    Nem :D
    Pl. Red ben 5 félét tudok használni és ehhez CSAK azt az ágaz kellett fejleszteni.
    De elvileg ugyanennyi van Death-nél is, azt mondják, hogy az a legjobb magic ág.
    Persze Diabolism-ot is kell hozzá tolni, de mivel az elején alig van pár gem slotod a pouch-ban, 1-1 szinteket kell...
    Nekem már az a gond, hogy van 10 slot is pouch-ban és nemtudom mind feltölteni gem-ekkel :D
  • Noodlee
    #43
    Ahhoz, hogy kétféle varázslatot tudjak használni, ahhoz minimum 2 tulajdonságot kell felhúzni, de lehet, hogy hármat.
  • Kiado
    #42
    Ahhoz, hogy használni tudd, egyet kell, a többi már csak bónuszt ad.
    Pl. nálam bot-hoz csak a Staves skill kell, a többi (critical dmg esély / dmg növelés) ráér később is.
    Igen, Learning skillen kívül sajna 1 passzívot lehet csak beállítani :(
    Én pl. most vagyok túl stat skillekkel a Hell levelen, kb. 2 szer annyi xp kell, mint a következő szinthez képest, na EZ volt a szívás :D
  • Noodlee
    #41
    Már megórültem a sok tipp ablaktól, ezért kapásból bezárok minden felugró vackot :P
    Elég gáz, hogy egy csomó tulajdonságot kell fejleszteni egy dolog miatt, és persze csak 1 lehet passzív :(
  • Kiado
    #40
    A tutorial-t érdemes végignyomni, nagyjából mindent megmutat, amiről szól a game :D
    A spell tutorialt pedig akkor kapod meg, amikor megveszed az első gem-edet.
  • Noodlee
    #39
    Már megvan :)
    Beleolvastam a hivatalos fórumba.
  • Noodlee
    #38
    Spell-t hol és mikor tudok venni?
    Kicsit vicces, hogy egy kampóval hadonászok necro létemre :P
  • Kiado
    #37
    Hogy miért is jó online-nak lenni? :D

  • John Cena
    #36
    Érdekes játék de nekem nem jön bee
  • Kiado
    #35
    Jaja, az a nickem, írj akármit a /t Kiado paranccsal és felveszlek buddy-nak.
  • BlackShadow
    #34
    jah az tankoknak bőven jó :D kösz a helpet azért :)
    játékban uugy Kiado-t keressek? :D
  • Kiado
    #33
    Harcosként is tudsz gem-eket használni, pl. red-ben van olyan aura gem, ami +5-t max damage-t ad minden varázslathoz, ehhez lvl 5-s red magic kell csak, tudom ez harcosnak nem sokat segít, csak példának hoztam fel.
    Ami így hirtelen eszembejut, azok a heal gemek, amivel gyógyítani tudod magad csata közben ill. láttam még olyan gem-et is, amivel 10 sec-ig azt támadják, aki használta, ez group-ban elég hatásos, amikor boss-okat kell megölni :D
  • BlackShadow
    #32
    azt nemtudod, hogy a harcos kasztoknak lesznek e ilyen "gem" féleségeik? értem azt spéci támadásai v vmi? mert így a mágusok eléggé előnyben vannak
  • Kiado
    #31
    Én Wizard vagyok, Weaponry-n belül amit szerintem érdemes varázslónak, az az utolsó 3, Two Handed, Overcrit, Critical Strike. Persze ezeket sem orrvérzésig, mert ugyis gem-ekkel fogsz többet sebezni, mintha bottal ütnéd a mobot.

    Szid: 30% bónuszt kap Fear ellen, ami nővelhető skillel 99%-ig, egyébként ez s harcos kaszt a bónuszok alapján, de karaktercsináláskor le van írva, ha rámész.
  • Szid
    #30
    Ez a kaszt mit takar?
    Alcoholic
    csak piálni kell?
  • BlackShadow
    #29
    azt olvasgattam h érdemes olyan dolgokat fejlesztgetni azokban az "ágakban" amiket nem használsz, ami ellenálló képességet fejleszt. pl én nem varázsolok, de a death magicnál a diabolism-ot fejlesztem, mert növeli az ellenállásomat a varázslat ellen.
  • Fbn Lx
    #28
    aki valamamiylen varázsló kaszttal van: weaponry-n belül mit toltok fel? és protection-ön belül fejlesztetek valami?
    én magician vagyok pl.
  • ThisZip
    #27
    Override Player Colours?

    faja, ezt kerestem, mert egy összevissza hányt falnak tűnik az egész XD
  • Kiado
    #26
    Jobb klikk a képernyőre és 3 Ignore parancs közül tudsz választani, Free Account-osok shoutját nem hallod, vagy a lvl 5 alattiakét, vagy mindenkiét.
    Szerintem nincs értelme kikapcsolni, partykeresésnél jól jön és ha olvasgatod még infokat is megtudsz, amit én bejelöltem az az Override Player Colours, mert néhányan gusztustalan színnel tudnak írni :D
  • ThisZip
    #25
    hy all!

    ahoz képest hogy flash játék elég durva, nem lehetne pár beszédpanelt kikapcsolni, mert kicsit idegesítő
  • Kiado
    #24
    Hm, van ilyenis... :D

  • Thanatos
    #23
    értem, szal ezentul ha ingame bárhova msáhova megyek ami "új" akkor nézegessem ahogy tünnek el a fekete kockák? hát szerintem kihagyom :D majd visszatérek egy év mulva ha már lessz olyan szerverük esetleg ami birja a forgalmat mert befutottak, ha meg nem akkor ugyis mind1 ;)
  • BlackShadow
    #22
    persze mert elég tetemes a flash mérete amit betölt az elején.. nekem is várni kellett kicsit az új dolgok megjelenésén, de ha egyszer betöltötte onnantól kezdve gyors minden
  • Thanatos
    #21
    igazábol nem fogom felvágni aze reim hogy nem megy :) amugy legújabb java és flash és meglepő mdoon semmi hasonlo nem csinálja ezt csak ez :)
  • Kiado
    #20
    Hm nekem egyáltalán nem akad sehol sem, csak az elején tölt, a login előtt utána pedig soha, ha legújabb java van és így is csinálja, akkor sajnos nincs ötletem.
  • Thanatos
    #19
    sőt, 2 perc alatt még a mapon egy képkockát se tölt be igazábol... :P
  • Kiado
    #18
    Nem szar, max annak tűnik, 2 perc alatt még a Tutorialt sem lehet végignyomni, amivel megértenéd egyáltalán, hogy mit kell csinálni. :D
  • TopGun
    #17
    Hi! Ez valami RETTENETESEN sz***r jatek! megneztem kb ket percig birtam es kileptem, pedig en nagyon szeretem az RPG-ket, de ez valami
    borzaszto! :(
  • Fbn Lx
    #16
    nem annyira izgalmas tízpercekig nyomatni az auto attackot és lootolni, de azért nem rossz a játék =)
  • Fbn Lx
    #15
    alcoholic :DASDd wtf, ez komolyan egy kaszt? D:
  • Thanatos
    #14
    detto