53
Free Online Multiplayer RPG
  • Hirk
    #13
    ez most mmorpg, vagy egy kis gagyi netes játék?
  • bardocz
    #12
    Nagyon lassan működik nálam,inkább ezt hagyom,pedig jónak tűnik :\
  • bardocz
    #11
    Jah nem,csak marha lassan tölt,és h görgetek,akkor eltűnik a kép...
  • Kiado
    #10
    Próbáld meg leszedni a legújabb Java-t, lehet az a gond.
  • bardocz
    #9
    Nálam nem akar bejönni az oldal rendesen,csak fekete kép.Igaz megfogadtam,hogy soha többé nem játszok mmorpg-t
  • Kiado
    #8
    Igen, bármit használhat bármelyik kaszt, csak azért számít, hogy mit választasz, mert mindegyikhez másik bónuszt kapsz, szóval Magician-al is csinálhatsz olyan karaktert, aki bárddal kaszabol, csak akkor a búnuszok feleslegesek, hisz nem használsz magic-et/kristályokat.
  • BlackShadow
    #7
    én zsivány vagyok (rogue) ami ugye melee kaszt.. magic learningemet fölösleges is fejlesztenem, v jól járok, ha fejlesztem? egyelőre úgy néz ki, h attól, h milyen kasztot választottam, használhatok kb mindent

    ja és a nevem a játékban: Arnyek
  • Kiado
    #6
    Az elején Castille városban kezdesz (jobb oldal, a dokkok mellett), itt kb. lvl 2-3 ig lehet fejlődni, questet kapsz majd a Templomban a Seer-től, ezeket NAGYON anájlott végigcsinálni, ugyanis questekkel sokkal több Trophy-t kapsz, ami ugye az egyik alapja a skillfejlesztésnek, mert ezeket lehet feláldozni xp-ért.
    És első boss is Abandoned Dock-s nál található :)
  • Kiado
    #5
    Köv kasztok közül lehet választani:

    Warrior, Druid, Ranger, Guardian, Warlock, Magician, Necromancer, Paladin, Archer, Priest, Trader, Craftsman, Vampire, Angel, Dark Knight, Wizard, Regener, Beast Master, Tactician, Trapper, Adventurer, Weapon Master, Rogue, Alcoholic, Jeweler, Enchanter.

    Itt található a világtérkép: Worldmap
  • Bexter
    #4
    Elkezdem jónak tűnik :)
  • Szid
    #3
    © Kiado :
    ha nem gond bemásolnál pár infót a karikról meg a világról, mert a melóban az ilyen oldalak le vannak tiltva.


  • BlackShadow
    #2
    kipróbáltam gyorsan, eddig korrektnek tűnik.. most h kezdődik a suli bőven jó lesz :D
  • Kiado
    #1
    Nosnos...
    Ingyenes webes RPG, de nem ám a gagyi fajta (:D) tényleg nagyon összetett, qrva sok karakterrel, cuccokkal és szerintem eléggé érdekes skillrendszerrel is..

    Nodiatis